Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2005., 12:17   #61
Quote:
Natch kaže:
https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=108471

evo, pa citajte, krave glupe
kakvu ja ovdje informaciju dobivam? nisam pitala trebam li reci roditeljima, ne trebam analizu svoje veze niti da li mi se isplati imati dijete!!!
trebam samo informacije gdje je najbolje i koliko kosta! ffs!
pink_pumpkin is offline  
Old 27.08.2005., 12:17   #62
Quote:
Natch kaže:
https://www.forum.hr/showthread.php?s=&threadid=108471

evo, pa citajte, krave glupe
Daj se skuliraj.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Old 27.08.2005., 12:17   #63
i mora biti svjesna da moze imati fizickih posljedica, odnosno komplikacija kod kasnijeg zatrudnjivanja.

s druge strane, primjecujem da nitko ovdje ne zna koja je zakonska i redovna procedura kod prekida trudnoce. i je li taj postupak uopce legalan, gdje se vrsi, ko ga vrsi i pod kojim uvjetima. zato se radije koncentrirajte na to, umjesto da palamudite.
Natch is offline  
Old 27.08.2005., 12:19   #64
Quote:
pink_pumpkin kaže:
kakvu ja ovdje informaciju dobivam? nisam pitala trebam li reci roditeljima, ne trebam analizu svoje veze niti da li mi se isplati imati dijete!!!
trebam samo informacije gdje je najbolje i koliko kosta! ffs!
gdje je najbolje? pitaj svog ginekologa.
Natch is offline  
Old 27.08.2005., 12:19   #65
Nije cura ovdje došla po preobraćenje, u startu je rekla da je već odlučila. Taj link, Natch, je nepotreban. Cura je samo tražila informacije. Niš drugo.
bliss is offline  
Old 27.08.2005., 12:19   #66
Quote:
pink_pumpkin kaže:
kakvu ja ovdje informaciju dobivam? nisam pitala trebam li reci roditeljima, ne trebam analizu svoje veze niti da li mi se isplati imati dijete!!!
trebam samo informacije gdje je najbolje i koliko kosta! ffs!
upravo tako.


ona007 i natch, jebeno NAUČITE ČITAT. kaj, prijatelji vas ne slušaju dovoljno jer ste preglupe pa idete srat nepoznatima?
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 12:20   #67
legalan je do 10 tjedna a meni menstruacija kasni 19 dana. dakle unutar sam granica. dosad znam da se vrsi na svetom duhu, merkuru i vinogradskoj i da dodje oko 1500kn.
studiram pravo i znam malo vise o legalnoj strani tako da se ne moras brinuti u pogledu mojih zakonskih zabluda.
jos manje u pogledu psiholoskih trauma, njih zasad nemam a za zdravstvene posljedice savrseno sam svjesna da postoji mogucnost kolika god bila,da necu moci vise imati djece. i to prihvacam jer sada dijete ne zelim niti ga mogu imati.
jos nesto?
pink_pumpkin is offline  
Old 27.08.2005., 12:20   #68
Quote:
Natch kaže:
i mora biti svjesna da moze imati fizickih posljedica, odnosno komplikacija kod kasnijeg zatrudnjivanja.

s druge strane, primjecujem da nitko ovdje ne zna koja je zakonska i redovna procedura kod prekida trudnoce. i je li taj postupak uopce legalan, gdje se vrsi, ko ga vrsi i pod kojim uvjetima. zato se radije koncentrirajte na to, umjesto da palamudite.
Naravno da je legalan. Jel Drito napisao konkretne podatke? Je. Onda?
bliss is offline  
Old 27.08.2005., 12:20   #69
Quote:
Drito Konj kaže:
upravo tako.


ona007 i natch, jebeno NAUČITE ČITAT. kaj, prijatelji vas ne slušaju dovoljno jer ste preglupe pa idete srat nepoznatima?
daj suti drito molim te. osim toga 3000 kuna cu radije potrositi na odmor na kubi nego na abortus.
Natch is offline  
Old 27.08.2005., 12:21   #70
Quote:
bliss kaže:
Naravno da je legalan. Jel Drito napisao konkretne podatke? Je. Onda?
daj mi molim te link. a drito je sigurno puno puta abortirao pa zna.
Natch is offline  
Old 27.08.2005., 12:21   #71
Quote:
Natch kaže:
gdje je najbolje? pitaj svog ginekologa.
tebe u RL treba zatvorit u neku sobu i ne dat ti komunikaciju s vanjskim svijetom. isto ko sad recimo, samo dakle bez interneta. glupača.
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 12:22   #72
3000 ces potrositi na 2 a ne 1. dakle manje si informirana nego ja.
pink_pumpkin is offline  
Old 27.08.2005., 12:22   #73
Quote:
Natch kaže:
daj suti drito molim te. osim toga 3000 kuna cu radije potrositi na odmor na kubi nego na abortus.
ti koka nemreš doć u tu situaciju jer te niko NE JEBE. smršavi.
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 12:22   #74
Quote:
pink_pumpkin kaže:
legalan je do 10 tjedna a meni menstruacija kasni 19 dana. dakle unutar sam granica. dosad znam da se vrsi na svetom duhu, merkuru i vinogradskoj i da dodje oko 1500kn.
studiram pravo i znam malo vise o legalnoj strani tako da se ne moras brinuti u pogledu mojih zakonskih zabluda.
jos manje u pogledu psiholoskih trauma, njih zasad nemam a za zdravstvene posljedice savrseno sam svjesna da postoji mogucnost kolika god bila,da necu moci vise imati djece. i to prihvacam jer sada dijete ne zelim niti ga mogu imati.
jos nesto?
zanima me samo koliko imas godina i koliko si u vezi.
Natch is offline  
Old 27.08.2005., 12:23   #75
Quote:
pink_pumpkin kaže:
legalan je do 10 tjedna a meni menstruacija kasni 19 dana. dakle unutar sam granica. dosad znam da se vrsi na svetom duhu, merkuru i vinogradskoj i da dodje oko 1500kn.
studiram pravo i znam malo vise o legalnoj strani tako da se ne moras brinuti u pogledu mojih zakonskih zabluda.
jos manje u pogledu psiholoskih trauma, njih zasad nemam a za zdravstvene posljedice savrseno sam svjesna da postoji mogucnost kolika god bila,da necu moci vise imati djece. i to prihvacam jer sada dijete ne zelim niti ga mogu imati.
jos nesto?
do 13 tjedana, ne 10
Drito Konj is offline  
Old 27.08.2005., 12:23   #76
Quote:
Natch kaže:
s druge strane, primjecujem da nitko ovdje ne zna koja je zakonska i redovna procedura kod prekida trudnoce. i je li taj postupak uopce legalan, gdje se vrsi, ko ga vrsi i pod kojim uvjetima. zato se radije koncentrirajte na to, umjesto da palamudite. [/B]
Normalno da niko ne zna kad procedura ovisi od bolnice do bolnice.
Definitivno je najbolje da ode svom ginekologu, što će, vjerujem, i napraviti, ali nema niš loše u tome da je prije toga ispitala 'javno mnijenje'
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Old 27.08.2005., 12:23   #77
Quote:
Natch kaže:
zanima me samo koliko imas godina i koliko si u vezi.
a zašto te za imebožje to zanima?
Tija is offline  
Old 27.08.2005., 12:23   #78
Quote:
Natch kaže:
daj suti drito molim te. osim toga 3000 kuna cu radije potrositi na odmor na kubi nego na abortus.
Naravno, kod tebe ne postoji mogućnost trudnoće
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 27.08.2005., 12:24   #79
Quote:
Tija kaže:
a zašto te za imebožje to zanima?
Pa da nastupi preobraćenje by Nach
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Old 27.08.2005., 12:25   #80
Quote:
samo_svoja kaže:
Naravno, kod tebe ne postoji mogućnost trudnoće
ma nemoj.
Natch is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.