Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2010., 21:36   #941
ovo mi je stvarno zabavno...
netko je reko ono hrana u megicu je otrov,ne valjda,kemija...lalalla... i sad se svi toga drze ko pijan plota... ista stvar za recesiju..netko je reko recesija i svi digli ruke od svega jer je recesija...sve mi je zabavnije zivjeti u ovoj super drzavi!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 23:51   #942
Jeo sam u subotu nakon više godina vremena, iako sam bio sit, na nagovor. Ne znam što bi rekao, nije da nije fino začinjeno, al nije to to. Recimo obično kuhano bijelo meso i friški kruh, imaju deset puta bolji okus, pa makar ni ne posolio.
google1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 22:08   #943
Naravno kad si bio sit. Ja sit ne bih Mcdonalds ni pogledao, al kad sam gladan on mi prvi padne na pamet.
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 22:50   #944
Quote:
roksi395 kaže: Pogledaj post
Gdje sam navela da se radi o smrznutom povrcu? Rijec je o salati koja stoji u plasticnim vrecicama u hladnjaku (ne u zamrzivacu) nekoliko godina i koja se kao takva stavlja na hamburgere.
Sto se luka tice, ni on nije zamrznut. On je osusen (da ti iskreno kazem nesto slicno tome nisam vidjela u zivotu) i na takvog se pusta voda da omeksa.
Dakle nema zamrzavanja.
Daj ne siri paranoju bezveze. Kad se itko otrovao od McDonaldsa? On nije stetan zbog namirnica nego zbog masnoca i soli, prvenstveno u pomfriju, onda u mesu i umacima. Zna se da oni drze to kvalitete namirnica i higijene daleko vise nego drugi.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 17:52   #945
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Daj ne siri paranoju bezveze. Kad se itko otrovao od McDonaldsa? On nije stetan zbog namirnica nego zbog masnoca i soli, prvenstveno u pomfriju, onda u mesu i umacima. Zna se da oni drze to kvalitete namirnica i higijene daleko vise nego drugi.
Nemoj tako, pusti nek šire paranoju. Ionako je sveopća panika znak manje inteligencije i podložnosti tuđem mišljenju (i manjka mozga!).
Svi koji pljuju po McDonaldsu misle slijedeće najvjerojatnije:
Svagdje, u svim fast foodovima, menzama i slično, osim u McDonaldsu, peku pomfri bez masnoća ili na sasvim friškom ulju za svaku porciju. Umaci su iz eko uzgoja, a soli se onom soli sa manje natrija. Ako znaš nekog bolesnog ili debelog, taj se garant hrani u McDonaldsu. . O, uzvišena inteligencijo!

Ups, sorry, zaboravila sam one koji ipak sami doma kuhaju: juhe iz vrećice i umake iz konzerve. Mmmmmmmm, very helthy, baš za djecu. Svakako bolje od McDonaldsa. Barem znamo da nije palo na pod prije nego smo servirali djeci. Mislim, nije palo u stanu. Nekome tko je pakiral ili proizvodil to, možda je.

E, i moram reći: neki dan pila shake od jagode. Shakeovi su mi nešto najbolje iz McDonaldsa! Mmmmmmmmmmmm!
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 17:57   #946
volim tu hranu, zarazna je, ne zasiti te ništa ali je tak fina mmmmm opet bog zna kaj je nutra sve smljeveno...ali kad vidim obitelji da idu u mek, onak klinci fino zaobljeno i rumeni povraća mi se!!! neću sigurno vodit svoju djecu tamo!
__________________
“...If you can make a girl laugh - you can make her do anything...”
Plavusa_ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 18:49   #947
Quote:
Plavusa_ZG kaže: Pogledaj post
ne zasiti te ništa
Ti onda stvarno možeš puno pojesti.
Ja sam danas oko podneva pojeo veliki BigMac menu (i to mi je bio prvi obrok ) i nisam ništa više jeo do prije 15 minuta.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 22:02   #948
Quote:
Plavusa_ZG kaže: Pogledaj post
volim tu hranu, zarazna je, ne zasiti te ništa ali je tak fina mmmmm opet bog zna kaj je nutra sve smljeveno...ali kad vidim obitelji da idu u mek, onak klinci fino zaobljeno i rumeni povraća mi se!!! neću sigurno vodit svoju djecu tamo!
zašto nećeš djecu voditi? ako je tebi fino, onda valjda možeš i djeci ponekad priuštiti to zadovoljstvo ako je i njima fino i ako ih to čini sretnima
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:32   #949
Quote:
Plavusa_ZG kaže: Pogledaj post
ne zasiti te ništa
Ako te jedan Meni u kojem ima 1000 kalorija ne zasiti, onda ili imaš ozbiljan poremećaj metabolizma, ili 200 kila žive vage. Ili oboje.
Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:37   #950
Ljudi, McDonalds je zdrava hrana za Heart Attack Grill u Arizoni, koji se hvali upravo time da je najnezdraviji fast food restoran na svijetu. Njihov najpopularniji sendvič broji 8 tisuća kalorija, što je ekvivalent 8 Big Mac menija. A takvih sličnih, nešto umjerenijih fastfoodova ima pregršt, i nikad ne znate koliko točno kalorija s njihovom hranom unosite u sebe. Zato počnite gledati na McDonalds kao na zdravu hranu među tom vrstom prehrane. Tu točno znate što jedete i koliko kalorija ima svaki sendvić i svaki prilog.

Evo i linka na HAG. Enjoy.

http://www.heartattackgrill.com/

Kiselozeljev is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 23:40   #951
Quote:
roksi395 kaže: Pogledaj post
U kojem restoranu ti pospremas sam za sobom stol? U kojem restoranu platis hamburger sa pomfritom 40 kuna i sjedis na drvenim neudobnim stolicama (koje su inace napravljene tako da vi odete sto prije van)? Imam tu jos dosta toga za dodati, ali...
Meni je baš super novo izdanje Mcd-a Onaj u vrbanima izgleda odlično i vrlo udobno. A što se tiče pladnjeva, meni je to u redu, pa to je sistem menze.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 10:42   #952
Quote:
Kiselozeljev kaže: Pogledaj post
Ljudi, McDonalds je zdrava hrana za Heart Attack Grill u Arizoni, koji se hvali upravo time da je najnezdraviji fast food restoran na svijetu. Njihov najpopularniji sendvič broji 8 tisuća kalorija, što je ekvivalent 8 Big Mac menija. A takvih sličnih, nešto umjerenijih fastfoodova ima pregršt, i nikad ne znate koliko točno kalorija s njihovom hranom unosite u sebe. Zato počnite gledati na McDonalds kao na zdravu hranu među tom vrstom prehrane. Tu točno znate što jedete i koliko kalorija ima svaki sendvić i svaki prilog.

Evo i linka na HAG. Enjoy.

http://www.heartattackgrill.com/

jako dobro
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 14:11   #953
Primjećuje li netko da ovi koji pljuju po Mc Donaldsu jako dobro znaju i njihove cijene, i svu hranu su probali i sl?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 14:17   #954
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Primjećuje li netko da ovi koji pljuju po Mc Donaldsu jako dobro znaju i njihove cijene, i svu hranu su probali i sl?
e to sam i ja primjetila

mislim da ljudi najviše seru po meku jer je malo skuplji, al meni osobno 38 kuna i nije tolko puno a dobro se najedem, normalno nejdem toliko često al volim otići kad imam para (studentica, sirota )
Soookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 20:55   #955
Quote:
Soookie kaže: Pogledaj post
e to sam i ja primjetila

mislim da ljudi najviše seru po meku jer je malo skuplji, al meni osobno 38 kuna i nije tolko puno a dobro se najedem, normalno nejdem toliko često al volim otići kad imam para (studentica, sirota )
Da, ali u većini zapadnog svijeta Mek je zapravo jeftinjava u odnosu na ostalo, tako da popularnost ne čudi.
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 19:26   #956
Meni nije jasno zašto u Splitu nema McDrive. MCD ima samo u Jokeru a meni se ne da izlaziti iz auta, još kad izvana vidim red... Jeo bih bar dva puta tjedno da ima.
telegrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 18:25   #957
potpis....
__________________
Gle krušku poslije kiše, ja dođem s pilom, i nema je više.
skokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 12:00   #958
Napokon su u McD došle okruglice od brokule i sira, meni nešto najdraže mmmmmmm... I'm loving it!
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:29   #959
McDonalds većinom izbjegavam zbog toga što je nezdravo. Nije da živim nešto posebno zdravo, baš suprotno ali ipak ne želim izgledati kao McPrasci odnosno ameri koji se jedva kreću od svoje debljine odnosno od svoje "zdrave" prehrane.

Isitna je povremeno se počastim u McDonaldsu sa BigMac menije, povremeno znači nekoliko puta godišnje, odnosno svaki nekoliko mjeseci 1 meni.

Neki dan sam dobio one neke kupone i za cijenu jendog BigMaca sam dobio dva, oba sam pojeo jer sam baš bio gladan i nakon toga sam cijeli dan imao žgaravicu, a inače nemam takvih problema tako da ću u budućnosti još rijeđe posjećivati taj Mc jer su to splačine i ko zna šta.

Tko voli, neka izvoli.
Pancho_Villa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 16:08   #960
Quote:
Pancho_Villa kaže: Pogledaj post
McDonalds većinom izbjegavam zbog toga što je nezdravo. Nije da živim nešto posebno zdravo, baš suprotno ali ipak ne želim izgledati kao McPrasci odnosno ameri koji se jedva kreću od svoje debljine odnosno od svoje "zdrave" prehrane.

Isitna je povremeno se počastim u McDonaldsu sa BigMac menije, povremeno znači nekoliko puta godišnje, odnosno svaki nekoliko mjeseci 1 meni.

Neki dan sam dobio one neke kupone i za cijenu jendog BigMaca sam dobio dva, oba sam pojeo jer sam baš bio gladan i nakon toga sam cijeli dan imao žgaravicu, a inače nemam takvih problema tako da ću u budućnosti još rijeđe posjećivati taj Mc jer su to splačine i ko zna šta.

Tko voli, neka izvoli.
A tirolska K-plus je zdravija?
Ni ja nisam baš ljuditelj Mcdonals klope ali ako se nađeš u gastronomski nepoznatom okruženju MC je bolji izbor jer ako ništa u cijelom svijetu su isti
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.