Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2007., 11:21   #1
The Office / U uredu (2005-2013)

Gleda li netko ovu seriju. Odgleda sam je već prve dvije sezone i moram reć da je nevjerojatno komična. Preporučam je svima.
AnteD is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:31   #2
Pa prve dvije tj prvih 14ep su vise manje remake UK verzija, onda je polovica druge sezone originalno US (koje po meni i nisu bas nesto), ali je zato 3sezona po meni vrhunska!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 02:11   #3
Jel gleda netko 4. sezonu??


Prestrašno
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 11:34   #4
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Jel gleda netko 4. sezonu??


Prestrašno
gledala sam prvu epizodu 4.sezone,i to je sve sto sam ikad pogledala od americke verzije. Sad mi je totalno zao,jer je predobro
Nadam se da cu moci gledati i dalje,jer me ovo sto sam vidjela odusevilo
Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 14:36   #5
Dobar je i novi format od 40min - dvostruko vise zabave !
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 18:56   #6
Da, ali ići će još samo 3 tjedna, dok ne krene Scrubs
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 01:26   #7
Pitam se mogu li ostati bez glupih ideja koje Michael moze zamisliti, a Dwight pokusati sprovesti
Ovo sa kradjom kopirke i uniformama sa laznim brkovima je
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 01:27   #8
Joj bolesna epizoda

Joss Whedon ju je režirao, btw

I ona prva scena sa lutkom
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 13:58   #9
Zoran Primorac je Dwightov najveci heroj!!!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2007., 14:26   #10
Ajme nisam to skonto bio

Al ovo je zadnji Office bio zbog štrajka Nema više
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 17:41   #11
Quote:
Dogma kaže: Pogledaj post
Zoran Primorac je Dwightov najveci heroj!!!
objasnite mi il recite koja epizoda pa da sam pogledam
anti-person is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2007., 18:41   #12
4x08 Jim igra stolni tenis sa Dwightom da bi pobijedio onog crnca koji radi kao na isporukama, što li već (ime mi bježi ).. I sad ti on zamoli Dwighta da mu on bude vježba i kad budu oni njihovi monolozi, Dwight kaže (u stilu) : All of my heroes are ping pong players. Zouren Primoreč (tak je reko zato nisam ni skužio isprve )
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 03:04   #13
Da Zouren Primorač je prvi heroj kojeg Dwight navede u ovoj ping-pong epizode. Inace epizoda prilicno prosjecna, mozda 2 dobra smijeha; ono kada Dwight "objasni" Jimu da je Darren radnik u njihovoj firmi, a ne klijent za kojega se treba boriti! I ona scena kada Kelly objasnjava razliku trash talka i smack talka!
"Yo mama so big she could eat internet!"
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 18:51   #14
SUPER VIJESTI: Zato što je eto sezona Officea bila brutalno skraćena ove godine, NBC će se iskupiti (yeah right, zato to rade ) time što će za najesen naručit 30 epizoda!!
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 09:43   #15
Nova epizoda je izašla NAPOKON! Dosta je dobra
__________________
_
Cheesypoof is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 23:51   #16
Predobra epizoda
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 22:56   #17
4x11 je uvjerljivo najbolja dosad

Michael: I'm gonna get layed!
Dwight: With sex!



I onda kad je Michael pričao što bi napravio da mu je prijatelj narkoman: I've been watching the Wire recently - I don't understand a word of it.

I naravno, klasika: lopta u glavu
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 15:39   #18
Izgleda da bi zvijezda spinoffa mogla biti.... nitko drugi, nego Amy Poehler!

Ako je niste gledali u Saturday Night Live, onda nemate pojma šta propuštate Mislim da će sada svi oni skeptičari spinoffu dat priliku i pogledat barem 1. epizodu, jer šta i kažu - Amy Poehler je smiješna i kad joj materijal nije.
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 15:13   #19
The Office / U uredu (2005-2013)

Počela sam gledati zanimljivu seriju,samo par epizoda,išla je poslije Bevery Hillsa,radi se o nekim ljudima u uredu koji trpe spaljenog šefa ? "U uredu" se zove.Je li to završilo ili su oni to prekinuli tek tako ? Možda zbog OI? Gdje mogu pitati hoće li ići dalje epizode ili ih nisu otkupili ? Malo mi je glupo da puste prvu epizodu 2. sezone i onda ništa ?
Ispričavam se ako već postoji thread,nisam ga vidjela,ima samo onaj na spojlerima...
johntherevelator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 17:16   #20
Quote:
johntherevelator kaže: Pogledaj post
Počela sam gledati zanimljivu seriju,samo par epizoda,išla je poslije Bevery Hillsa,radi se o nekim ljudima u uredu koji trpe spaljenog šefa ? "U uredu" se zove.Je li to završilo ili su oni to prekinuli tek tako ? Možda zbog OI? Gdje mogu pitati hoće li ići dalje epizode ili ih nisu otkupili ? Malo mi je glupo da puste prvu epizodu 2. sezone i onda ništa ?
Ispričavam se ako već postoji thread,nisam ga vidjela,ima samo onaj na spojlerima...
ne znam zašto su prekinuli s emitiranjem,valjda zbog OI.inače postoji i britanska(originalna) verzija serije s Ricky Gervaisom koja je jednostavno nenadjebivo fantastična.probaj to negdje nabavit,garantiram da ces plakat od smijeha.
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.