Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2010., 00:01   #1
Rizzoli & Isles / Djevojke na zadatku (2010-2016)

Nešto sam tražila na netu i naletila na ovo, novu seriju


Jedna od glumica je meni jako draga - Angie Harmon, tako da jedva čekam ovo pogledati večeras.

Malo više o seriji; http://www.imdb.com/title/tt1551632/


Da li je netko već gledao?
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 14:33   #2
Pogledala sam obe epizode i mogu reći da je to klasična, opuštajuća, dektetivska serija za koju odmah od početka znaš kako će završiti svaka epizoda.
Dragi su mi glumci pa nastavljam gledati
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 14:43   #3
Mislim da bi se i meni moglo ovo sviđati.... skidam i pogledam kad stignem.
Hvala na preporuci
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 14:55   #4
Kad pogledaš napiši da li ti se sviđa
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 18:44   #5
I dalje gledam ovu seriju sviđaju mi se glavni likovi i radnja je ok pa mi je gušt gledat
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 08:59   #6
Odgledala prve dvije epizode. Nije me se nešto dojmilo za sada... al pogledat ću još koju epizodu. Dat ću seriji šansu
Malo mi je prva epizoda bez veze.... zašto u svakoj detektivskoj seriji moraju imati slučaju u kojem glavnog detektiva proganja netko koga je ranije strpao u zatvor. To je valjda po defoltu
I nekako su mi njezini malo višak u seriji. Doktorica mi je zato zanimljiv lik.
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 20:50   #7
Ja pogledala prve tri epizode i baš su mi super njih dvije. Moram reći da me dosta smetalo što je u drugoj epizodi ispalo kao da se prva nije dogodila - gdje je FBI agent koji se upucavao R, zašto Rizzoli više nema onaj super ringtone za Isles i sl. Ali serija mi je skroz živa, nijedan trenutak mi nije dosadan jer ako se već ne događa nešto bitno za radnju epa, onda imamo njih dvije na ekranu koje bivaju savršene. I shippable. Ali savršene. Podsjetila me prva epizoda malo na Mentalista i sad se ne mogu riješiti te usporedbe. Nadam se samo da i ovu seriju neće upropastiti kao što su napravili s njime. :/
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 17:21   #8
Pogledala sam finale i nisam očekivala onakav kraj.
Hope is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 22:43   #9
Odgledala sam danas i 7. epizodu.
Isles mi je i dalje najbolji lik. Možda zato što me onim svojim znanjem o svemu i svačemu (od afričkih običaja pa do vrsta kašmira) malo podsjeća na neke likove u Bones
A Angie Harmon mi je bila bolja u seriji Women Murder Club (ili tako nekako).
al opet, zgodna serija za pogledati uz peglanje.
Darsey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 16:33   #10
Djevojke na zadatku / Rizzoli & Isles

Dinamični duo Rizzoli i Isles, prijateljice i partnerice, u borbi protiv najokrutnijih zločina u novoj kriminalističkoj seriji od 22. veljače na Doma TV-u



Glumica Angie Harmon u seriji ‘Djevojke na zadatku’ pojavljuje se u ulozi detektivke bostonskog odjela za ubojstva Jane Rizzoli. Jane je rođena u Bostonu i ondje je cijeli svoj život provela blisko povezana sa svojom obitelji. Maura Isles, koju u seriji glumi Sasha Alexander, atraktivna je forenzičarka koja je ujedno Janeina prijateljica i kolegica. Jane Rizzoli i Maura Isles posjeduju jednaku strast i ljubav prema svom poslu, a veže ih i snažno prijateljstvo. Osoran, ali simpatičan detektiv Vince Korsak (Bruce McGill), bivši je Janein partner koji je pomalo povrijeđen činjenicom što ga je Jane zamijenila s neiskusnijim detektivom Barryjem Frostom (Lee Thompson Young). Frankie Rizzoli (Jordan Bridges) je Janein mlađi brat i ambiciozni policajac koji obožava svoju sestru i sanja o tome da će jednog dana i on postati detektiv. Angela Rizzoli (Lorraine Bracco) je brižna, ali i prilično nametljiva majka detektivke i policajca koja se često upliće u njihov život. Tu je i atraktivni agent FBI-a Gabriel Dean (Billy Burke) koji, čini se, ima i neke druge namjere sa Jane, osim pomoći joj pri rješavanju slučaja.

Detektivka Jane Rizzoli i forenzičarka dr. Maura Isles suprotnih su karaktera, no odlične prijateljice koje će se uhvatiti u koštac s najokrutnijim kriminalcima bostonskih ulica. Uz uzajamnu podršku ovaj dinamičan dvojac će odgonetnuti neke od najtežih slučajeva u gradu.

Jane i Maura odrasle su u različitim okolnostima, a njihova različitost se i danas očituje u brojnim stvarima. Jane je cijeli život provela u Bostonu i danas je jedina žena koja radi u odjelu za ubojstva bostonske policije, ona je čvrsta i hrabra detektivka koja nikada ne bi iznevjerila svoj tim. Maura je osoba koja se češće ugodnije osjeća u društvu mrtvih tijela nego živih ljudi. Forenzičarka Maura se odijeva besprijekorno u dizajnerske krpice i ostavlja dojam odmjerene žene, ponekad čak i ledenog karaktera. Unatoč njihovim razlikama, ove suprotnosti se međusobno nadopunjuju te obje zahvaljujući svojim briljantnim umovima i stručnosti funkcioniraju savršeno, kako na poslu tako i privatno.

Serija je nastala prema romanima The Apprentice i The Surgeon svjetski poznate autorice bestsellera Tess Gerritsen.

Izvor: Moja TV
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:43   #11
Angie Harmon

Koji je termin ove serije?
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:13   #12
Ovo sam pratio..meni je zabavna serija .
__________________
“How you expect to run with the wolves come night when you spend all day sparring with the puppies?"
kolekcionar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:29   #13
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Koji je termin ove serije?
Emitirat će se u terminu nakon serije Hitna Miami.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 16:59   #14
Ja sam čitao knjige.dobre su.nešto kao Kosti.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 22:04   #15
serija ima samo 10 epizoda
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 23:01   #16
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
serija ima samo 10 epizoda
Prva sezona ima samo 10 epizoda, druga sezona će se emitirat ovo ljeto..
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 01:52   #17
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Prva sezona ima samo 10 epizoda, druga sezona će se emitirat ovo ljeto..
aaaaa
vidio na imdb-u da piše samo godina 2010 pa automatski pomislio..
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 19:59   #18
Večeras prva epizoda.

http://www.youtube.com/watch?v=sS5dPVS19fc
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 17:19   #19
Hmmm..Angie Harmon ima nekako iste uloge....u seriji Women's Murder Club je glumila isto detektivku...slična priča...tamo ih je bilo 4 - detektivka, novinarka, odvjetnica i patologica..a tu detektivka i patologica...
SmAjLiĆ sMajL is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 16:32   #20
Nakon Djevojki na zadatku i Vještica iz Eastwicka prikazivat će se NBC-jeva serija Crusoe, po dvije epizode dnevno, koja ukupno ima 13 epizoda.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.