Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2010., 19:28   #1
Daska za WC

Može li mi netko preporučiti kvalitetnu, vrhunsku dasku za WC i gdje je mogu kupiti? Ali stvarno da bude najviše kvalitete.
lokeren is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 21:17   #2
s grijanjem?
user zoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 21:29   #3
Quote:
user zoki kaže: Pogledaj post
s grijanjem?
zašto ne i "puni pansion"

maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 16:33   #4
geberit balena


evo tu sam ti nasao i neke cijene


"O važnosti osobne higijene za zdravlje suvišno je govoriti. Ovisno o modelu, u vlastitom domu može biti raskošnije nego u wellnessu ili superluksuznom hotelu.

Najskuplji sustav Geberit Balena 8000 tako osim mlaza vode čija se temperatura može kontrolirati ima sušenje toplim zrakom, usisavanje neugodnih mirisa, čišćenje ručice tuša prije i poslije i to dezinfekcijskim sredstvom, a ne samo vodom, tuš za žensku higijenu... U kompletu je sa školjkom, a cijena ovog inače najskupljeg modela Balena je oko 31.026,74 kuna.

Geberit Balena 4000 je 7.110 kuna, a Geberit Balena 6000 oko 15.000 kuna. Razlikuju se po mogućnostima, a nijedan od jeftinijih modela nema tuš za žensku higijenu i čišćenje ručice tuša dezinficijensom, već isključivo vodom. No bez obzira, ovakav način održavanja osobne higijene sve je prisutniji u zemljama s većim životnim standardom."
saandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 17:53   #5
Quote:
saandi kaže: Pogledaj post
geberit balena


evo tu sam ti nasao i neke cijene


"O važnosti osobne higijene za zdravlje suvišno je govoriti. Ovisno o modelu, u vlastitom domu može biti raskošnije nego u wellnessu ili superluksuznom hotelu.

Najskuplji sustav Geberit Balena 8000 tako osim mlaza vode čija se temperatura može kontrolirati ima sušenje toplim zrakom, usisavanje neugodnih mirisa, čišćenje ručice tuša prije i poslije i to dezinfekcijskim sredstvom, a ne samo vodom, tuš za žensku higijenu... U kompletu je sa školjkom, a cijena ovog inače najskupljeg modela Balena je oko 31.026,74 kuna.

Geberit Balena 4000 je 7.110 kuna, a Geberit Balena 6000 oko 15.000 kuna. Razlikuju se po mogućnostima, a nijedan od jeftinijih modela nema tuš za žensku higijenu i čišćenje ručice tuša dezinficijensom, već isključivo vodom. No bez obzira, ovakav način održavanja osobne higijene sve je prisutniji u zemljama s većim životnim standardom."

zašto naglašavaju da je to tuš za žensku higijenu ?? muški je ne održavaju, to se valjda podrazumjeva u našim krajevima
davljenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 23:03   #6
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
zašto ne i "puni pansion"

Ovo je predivno !!!
Gdje bih to mogao kupiti?
lokeren is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 08:30   #7
Ništa novo pod kapom nebeskom.
Ban Tomić, onaj koji je izgradio sveučilišnu knjižnicu na mažurancu, je u svojem domu, za svoje potrebe uredio u toaletu priručnu biblioteku.
Uvjeren sam da je wc daska morala ispunjavati najviše standarde za tako studiozni boravak u nusprostorijama.
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 21:53   #8
Moj savjet je -da ne uzimaš drvenu dasku,jer je teška, pa se ulegne vodokotlić i onda pušta vodu.
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2022., 18:54   #9
Ima li gdje za kupit ove čepiće? https://ibb.co/b2j0V9N
Craig Tucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2023., 08:49   #10
Jesu li samospuštajuće daske kraćeg roka trajanja? pukla mi je sad nakon god i pol plastika na izbočenom dijelu gdje se daska spoji i na tom mjestu se daska okreće. Je li dobro kupiti neki određeni model (najobičnija bijela plastična) ili bi sve te daske trebale biti više manje iste?
pic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.