Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2012., 13:06   #461
Mislim da je zadnja epizoda već bila 1914.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 13:09   #462
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Mislim da je zadnja epizoda već bila 1914.
Joj, da je, svibanj 1914. Imaš pravo. Mozak mi se prešaltao nekim čudom u 1913.
__________________
.. And I will not be commanded And I will not be controlled And I will not let my future go on Without the help of my soul ..
lila_887 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 15:31   #463
Quote:
lila_887 kaže: Pogledaj post
Joj, da je, svibanj 1914. Imaš pravo. Mozak mi se prešaltao nekim čudom u 1913.
gdje vi vidite taj podatak?
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 15:31   #464
Quote:
lila_887 kaže: Pogledaj post
Ja sam to shvatila kao efekt iznenađenja; ono Mary neće od početka da se uda za nj. pa je i on shvatio da ništa od toga (ali je ipak i dalje voli), ali zaboravljate da je prošla bar godina dana od kad su se upoznali, i da to nije onda ekstremno brzo kako se nama čini.
Je, je, jasno da se već znaju dvije godine, ali tek tada je Mary prvi puta pokazala da bi htjela nešto s njim, a on ju odmah zaprosi LOL Al to je valjda tako bilo onda
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 15:49   #465
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
gdje vi vidite taj podatak?
Piše na početku kad počne epizoda
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:21   #466
Quote:
Mikey23 kaže: Pogledaj post
Je, je, jasno da se već znaju dvije godine, ali tek tada je Mary prvi puta pokazala da bi htjela nešto s njim, a on ju odmah zaprosi LOL Al to je valjda tako bilo onda
Hahaha pa nije baš odmah, bila je ona jedna epizoda kad su se Edith i ona "natezale" oko onog sir Anthonyja, a prije nego je skužila da se Edith zanima za nj. lijepo je pričala sa Matthew-om (a skužio je i on to kad mu je dala košaricu da se poigrava, bi li - ne bi li). Samo je to nešto visilo u zraku, ja sam to tak shvatila.
__________________
.. And I will not be commanded And I will not be controlled And I will not let my future go on Without the help of my soul ..
lila_887 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:26   #467
Joj, kad vidim velika očekivanja od druge sezone. Vidio sam raspravicu pred par stranica o tome je li ovo sapunica; prva sezona nije, druga sezona jest. Saznat ćete i zašto, uskoro.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:40   #468
Quote:
lila_887 kaže: Pogledaj post

Nego ja sam ostala malo zbunjena na kraju epke u ned. - nakon što je Bates sa Annom ostao objasniti Carsonu i onoj domaćici, jel on sad to kao na kraju priznao da jest stvarno ukrao vino?
nije, nego je htio reći da je Carson išao malo istraživati priču, da bi saznao da je Bates nekad bio pijanica i da je bio u zatvoru zbog lopovluka, a tada bi priča o Batesu kao lopovu vina iz podruma bila u njihovim očima neupitna

i tu se Bates kao osjećao moralno odgovornim da prizna svoju prošlost Carsonu, jer nije fer ni "gospodski" skrivati tako strašnuuuuu brrr prošlost
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 18:39   #469
Quote:
lila_887 kaže: Pogledaj post
Hahaha pa nije baš odmah, bila je ona jedna epizoda kad su se Edith i ona "natezale" oko onog sir Anthonyja, a prije nego je skužila da se Edith zanima za nj. lijepo je pričala sa Matthew-om (a skužio je i on to kad mu je dala košaricu da se poigrava, bi li - ne bi li). Samo je to nešto visilo u zraku, ja sam to tak shvatila.
Ma dobro, da.. u pravu si.. ali opet ništa nije bilo službeno, jel Ma dobro.. nije ni bitno..

Što se mene tiče, nek slobodno postane sapunica, ako će i dalje biti kvalitetno isproducirana i ako neće otići na nivo ovih daytime sapunica/telenovela (a znam da neće.. lol)
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 01:55   #470
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Piše na početku kad počne epizoda
thanks
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 02:37   #471
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
o Mary??
Je, Mary je. (navodno)

A meni je ona bas najdraza, Michelle mi ima neku karizmu koje ove druge nemaju... al dobro, to je stvar ukusa...

Na ovoj fotki su dvije glumice iz druge sezone - ostale bi se trebalo moci prepoznati!

UpsyDaisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 09:05   #472
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Na DA Wiki piše da je Mary rođena 1892.,Edith 1894. a Sybil 1897.

Budući da je 1914., Mary ima 22, Edith 20 a Sybil 17
Zašto sam ja mislila da je Edith najmlađa?
Meni se serija sviđa. Istina više zbog produkcije nego zbog radnje. Dijalozi su većinom divni, naročito naravno ako je Violet uključena.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 10:31   #473
Isuse, tak mi ih je čudno vidjeti moderno obučene

Al skužio sam Mary, Edith, Daisy, Sybill.. valjda su to i Anna i Gwen tu..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 10:38   #474
Ova u zlatnim hlačama je iz druge sezone al' neću reći koga će glumiti
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 10:44   #475
E da, ona mi je bila nepoznata
Al super, nemoj niš govoriti.. volim iznenađenje
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 10:47   #476
odlična slika, prekrasne su tri su glumice iz 2s (dvije s lijeve strane i djevojka u zlatnim hlačama)
__________________
She is watching the detectives..
I am not a number, I am a free man..
VaVaVoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 11:02   #477
A tri? Uh, onda sam nekog fulao LOL

Ajmo sad jedna slika s momcima!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 13:52   #478
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Zašto sam ja mislila da je Edith najmlađa?
Meni se serija sviđa. Istina više zbog produkcije nego zbog radnje. Dijalozi su većinom divni, naročito naravno ako je Violet uključena.
Edith je srednje, zaboravljeno dijete.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 14:43   #479

tu ne izgleda strogo ko inače

baš je lijepa

predivne su
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 15:17   #480
Jessica
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.