Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2014., 14:44   #1641
SAv taj "ideal" koji imaju LAvovi,i potreba da zasijaju na sceni(5 kuca) pred svjetlima reflektora ,ni jaka svijest o sebi ,im ipak nije prepreka da na jedan realan nacin posmatraju svijet oko sebe,i da prepoznaju prave vrijednosti.CAk sta vise uz JArceve imaju najjaci osjecaj za Fair Play igru(jako dostojanstvo),pa ova dva znaka dodju jedan drugome kao idealni poslovni partneri.
Sujeta zna da bude naglasena,ali se to rijesava sa par "toplih" rijeci upucenih njima,i pretvaraju se u pozorne slusatelje

Znaju LAvovi da budu i strasno Komicni,u nastojanju da po svaku cijenu budu u centru paznje,pa cesto ne biraju sredstva,i cesto budu i "maskote" drustva ,uz koje drugi uzivaju,smju im se,ali njima to ne smeta,bitno je da se zna ko je "glavni" u raji
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 14:57   #1642
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
SAv taj "ideal" koji imaju LAvovi,i potreba da zasijaju na sceni(5 kuca) pred svjetlima reflektora ,ni jaka svijest o sebi ,im ipak nije prepreka da na jedan realan nacin posmatraju svijet oko sebe,i da prepoznaju prave vrijednosti.
Da, ljudi su ideala ali i veliki su realisti.

Sposobni da se suoče i nose sa stvarnošću, što valjda proizlazi iz svijesti (Sunce) o osobnoj snazi i hrabrosti (ona svijest: "jak sam ja, moći ću to izdržati"), svjesni su da su u stanju suočiti se i nositi sa svim teškoćama. Svjesni su svoje snage, a svoje rane ližu sami, u tajnosti, kao pravi lavovi (ranjene zvijeri koja sama liže svoje rane), nikome ne govore o tome. Lav će se pokazati samo kad se može pokazati u punom svjetlu (Sunce), zasjati na pozornici, sve one svoje najdublje rane i razočaranja oplakivat će sam. Neće tražiti od ljudi sažaljenje.

Iako primarno idealist i čovjek jakog duha, čvrst je, realist i mislim najpreciznije rečeno - stoik!
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 15:07   #1643
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Da, ljudi su ideala ali i veliki su realisti.

Sposobni da se suoče i nose sa stvarnošću, što valjda proizlazi iz svijesti (Sunce) o osobnoj snazi i hrabrosti (ona svijest: "jak sam ja, moći ću to izdržati"), svjesni su da su u stanju suočiti se i nositi sa svim teškoćama. Svjesni su svoje snage, a svoje rane ližu sami, u tajnosti, kao pravi lavovi (ranjene zvijeri koja sama liže svoje rane), nikome ne govore o tome. Lav će se pokazati samo kad se može pokazati u punom svjetlu (Sunce), zasjati na pozornici, sve one svoje najdublje rane i razočaranja oplakivat će sam. Neće tražiti od ljudi sažaljenje.

Iako primarno idealist i čovjek jakog duha, čvrst je, realist i mislim najpreciznije rečeno - stoik!
PA znaju LAvovi da budu i ranjivi i osjetljivi strasno,posebno ako im je onemoguceno da istaknu sebe na nacin na koji bi zeljeli.
Znaju Lavovi i da drame mnogo,pa su cesto i mnogi drugi obavijesteni o tome sta im se desava.
Kada su povrijedjeni znaju da explodiraju,pa su u stanju su da "okrivljenom" nagovore svasta,ali ih bijes vrlo brzo prolazi,i jos brze vracaju dostojanstvo.Nisu zlopamtila i svadje ne shvataju nesto narocito ozbilijno,jer zivot ide dalje "Show must go on"
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 15:13   #1644
O da, drame oni. naprave show i sve. Ali to je više odabrano šta će oddramiti. Predstava (mislim, spontano to dođe, kao što kažeš Lavovi znaju eksplodirati, pa ipak i tada Lav pazi da se ne ponizi i, ne znam kako bih rekla - da ne ostane totalno bez časti, ugleda, želi održati onaj obično visok položaj za koji zna da ga ima u tuđim očima!

U toj predstavi Lav uvijek mora ostati Lav, glavna faca i ipak "in charge" (dramiti, ali ne izgubiti glavu i ne izgubiti tlo pod nogama). Mislim da najintimnije rane baš ne dijele naročito s drugima. Ako se pokazuju, pokazat će se samo kroz snagu i uvijek određenu dozu nadmoći. Neku duboku tugu (a imaju ih oni, jer su duševni ljudi) čuvaju samo za sebe... i eventualno najintimniji, vrlo uzak krug najbližih prijatelja; za javnost nikako.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 00:10   #1645
Joj, lavovi, lavovi.. Toliko me živo zanima kako vam se da biti preponositi kad dođe do odnosa do kojeg vam je stalo?
Ja imam tih problema, možda jer imam MO u Lavu, vladar moje karte.
Ali, htijela bih čuti iz vaše perspektive sa SO u Lavu, koliko vam treba biti do nekog stalo da pređete preko svog ponosa i javite se toj osobi, ili nešto slično?
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 14:17   #1646
Oh da, ti dramatični Lavovi. Moja mama je Lavica i u 28 godina sam se naslušala svašta. Mislim da Lavovi najčešće dramatiziraju kad su nesigurni, posebno ako dodam da je rođena na isti dan kao J.K.Rowling, onda znate koliko zna izdramatizirati situaciju, a najčešće ispadne da nije ništa strašno kako se čini. Ja sam Blizanka i malo mi je teže shvatiti to, ali u biti s druge strane je jedna osoba puna topline, velikodušnosti, zna opraštati moje mušice kad sam je stvarno znala povrijediti, zapravo ona je jedina osoba koja me stvarno nikad nije razočarala. Nezaposlena sam pa još živim u našoj obiteljskoj kući zajedno s njom, svi me pitaju kad ćeš se odseliti, ali duboko u sebi najradije ne bih nikada, ne zbog financijskog dijela nego onog dijela koji se tiče sigurnosti. Kad god sam van kuće, uvijek me netko povrijedi, a kad sam u sigurnosti svog doma, znam da to neće biti slučaj. Ma dobri ste vi Lavovi, samo i vamatreba dosta sigurnosti jer ste jedan od osjetljivih znakova...
marsovka1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 18:40   #1647
Lavovi imaju kompleks manje vrijednosti i zato traže da im se drugi dive da tako sami sebi potvrde svoju vrijednost. ali su veoma plemeniti i uvijek će pomoći drugima... kngiht in shiny armour
Kung-Lao is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 22:50   #1648
Ako ko ima iskustva,bilo prijateljskog ili emotivnog,sa nekom LAvicom koja ima Ve u Djevici i Mo u RAku,pa bi volio da cujem sta od takve djevojke moze da se ocekuje(ima i MA i Me u LAvu)
JA imam neko svoje misljenje ,ali bi eto volio da cujem i tudja .Podznak joj ne znam.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:36   #1649
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Ako ko ima iskustva,bilo prijateljskog ili emotivnog,sa nekom LAvicom koja ima Ve u Djevici i Mo u RAku,pa bi volio da cujem sta od takve djevojke moze da se ocekuje(ima i MA i Me u LAvu)
JA imam neko svoje misljenje ,ali bi eto volio da cujem i tudja .Podznak joj ne znam.
Imam ja oboje. I prijateljskog iskustva sa zenskom osobom lavicom koja ima Ve u Djevici i emotivnog sa dva muskarca lava sa Ve u Djevici. Sto se tice prijateljstva sa zenom Lav koja ima VE u Djevici o njoj mogu reci da je izrazito strpljiva osoba, vrlo lojalna,vjerna i nadasve osoba koja te emocije ne iskazuje tako lako.

Sto se tice muskaraca lavova sa VE u Djevici , prva asocijacija mi je emotivna suzdrzanost. Znaju voljeti , odani su ali ti ne bi priznali emocije ni da im o tome zivot ovisi. Pate u tisini kad su povrijedeni, svoje prave emocije ce reci eventualno samo jednoj osobi u koju imaju bas veliko povjerenje. Voljela bih da te emocije ipak vise izrazavaju otvorenije i direktnije da se ne mora stalno citat izmedu redaka
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:52   #1650
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Ako ko ima iskustva,bilo prijateljskog ili emotivnog,sa nekom LAvicom koja ima Ve u Djevici i Mo u RAku,pa bi volio da cujem sta od takve djevojke moze da se ocekuje(ima i MA i Me u LAvu)
JA imam neko svoje misljenje ,ali bi eto volio da cujem i tudja .Podznak joj ne znam.
imam samo dio ovoga što tražiš pa ne znam koliko ti mogu pomoći..
dakle, sunce u lavu, venera u djevici.
ali ne znam baš koje je tvoje pitanje..
čitala sam ponešto o toj djevičanskoj veneri pa se spominjala suzdržanost, proračunatost, sramežljivost.... ništa od toga nemam.
emotivno se uključjujem samo po jednom principu; principu zapaljivosti, ili mi se netko svidi ili ne, čak je problem što da bi me netko zainteresirao da se upuštam u nešto, moram biti potpuno izbačena iz kolosijeka i opčinjena.
nikakve računice ne radim..na žalost
dakle, od mene možeš očekivati sve, vrlo sam darežljiva

kety, jel ti to o meni pričaš? lojalna, strpljiva, najbolja.... pa sam se odmah pronašla
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:53   #1651
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
dakle, od mene možeš očekivati sve, vrlo sam darežljiva
:klap:

Jesi bome, u dijelu da dajes sebe maximalno u odnos.

Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post

kety, jel ti to o meni pričaš? lojalna, strpljiva, najbolja.... pa sam se odmah pronašla
Jesam, upravo o tebi
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 20:56   #1652
Quote:
kety05 kaže: Pogledaj post
:klap:

Jesi bome, u dijelu da dajes sebe maximalno u odnos.
ljubav je ionako kocka, tko ne uloži sve ne može ništa dobiti.
nisu bezveze ljubav i igre na sreću predstavljene istom kućom.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:00   #1653
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
ljubav je ionako kocka, tko ne uloži sve ne može ništa dobiti.
nisu bezveze ljubav i igre na sreću predstavljene istom kućom.
nasla si ovoj "budali" pricati o ulozima u ljubav. Ma tko ono ima konjukciju mjeseca i neptuna Aha.... ja! Ali ti nisi ni ti nista bolja, imas opoziciju
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:00   #1654
Quote:
kety05 kaže: Pogledaj post
:klap::trep

Jesam, upravo o tebi

i evo ti jedan veliki.., kolače dobiješ za vikend.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:04   #1655
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post

i evo ti jedan veliki.., kolače dobiješ za vikend.
:klap:
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 21:57   #1656
Vas dvije se izgleda i privatno znate,sto je lijepo,pa zovite na te kolace(imam Ju u Biku i Ve u 2,pa sam zaljubljen u sve sto je slatko )

PA svidjela mi se ova jedna LAvica sa Ve u Djevici i Mo u RAku,i sa jedne strane ima "drzanje"(onako vizuelno) bukvalno hladne bezosjecajne(valjda je do Ve u Djevici) "kraljice",ciju je "tjelesnu "obdaernost ne moguce ne primjetiti (pa pomisljam da joj je to od Mo u RAku),i oci "sibirske lajke"(svijetlece,izrazajne),pa je to vjerovatno vezano za Ac koji jos ne znam koji je.

JAko je dubokoumna,i nije bas nesto previse drustvena,pa mi je imponovalo to sto zapravo prema meni ima jedan totalno drugaciji pristup nego prema drugima,ali sve to radi sa mnogo dostojanstva,ali i opreza (nije uopste "vesela" LAvica na kakve sam ranije nalijetao,i ako ima 4 planete u LAvu)

Ali ,kako me je fasninirala vizuelno,i kako sam na prvu skontao da se radi o pravoj dami,naravno da sam i ja pokusavao da budem na "nivou"(meni su Sa i Mo u LAvu,pa sam i ja neki arisotkrata ),ali me je neki dan iznenadila i pocela je (u vezi necega) glasno da psuje.I reko "too okooo"
Ono sto me zanima dali se ovakvi tipovi LAvica mogu zaljubiti ono sto se kaze "na prvu",da im neko legne fizicki i da kazu "to je to",ili treba i sa njima prolaziti visemjesecnu golgotu dokazivanja,raznih mentalnih igrica, za sta stvarno nemam zivaca.

Ove LAvice sa kojima do sada imam iskustva su bile jako otvorene ,iskrene(LAvovi i ne znaju drugacije,jer Lav je svjetlo,nema sakrivanja ni emocija ni nicega)lai eto kontam da mozda ovu malo Mo u RAku posebno "koci" i da joj daje dozu nesigurnosti,kao i Ve u Djevici.
Al eto,neki dan mi kaze "Covjece,sa tobom nikada nije dosadno" Sa druge strane meni druzenje sa LAvicama kao da otvara neki "prozor" u svijet,daju mi svojim prisustvom ogromnu dozu optimizma.

Jagodice Bobice,zbog tako darezljivih LAvica poput tebe se isplati "zivjeti"

Omiljena LAvica

https://www.youtube.com/watch?v=MDM0yAJjlBo
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 23:48   #1657
Facies, Ve u Djevici, Mo u Raku - ne djeluje na prvu kao netko sklon ljubavi na prvi pogled, ali to je ionako samo djeličak natala.
Umjesto da je pročavaš sa svih strana lijepo je odvedi u kazalište (kino, koncert), večeru i dalje ćeš valjda znat.
Ne bi li ta Jarad trebala biti malo poduzetnija (mislim kao kardinalni znak)?

P.S. Zaboravila sam napomenuti skupi restoran - Lav je Lav. Pusti ti Veneru i Mjesec.

Zadnje uređivanje nimfaKalipso : 26.11.2014. at 23:59.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 00:35   #1658
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Facies, Ve u Djevici, Mo u Raku - ne djeluje na prvu kao netko sklon ljubavi na prvi pogled, ali to je ionako samo djeličak natala.
Umjesto da je pročavaš sa svih strana lijepo je odvedi u kazalište (kino, koncert), večeru i dalje ćeš valjda znat.
Ne bi li ta Jarad trebala biti malo poduzetnija (mislim kao kardinalni znak)?

P.S. Zaboravila sam napomenuti skupi restoran - Lav je Lav. Pusti ti Veneru i Mjesec.
Pa tek sam je nedavno upoznao,i dosta "autoritativno"(ali na lijep nacin) izgleda,pa je nisam odmah mogao zvati u restoran,ali na moju opasku "da je steta sto nije rodjena negdje na zapadu"(zaista je rijetko lijepo stvorenje),i "da bi tamo sigurno bila primjecena"(kontam LAvica,pa ce joj i imponovati ),mi je odgovorila samo da se ne lozi na to

U svakom slucaju je meni Mo u 8 u LAvu,a ona je po zanimanju psiholog,pa kontam da mi nije mozda buduca wife
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 09:32   #1659
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Pa tek sam je nedavno upoznao,i dosta "autoritativno"(ali na lijep nacin) izgleda,pa je nisam odmah mogao zvati u restoran,ali na moju opasku "da je steta sto nije rodjena negdje na zapadu"(zaista je rijetko lijepo stvorenje),i "da bi tamo sigurno bila primjecena"(kontam LAvica,pa ce joj i imponovati ),mi je odgovorila samo da se ne lozi na to

U svakom slucaju je meni Mo u 8 u LAvu,a ona je po zanimanju psiholog,pa kontam da mi nije mozda buduca wife
Eto što je Jaretu na pameti. Odmah bi se ženio.

Kad već gledaš u natalnu kartu, pogledaj joj Marsa i ponašaj se u skladu s njim.
Za Sunce znamo gdje je, pa molim lijepo, drži se dostajnstveno, kavalirski i suosjećajno premo ostatku svijeta.

Pozovi je u kazalište i nemoj odmah spominjat sve ostalo što si planirao (restoran, ženidbu...).
Ostavi i sebi prostora da možeš lagno pobjeći ako ti se ne svidi.
A možeš početi i s kavom ako ti je tako lakše.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 13:11   #1660
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Eto što je Jaretu na pameti. Odmah bi se ženio.

Kad već gledaš u natalnu kartu, pogledaj joj Marsa i ponašaj se u skladu s njim.
Za Sunce znamo gdje je, pa molim lijepo, drži se dostajnstveno, kavalirski i suosjećajno premo ostatku svijeta.

Pozovi je u kazalište i nemoj odmah spominjat sve ostalo što si planirao (restoran, ženidbu...).
Ostavi i sebi prostora da možeš lagno pobjeći ako ti se ne svidi.
A možeš početi i s kavom ako ti je tako lakše.
Jeste vala,bas sam uranio sa tom zenidbom,a zivot je tek predamnom

Mars joj je u konjukciji sa mojim Mjesecom u mojoj 8,pa mislim da je upravo taj aspekt kljuc citave ove price

MA kafa je vec postala standardna,samo se plasim da mi ne kaze da je Ac Skorpija,pa da ne bude sa moje strane "kidam nalijevo"
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.