Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2014., 21:43   #621
Zanima me filozof.fax u mariboru-germanistika. Odkud poceti, kak prijauiti fax i sto je sve potrebno? Tnx umaprijed!
blulaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 00:17   #622
Pozdrav ljudi,

konkretno me zanima studij matematike nastavničkog smjera u Ljubljani pa ako ima netko tko zna kako se prebaciti tamo nakon treće godine Pmf-a, općenito o studiju i placanje? Tenks
MiniMis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 21:30   #623
Quote:
msfemme25 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Bila bi zahvalna kad bi mi netko dao konkretnu informaciju:
Ako upišem vanredno faks u Sloveniji, u Ljubljani, moram li stalno biti na predavanjima
ili su ona vikendom?
Konkretno, Pedagoški fakultet.
u Sloveniji ti to vanredno znači redovno, ali platiš. Na predavanjima ne moraš biti uopće, nije obavezno bez obzira jesi li redovna ili ne, dobiješ sve subvencije kao da si redovna, a na redovno se prebaciš tako da pri upisu u 2. godinu predaš molbu za to. Tako barem funkcionira arhitektura, ali mislim da isto vrijedi za sve fakultete pod univerzom
Mae West is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 04:19   #624
Pozdrav! Zanima me upisivanje diplomskog studija u Ljubljani, konretno medicina. Zanima me je li to moguće, kome se trebam javiti, koji su uvjeti te plaća li se fakultet?
slavonka101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 12:32   #625
Pozdrav! Zelim se upisat na FDV u Ljubljani Mednarodni odnosi i zanimaju me predmeti koje trebam uzet na maturi, A i B razina te izborni predmeti jer nisam nasla na stranici fakulteta. Hvala
 
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 20:36   #626
Dobra večer svima,poznate li VIST (Visoka šola za storitve) u Ljubljani? Prime li studente iz drugih država? Je li skupo živjeti u Ljubljani?
Hvala
HrvatskiPankrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2014., 05:26   #627
Živjo!

Zanima me studira li tko ili je studirao na Ekonomski fakulteti u Ljubljani?

Zanimljiv mi je njihov international business na engleskom, pa me zanima ima li tko slučajno kakva iskustva iz prve (ili kojeveć) ruke?
__________________
You should've threw me down
Is the content so much
Invizigoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 23:57   #628
Ja sam iz Bosne i zelio bi upisati fakultet u Sloveniji ,ali nisam bas upucen kako to ide i kolike su sanse da me prime
vitez travnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 08:08   #629
Pozdrav svima. Zanima me Erasmus u Ljubljani.
Kako se polažu ispiti?
Cijene stanova? (Plaća li svaki posebno ako nas je troje ili podijeliomo fixnu cijenu)
Hrana u menzi? Cijene, plaćanje.
dajanaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2015., 16:32   #630
Ima tko da studira psihologiju u Mariboru ili u Ljubljani, imal bi par pitanja u vezi upisa, odnosno uvjeta. Hvala.
El_gec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 18:25   #631
Pozdrav!
Zanimam me kako idu upisi za Sloveniju, konkretno za medicinski fakultet u Mariboru. Kome da se obratim? Kada treba poslati upit? Koji su uvjeti?
urban1798 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 23:24   #632
Ekipa, ima li netko podatak vezan za studiranje na veterinarskom fakultetu u Ljubljani...jel ostaje mjesta na jesenskom roku? Stvarno je hitno...
__________________
Başarı için dört şey: çalış, dua et, düşün ve inan :)
Miki35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 15:50   #633
stipendije za studij u Ljubljani

Zanima me postoje li neke stipendije za Hrvate ili građane EU za Univerzu u Ljubljani, Filozofski fakultet?

Hvala na odgovoru!

P.S. Prilično mi je hitan odgovor budući da do petka su upisi, a bez stipendije ne mogu tamo živjeti. Inače, završila već 1 fax u HR s prosjekom iznad 4,5 ako go pomaže.
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 23:15   #634
Quote:
Rhubin kaže: Pogledaj post
Zanima me postoje li neke stipendije za Hrvate ili građane EU za Univerzu u Ljubljani, Filozofski fakultet?

Hvala na odgovoru!

P.S. Prilično mi je hitan odgovor budući da do petka su upisi, a bez stipendije ne mogu tamo živjeti. Inače, završila već 1 fax u HR s prosjekom iznad 4,5 ako go pomaže.
Mislim da ne, prije bilo pa ukinuli. Ja završavam podiplomski u Mb, pa znam da nemam prava kao i druge kolege iz HR na stipendiju. Ali svejedno bih ti preporučio da nazoveš Univerzu v Ljubljani i pitaš za te stvari, jer možda postoj neke mogučnosti za koje ja ne znam.
El_gec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 11:56   #635
Dom ili stan?

Cao ljudi, upisala sam fakultet u Mariboru, zanima me dali ste upoznati sa stanovanje u domovima? Određeno Studentski dom "Tomi" u Mariboru? dali ima ko kakva iskustva, pošto sam čula da su prijave za državni gotove.
baricaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 20:26   #636
Pozdrav svima!
Završavam 4.razred u Sloveniji i zanima me kulturologija u Rijeki.
Ako je itko voljan da mi detaljnije nešto ispriča o tom studiju ili bilo kojem fakultetu, bila bih mu veoma zahvalna!
Trebala bi neke osnovne informacije kolike su šanse za upasti na studij u Hrvatskoj, kakvi je život kod vas? I gdje bi mogla vidjet kad su kod vas informativni dani na fakultetah?
Hvala unaprijed
Sarasary is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 23:18   #637
Quote:
baricaa kaže: Pogledaj post
Cao ljudi, upisala sam fakultet u Mariboru, zanima me dali ste upoznati sa stanovanje u domovima? Određeno Studentski dom "Tomi" u Mariboru? dali ima ko kakva iskustva, pošto sam čula da su prijave za državni gotove.
Kaj te zanjima u vezi Tomi doma?, stariji dom, nije bog zna nešto za razliku od državnih domova koje mogu dobit samo Slovenci. Neke sobe znaju biti dosta male, zato ti je pametno ćim prije rezervirati. Cijene od 100 do 110€ ako se ne varam. Zna se naći za istu cjenu stan. Ako te zanima kontaktiraj me na pm mogu dat preporuku za stan u samom centru.
El_gec is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 17:04   #638
Exclamation

Želim studirat farmaciju u Ljubljani, molim bilo koga tko zna kako se prijavit, što se vrednuje za upis, kad, šta, kako, ne znam slovenski pa ne razumijem njhovu stranicu na internetu
nekacura777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 05:38   #639
Je li netko imao problema sa izdavanjem diplome sa slovenskog sveucilista? Naime hrvatski ENIC NARIC ne priznaje slovensku potvrdu o diplomiranju, a moje slovensko sveuciliste izdaje diplome jednom godisnje (u 6.mj.) i ne zele je izdati prijevremeno (ja taman pocetkom sestog zavrsila).Trebala bih cekati 06/2017 sto mi je totalno nadrealno i abnormalno. Zadnje sto su mi napisali je da ce oni kontaktirati hr ENIC NARIC "da im objasne" makar sam im ja proslijedila njihovo pisano misljenje da se potvrde ne priznaju.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 14:13   #640
ja sam jucer dobila mail da sam primljena na ekonomski u ljubljani ( money and finance). nije bilo problema s prihvacanjem hrv.diplome. položila sam u 6 mj. IELTS test ( score 7, a traže barem 6), skupila sve papire( tete u referadi su začudo jaaako ljubazne i svee ti objasne preko maila) i poslala u 7 mj. i eto me. u ponedjeljak valjda idem. al mi je strka sa stanom sad. ima tko da isto sad ide? inače i nemam baš neki prosjek pa mi je skroz čudno da su me primili, baš nisam ni očekivala da ću upast pa sam još lagano u šoku haha vjerujm da su osim ocjena uzeli u obzir i motivacijsko pismo kao i level engleskog
house of stark is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.