Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2007., 11:02   #1
Stargate serije (zajednička tema)

Vidim da nema središnjeg topica posvećenog hit serijama Stargate SG-1 i Stargate: Atlantis. Odgledao sve do sada snimljeno (uključujući i dio Infinityja) i jednostavno jedva čekam 4. sezonu, epizodu Adrift. Baš me zanima kako će McKay skrpati Atlantis. Izgleda kako će Asuranca Shepp i ekipa ukrasti ZPM.

Svi koji volite Stargateove dajte svoj glas za njihov otkup na HRT Forumu.



https://i.postimg.cc/L41Dxfvy/screenshot-17.png

Zadnje uređivanje Ribac : 06.10.2009. at 13:53.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 14:12   #2
ja baš sad gledam Star Gate Sg-1 3 sezonu imam sve do 10 sezone tak da se svaki dan ubijam u 5 nastavaka po redu... kako su zakon McNeall je bio zakon u nekom nastavku kad su stavili na c4 explozive...
McNeall:Sad bih trebao reći nešto duokoumno... onak 2 minute tišina..
crkla sam na to do smijeha...

ali nije mi do McKaya.. gledala sve 3 sezone jedva čekam 4 sezonu..
bas me zanima šta bude sa ZPM-ovima.. mogu ti reći da mi je Atlantis za mrvicu bolji do Sg-1.. ekipa je malo luđa a pogtovo McKay bas me zanima kak ce se to zavrsit...
__________________
Besa me con tus labios de suenos... Besa me....
Adrianna2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 22:01   #3
Quote:
Adrianna2710 kaže: Pogledaj post
ja baš sad gledam Star Gate Sg-1 3 sezonu imam sve do 10 sezone tak da se svaki dan ubijam u 5 nastavaka po redu... kako su zakon McNeall je bio zakon u nekom nastavku kad su stavili na c4 explozive...
McNeall:Sad bih trebao reći nešto duokoumno... onak 2 minute tišina..
crkla sam na to do smijeha...
yes...O'Neill misliš. I drago mi je što nakon Housea gledaš meni prvu najdražu seriju
__________________
Ah penny, brown penny, brown penny....I am looped in the loops of her hair. William Butler Yeats
Mcuseless is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2007., 00:38   #4
a da O'Neill, e gledam svaki dan onda sjebem!!!
pa meni je SG1 i Atlantis fenomenalna serija.. naravno Galactica...volim ti ja i SF!!!
__________________
Besa me con tus labios de suenos... Besa me....
Adrianna2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 02:17   #5
obožavam tu seriju. Pogledala sam 8 sezona SG1 dio devete i nešto atlantisa.
Moram nabavit ostatak. Šteta da nema O'Neilla od 9-te. Meni je taj lik zakon

p.s Naravno da ću dati glas. Sramota da to još nisu otkupili
Edea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 01:05   #6
@general Martok, e odlično što si otvorio temu

evo pogledao sam sve SG-1 i SGA epizode i sve ih imam...moram reči koliko god SGA bio bolji, novi...nekako mi je SG-1 zanimljiviji
Richard Dean Anderson je legenda. I nije prošlo epizode da lik nešto smješno nije izvalio

Došli su napokon nazivi i kratki radnja 2 filma koja bi završila SG-1 sagu.
astronom@zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:49   #7
Jedno pitanje ljudi; nisam do sada gledao nijedan SG serijal, ima li smisla da krenem sa Atlantisom od prve sezone tj. jesu li ostali serijali ikako povezani s Atlantisom da ce mi smetat sto nemam "predznanje"?
__________________
To watch or not to watch, that's not a question...I always watch ;)
TvAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 13:48   #8
Preporučam ti da kreneš najprije sa SG-1, jer se Atlantis nastavlja na čini mi se 7. sezonu SG-1. Znači na kraju 7. sezone SG-1 se odvijaju neki događaji koji uvjetuju početak Atlantisa.
Pesekan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 19:14   #9
Quote:
Adrianna2710 kaže: Pogledaj post

mogu ti reći da mi je Atlantis za mrvicu bolji do Sg-1..
Ma ne zezaj, gdje ces to reci :P Bez Daniela i O'Neill-a Stargate je duplo losiji.

Inace, prica mi je puno bolja u SG1, silno unistavanje Goauld-a i njihovih brodova, Drevni, Merlin ... A jos me Weir nervirala
zerro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2007., 02:09   #10
Meni je SG1 bio stoput bolji

Al sad su prve 2 epizode Atlantisa bile prezakon Jest da je bilo par nemogućih stvari koje moraš zanemarit da bi povjerovao (ono na kraju da je Apollo došao baš dok su bježali od Replicatora itd.), što je tipično za SG, al svjedeno - zakon Samo nek tak nastave
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 23:58   #11
Naravno, sad kad imam flat mora se nešto i skidati...
Ja niti sam pogledala SG-1, nije me nešto privlačio... Čim sam čula za "Stargate Atlantis" znala sam da će mi se svidjeti, osim dobrog naziva tu je i odlična ekipa. McKay je car
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 03:46   #12
Pogledao sam obje serije a SGA skidam svaku novu epizodu koja izađe i moram priznati da mi je SGA malo bolji od SG1. Naravno, Mckay je legenda!!!

Lostie89, ako si možeš nabaviti SG1 svakako ti preporučam da ju pogledaš. Serija je odlična i provest ćeš mnoge ugodne trenutke uz nju
Drakon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 11:59   #13
Pogledao prve tri sezone Atlantisa i serija mi je stvarno zakon. Samo mi malo smeta to što svi stanovnici drugih planeta govore engleski i svi se super kuže sa svima, Star Trek je barem imao onu foru sa univerzalnim prevoditeljem i tako su uspjeli to objasnit.

Uglavnom, zakon serija
OzzyTheMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 15:38   #14
Quote:
OzzyTheMan kaže: Pogledaj post
Pogledao prve tri sezone Atlantisa i serija mi je stvarno zakon.
Ma zar nije? Iako ja nemam baš dosta vremena, upravo sam stala na 3. sezoni.... Prepredobra serija!!! Likovi su super! Žao mi je jedino što Weirice neće više biti, a i Carsona...
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 21:18   #15
oćemo mi doživjet početak prikazivanja te serije u Hrvatskoj?
__________________
Nothing lasts forever, not even sex with me.
- Alan B'stard
Alan B'stard is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 22:03   #16
Quote:
Lostie89 kaže: Pogledaj post
Ma zar nije? Iako ja nemam baš dosta vremena, upravo sam stala na 3. sezoni.... Prepredobra serija!!! Likovi su super! Žao mi je jedino što Weirice neće više biti, a i Carsona...
Kako nece biti Weirice i Carsona kad su se oboje pojavili u zadnjim epizodama 4. sezone, a za Weiricu je sigurno da ce se pojavit
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 23:11   #17
Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
Kako nece biti Weirice i Carsona kad su se oboje pojavili u zadnjim epizodama 4. sezone, a za Weiricu je sigurno da ce se pojavit
a da? Super onda
Znam samo da sam silno htjela da se Weir vrati jer ne podnosim Amandu Tapping u Atlantisu... Ona mi dosta odskače tamo, k tome je još bila u SG-1....nimalo ne pripada Atlantisu kao među glavnim glumcima, može jedino kao gošća.
..i ona Kellerica... mala je lijepa i sve, ali Škota natrag!!!
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 00:56   #18
I meni je isto ova Amanda zamorna, a ni doktorica nije nesto. Cim se Carson vratio (necu rec kako ni na koliko dugo, al nije losa makar isfurana fora) odma je kvaliteta epizode skocila za tri koplja
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 09:39   #19
Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
I meni je isto ova Amanda zamorna, a ni doktorica nije nesto. Cim se Carson vratio (necu rec kako ni na koliko dugo, al nije losa makar isfurana fora) odma je kvaliteta epizode skocila za tri koplja
vjerujem!
__________________
"I'm not a big believer in... magic. But this place is different. It's special. The others don't wanna talk about it because it scares them, but we all know it, we all feel it."
Lostie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 13:39   #20
Naletio jučer na prvu epizodu SG1 na OBN-u. Došlo mi da izvadim DVD-e i opet sve gledam ispocetka
riche is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.