Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2011., 21:07   #21
He he dobra epizoda/slučaj (6)... Malo više prijateljskog podjebavanja između Harveya i Mikea je dobro došlo I konačno se malo zahuktao odnos između Mikea i Rachel makar i u negativnom smislu, nadam se da neće ostati samo na tome da ona zna da je polagao ispite za druge a da ne zna cijelu priču

I da, moram spomenuti i Jessicu
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...

Zadnje uređivanje Lex Luthor : 29.07.2011. at 21:59.
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 21:19   #22
Nova epizoda je bila dobra. Fascinantno kak Mike uvijek uspije zeznut stvar pa poslije radi dupli posao zbog toga. Mike se dobro usosio kod Rachel, vidjet ćemo kaj bude iz toga svega bilo.
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 18:29   #23
zgodni dečki. sviđa mi se
Shady Lane is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 13:22   #24
E ovo je bila luda epizoda (7), ovaj put ga je Mike dobro zasrao i nije se uspio izvući, al ajde barem je malo omekšao Rachel iako ga je stajala glave... Zanimljivo kako je ova epizoda bila u znaku women power ili bolje reći pussy power jer je i Harveya žena skoro stajala glave
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 19:56   #25
Nova epizoda je bila dobra jedino Mike je totalna budala jer se ne može odlučiti kaj stvarno želi, umjesto da bude sretan za priliku i da radi svoj posao kako treba, on sve nekako s pola volje..
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 22:13   #26
Donna je otkriće serije dok mi Rachel sve više ide na živce.
Maja32 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 22:24   #27
Quote:
Maja32 kaže: Pogledaj post
Donna je otkriće serije dok mi Rachel sve više ide na živce.
Potpis!
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2011., 23:17   #28
Ma cure nemojte tako, ima Rachel i dobrih strana... kada se skine
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 18:10   #29
Obnovljeno za 2. sezonu.

Quote:
The characters of freshman legal drama Suits are welcome for a second season at USA Network. Deadline’s Nellie Andreeva broke the news that the series has received a 16-episode pickup on the strength of delivering USA’s third-best freshman season of an original series in all key ratings categories.

Suits centers on a superstar Manhattan lawyer (Gabriel Macht) who hires a college dropout (Patrick J. Adams) to help him maintain his rep as one of the best closers in the business, but keeps his protege’s lack of legal credentials a secret from his employers.

In an interview with TVLine’s Matt Webb Mitovich at Comic-Con last month, USA co-president Jeff Wachtel noted Suits was “performing above expectations” despite the fact that it represented “a staged risk, an incremental risk” for the network. Wachtel’s counterpart Chris McCumber explained that, “With Suits, you’ve got two characters who frankly you wouldn’t have seen on USA four or five years ago. One is a closer lawyer who’s not all that likeable at first, and the other guy’s been busted for selling pot. We push out against the brand while making sure you’re not alienating the base but growing it.”

Suits‘ Season 1 finale is scheduled to air Sept. 8.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 18:20   #30
Oho! Nisam očekivala da će biti i 2. sezona ovoga, al ok
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 22:10   #31
Očekivao sam to, ali svejedno
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 23:09   #32
Odlična vijest.

Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Očekivao sam to, ali svejedno
Veća mogućnost da ti se želja ostvari.
Maja32 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 13:21   #33
zasto ne ocekivati kad je serija bas ok. nista previse pretenciozno, zanimljivo, nestandardni pravni slucajevi, harvey kao frajer. za zavalit se i odmarati
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 14:03   #34
Ovo je bila još jedna zanimljiva epizoda (8), hmmm kako je Mike dobio diplomu od faksa, baš me zanima dali se u stvarnosti mogu hakirati naši faksevi

Nego, tek sam sada vidio kakvu zbirku glazbenih ploča Harvey ima u uredu, moj idol nema šta Dali se to samo meni čini ili mu lagano mijenjaju frizuru u zadnje dvije epizode a pogotovo u današnjoj, više nije onako zalizan, štoviše više ni nema gela
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 19:46   #35
Nova epizoda je bila dobra. Mislim da su Luis i Harvey u malo boljim odnosima iako je Luis i dalje napuhani kreten koji ne vjeruje nikome. Drago mi je da je Mike napokon nabavio diplomu, sad bar ne bi trebao imati više problema s tim neko vrijeme
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 22:45   #36
Mislim da bolje k lika za odglumiti ljigu kakav je Louis nisu mogli naci. Ta faca, ti zubi, taj pokvareni osmjeh svaka cast tko god ga je takvog angazirao za seriju
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 11:18   #37
Da, Louis je odličan. Onaj tip ga super glumi
Stvarno odličan odabir, al imam osjećaj da je on takav zbog neke životne traume jer se želi zbližit s Harveyem, ali sam sebe sabotira svojim nepovjerenjem.
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 23:00   #38
He ovo je bio možda i najbolji slučaj do sada (9) Harvey je gotovo pronašao ravnog sebi.... Louis ga je opet popušio I baš mi je drago što Rachel nije kriva i što nije otišla
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 20:00   #39
S naglaskom na gotovo ravnog sebi, ali Harvey je Harvey i teško će njega netko preveslat samo tako
Sve više mi se sviđa njegov lik
Louis is njegova isprika Rachel i baš mi je drago kako ga je još ucjenila za povlastice i povišicu!
iGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 12:29   #40
He he he jaooo Louis (10) je legenda hehehe, još je jedanput ispao budala

Rachel & Mike Koja naiva, nije ni svjestan da se Rachel narajcala gledajući ga sa plavušom, i kao imaš fantansitčan um/mozak

Savjest je počela raditi svoje što kada Jessica sazna da je Mike fejk, i baš me zanima kada Harvey počne o tome razmišljati...

I da, još jednom Louis Ps. Ima svoje slike u uredu
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:32.