Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2011., 23:04   #81
Ajme, ova epizoda je na Tru Calling foru
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 12:32   #82
He he da totalni copy-paste… Iako sve viđeno on kao školski, svejedno mi je fora tema beskrajnog dana još od filma Groundhog Day sa Bill Murray i Andie MacDowell…

Nego baš mi je bila smiješna ona zadnja scena tri frajera za šankom zaljubljena u našu Audrey a nijedan vjerojatno ne bude mogao biti s njom…
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 12:43   #83
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
He he da totalni copy-paste… Iako sve viđeno on kao školski, svejedno mi je fora tema beskrajnog dana još od filma Groundhog Day sa Bill Murray i Andie MacDowell…
Meni je to super, pa makar i školski odrađeno i ovo mi je bila jedna od najboljih epizoda. Pretpostavljam da su ponavljanje dana uveli zbog Jasona Priestlya i njegove uloge u Tru Calling. Ako nisu, slučajnost je nevjerojatna
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 15:26   #84
Dobra je bila zadnja epizoda, svi glavni muški likovi su dobili priliku umrijeti bar jednom
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 16:07   #85
Napokon su se vratili (2x7) na temu Lucy iako baš da je nešto Audrey previše i saznala o njoj, i nije, ali opet barem nešto... Biti će zanimljivo vidjeti borbu Svećenika i Dukeove žene protiv vjerojatno cijelog grada
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 19:33   #86
serija pocela fenomenalno obećavaju, naravno, sad je jedva gledljiva, uopće pojma nemam šta je bilo zadnja 2-3 nastavka jer sam gledala napola.... sve nešto zagriju, pa ohlade.... muka mi od ovog Brandona (pojma nemam nikad nigdje drugo kako se lik zove BH uloga će ga valjda pratit cijeli zivot) i da se epizoda svela na njega... fala bogu da ode, i 2 je bio dosta
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 16:15   #87
Fora slučaj (2x8) kopija baš kao i Audrey... Baš me zanima što onaj svećenik namjerava, sigurno je on ili njegov prethodnik imao veze sa nestankom Lucy pa želi "novi rat" ili šta je već to bilo kada je Lucy nestala... hmm i tko ce nakon Nathana doći na mjesto šefa policije...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 14:42   #88
Još jedna dobra epizoda (2x9)... Kako se bliži finale sezone, stvari se sve više zakuhtavaju između Svećenika i "problematičnih", samo bi volio da napokon krene "rat"... Napokon su Dukeova žena i Chris otišli... I zašto je Duke zahvalio Svećeniku
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 19:45   #89
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Još jedna dobra epizoda (2x9)... Kako se bliži finale sezone, stvari se sve više zakuhtavaju između Svećenika i "problematičnih", samo bi volio da napokon krene "rat"... Napokon su Dukeova žena i Chris otišli... I zašto je Duke zahvalio Svećeniku
Valjda je shvatio da je jedini način da sazna o ocu i šta se dogođa je da mu svsčenik kaže. Zato se i pretvara da polako prelazi na njihovu stranu.
Drago127 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 13:54   #90
Rat je počeo (2x10) Duke je bijesan na Audrey jer je sredila svećenika, vjerojatno je bolje da ne sazna istinu jer kako stvari stoje mislim da se je Dukeov otac borio protiv "problematičnih" a on je trebao ili treba biti nasljednik...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 14:47   #91
Pozz, ne znam dali još itko prati, ne zamjeram vam jer je previše povratničkih ali i novih serija i treba to sve popratiti…

No uglavnom atmosfera je došla gotovo do vrhunca (11), ostala je još jedna epizoda (nadam se da će biti treće sezone), ne želim u detalje ali dovoljno je reći da naša Audrey ne samo da nije Audrey Parker već nije niti Lucy Rapley, he što kažete na to…

Jedino mi nje jasno u zadnjih par epizoda kada god neki "problematični" napravi sranje ili ne može suzdržati svoje sposobnosti, Audrey i ostali pošalju ih na neko mjesto za "problematične" gdje neće moči nikoga ozljediti, hehe ali gdje je to?????
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 12:46   #92
o fala bogu više
Nismo morali čekati 6 sezona kao bones i booth

Šta mislite da li ljudi koji nisu baš ljudi, mogu imati djecu sa ljudima koji možda ne postoje?
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 14:57   #93
Dobro finale (12) možda čak i bolje nego finale prve sezone… Znao sam da će Duke preći na drugu stranu (iako nije još potpuno)…. He i tko bi rekao da je Nathan tetovirani čovjek koji će „ubiti“ Dukea…

Baš kada sam mislio da će se Nathan i Audrey napokon poševiti; "Govorimo li o doručku ili večeri", nešto je moralo sjebati stvar…

A niš` nadam se da će biti treće sezone
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 22:04   #94
Ako ne bude
Ja nisam ni znala da gledam finale dok nisam otišla juče na imdb a taman se zakuvalo.... treptala nisam.
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 10:18   #95
Season 2, Episode 13: Silent Night
Original Air Date—7 October 2011


Nolatilus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 10:31   #96
Hmm ako si info pokupio/la sa imdb-a to uzmi sa velikom rezervom jer oni često nemaju točan info kada su u pitanju serije... Ispravnije informacije su na Tv.com (trenutno sam na poslu pa ne mogu provjeriti)....
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 21:08   #97
Mislim da je 12. epizoda bila finale, al rade nekakav christmas speacial, tako su bar najavili na facebooku.
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 21:10   #98
želim pisati po ovom topiku, ali tek sam na 10oj epizodi i ne želim se spojlat.

samo da napišem, lajkam sezonu zasad, Edge je fantastičan. nije ni Brandon loš. naš divni trio je i dalje divan.

divna serija.

(nadam se da me finale neće razočarati a sad bježim odavde )
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 17:27   #99
omg.

super finale. za dlaku mi je bilo bolje iz prošle sezone, kao i slučajevi, ali svejedno odlična sezona.

sviđa mi se kako su sve fino povezali. Nathan je tetovirani čovjek. napokon su se (awkward) poljubili.

i dosta toga smo saznali.

Edge mi je bio scene stealer u svakoj epizodi.

jedva čekam novu sezonu, nadam se da će je dobiti.
i nadam se da će se i Edge vratiti i da nije on upucan u finalu.

deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 02:06   #100
Ja sam odgledao sad 2x06 i mogu reći da mi je jedna od boljih,totalno u stilu True calling,ali odlicna..Bilo mi je smijesno da na kraju, kad "Brandon" ulazi u bar, a Duke i Nathan okrecu glave,on im govori:" Really ,guys?" Jos su tu bili čudni pogledi izmedju Nathana i Audrey, a kako mi se čini ni Duke nije imun...Nadam se da će ići i treća sezona!!!
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.