Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.07.2009., 00:37   #61
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
Samo sam htjela da bi se ovdje trebali javiti oni koji su to iskusili, bilo s pozitivnim ili negativnim ishodom, a ne neki promatrači sa strane, naročito oni koji vole blatiti druge.
e pa djevojko zivot je pred tobom nadji si nesto sto je slobodno
a ne nekoga koji mozda samo bjezi od odgovornosti da bi i tebi nakon nekih niza godina rekao da nemoze vise s tobom i naveo neke glupe razloge
a stvar je u tome sto vec s prvom nije mogao prihvatiti da nioje isto biti u braku i sam pa misli da ce s drugom biti bolje
neka ti tocno navede zasto nije uspio s prvom zenom i to ga pitajpar puta da vidis dali se price poklapaju
ako ti kaze da nezeli o tome da razgovaraj bjezi od toga
uvjek ces biti prokleta s svih strana i nositi teret tog djeteta
neznam mozda tako pisem jer je mene moj ostavio i ima sada vezu s drugom zenom a ne zeli da se razvede od mene mada skupa ne zivimo
ja mislim samo da takvi ljudi nemaju pojma sta je zivot
vjeruj mi ja sam ostavljena ja mislim da mu je jednostavno bilo previse to s obitelji
al ja pisem iz vlastitog iskustva neznam mozda je taj tvoj zaista bio u drugoj situaciji
al opet nek se on prvo razvede pa ti posle neces imati sebi nista za prebaciti
al cure ostavite se tih ozenjenih zar ste spale na njih
dok sam bila djevojka nikad mi nije ni pali na pamet da pocnem da petljam s ozenjenim
nekazem da su oni sada neprivlacni i tako to, al opet zasto u samom startu da imas problema tonu vise
i tako je svaki pocetek tezak zar ti treba i to
vidi se da imas savjesti
kao majka dvoje djece savjetovala bi da jos jednom dobro preispitas se dali je vrijedan svega toga
stella 72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:12   #62
Ako nisi dobro pročitala mi smo u braku 5 godina, a 7 godina sve skupa zajedno. Kuda bih ja trebala sada bježati i zašto? Rekla sam da je naš odnos predobar i tako će sigurno i ostati.
I nisam djevojka, žena sam, i ja imam brak iza sebe, ostavila sam ga jer me varao, i psihički i fizički zlostavljao.
Nisam željela nikoga blatiti, ali njegova bivša je ta koja se nije znala nositi s teretom obitelji, što se vidi i po njegovoj djeci iz prvog braka koja redovito budu kod nas i koja su prilično zapuštena, jer njoj je važnije izlaziti nego doma brinuti o djeci. Djecu smo mi htjeli uzeti pod skrbništvo, ali njoj paše da dobiva alimentaciju, a to što su djeca gladna i stalno sama doma, to nitko ne pita.
I ne, nije ona ostavljena otprve, prvo je ona njega ostavila, a on je došao za njom.
No nije važno.
Zato sam i rekla da nije sve samo crno i bijelo. Kako možete suditi o nekome, kada drugu stranu niste čuli.
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 12:13   #63
sve mi se čini da nisi meni uputila post nego mazi, ali citirala si mene, pa eto...
bktr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:39   #64
Quote:
bktr kaže: Pogledaj post
Ako nisi dobro pročitala mi smo u braku 5 godina, a 7 godina sve skupa zajedno. Kuda bih ja trebala sada bježati i zašto? Rekla sam da je naš odnos predobar i tako će sigurno i ostati.
I nisam djevojka, žena sam, i ja imam brak iza sebe, ostavila sam ga jer me varao, i psihički i fizički zlostavljao.
Nisam željela nikoga blatiti, ali njegova bivša je ta koja se nije znala nositi s teretom obitelji, što se vidi i po njegovoj djeci iz prvog braka koja redovito budu kod nas i koja su prilično zapuštena, jer njoj je važnije izlaziti nego doma brinuti o djeci. Djecu smo mi htjeli uzeti pod skrbništvo, ali njoj paše da dobiva alimentaciju, a to što su djeca gladna i stalno sama doma, to nitko ne pita.
I ne, nije ona ostavljena otprve, prvo je ona njega ostavila, a on je došao za njom.
No nije važno.
Zato sam i rekla da nije sve samo crno i bijelo. Kako možete suditi o nekome, kada drugu stranu niste čuli.

potpisujem.
a opet sa druge strane nebih htjela da moja podrška ovom gore postu ispadne udruživanje nekakvog klana ljubavnica.

ponavljam: ja sam iz dna duše pljuvala po preverantima i ljubavnicama i bila sam glavna protivnica u društvu takovih veza.
otoreno sam napadala poznanike za koje sam znala da su u zabranjenim vezama i bila sam kategorična u svakoj svojoj izjavi.

sve dok mi se nije desio grom iz vedra neba.
niti jednu noć nisam mogla zaspati bez nacugavanja i pušenja...
pretvorila sam se u biljku od patnje i tuge za svojom zabranjenom ljubavi.

najvažnije je ne osuđivati druge i gledati samo svoj život.
Dobroćudna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 13:43   #65
Quote:
stella 72 kaže: Pogledaj post
e pa djevojko zivot je pred tobom nadji si nesto sto je slobodno
a ne nekoga koji mozda samo bjezi od odgovornosti da bi i tebi nakon nekih niza godina rekao da nemoze vise s tobom i naveo neke glupe razloge
a stvar je u tome sto vec s prvom nije mogao prihvatiti da nioje isto biti u braku i sam pa misli da ce s drugom biti bolje
neka ti tocno navede zasto nije uspio s prvom zenom i to ga pitajpar puta da vidis dali se price poklapaju
ako ti kaze da nezeli o tome da razgovaraj bjezi od toga
uvjek ces biti prokleta s svih strana i nositi teret tog djeteta
neznam mozda tako pisem jer je mene moj ostavio i ima sada vezu s drugom zenom a ne zeli da se razvede od mene mada skupa ne zivimo
ja mislim samo da takvi ljudi nemaju pojma sta je zivot
vjeruj mi ja sam ostavljena ja mislim da mu je jednostavno bilo previse to s obitelji
al ja pisem iz vlastitog iskustva neznam mozda je taj tvoj zaista bio u drugoj situaciji
al opet nek se on prvo razvede pa ti posle neces imati sebi nista za prebaciti
al cure ostavite se tih ozenjenih zar ste spale na njih
dok sam bila djevojka nikad mi nije ni pali na pamet da pocnem da petljam s ozenjenim
nekazem da su oni sada neprivlacni i tako to, al opet zasto u samom startu da imas problema tonu vise
i tako je svaki pocetek tezak zar ti treba i to
vidi se da imas savjesti
kao majka dvoje djece savjetovala bi da jos jednom dobro preispitas se dali je vrijedan svega toga
draga stella...
po tvom postu osudila si više puta cure koje su sa oženjenima a ne oženjene...što je tipična manira osoba koje još uvijek vole svoje bivše...
on te povrijedio a ne ta cura koja je s njim.
umjesto cure mogao je biti muškarac.
koza.
ili gumena lutka.

nije bitno.

ali na kraju nije bitno ni to što te ON povrijedio.
bitno je to što niste stvoreni jedno za drugo...i kad to prihvatiš onda više nećeš osuđivati druge osobe za svoj raspad braka
Dobroćudna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 18:30   #66
Thumbs up

to da nece se razvest nitko ne zna ja sam bila par mjeseci s ozenjenim deckom koji mi se kleo da me voli i da je s njom zbog dijeteta pa ev nakon pola godine ostavio ju je i zivimo skupa ne mozete vi njoj rec kako ce joj bit s njim da sam ja druge slusala sad bi jos patila za njim al sam slijedila svoje srce i sad su opet svi samnom super i svi to pomalo prihvacaju curo ako mislis da je on onaj pravi idi do kraja bez obzira na sve i svakog
mimi5665 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.