Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2012., 15:09   #1
Koliko košta razvod?

ovako situacija je slijedeća,naime u braku sam kojemu je došao kraj.. i naravno prvo smo se uspjeli dogovoriti za sporazumni razvod,no moj muž se predoomislio i jedino pristaje na to da ja podignem tužbu..imamo maloljetno dijete od 12 godine.sad mene zanima pošto sam ja nezaposlena trenutno koliko bi me koštao razvod?hvala unaprijed!
mateicaa33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 15:43   #2
200 kuna se plati pri predavanju tužbe
možeš uz tužbu tražiti da te sud oslobodi od plaćanja troškova , uz to prilažeš potvrdu iz poreznog o imovinskom statusu
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 15:51   #3
covijek nezeli ni lipe da da,zat se predomisslio ,a vjerujem da radi ..a ti ne ...
imas besplatnog savjetnika-odvjetnika na netu... sam napises u google i salji im pitanje,ako te sta zanima,sretno.
ZVIZ OP CUP is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 15:54   #4
hvala puno,da on radi i izričito je rekao da on nema novaca za budalaštine te da neželi dati ni lipe.uh čeka me živa muka .wish me luck
mateicaa33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 21:54   #5
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
200 kuna se plati pri predavanju tužbe
možeš uz tužbu tražiti da te sud oslobodi od plaćanja troškova , uz to prilažeš potvrdu iz poreznog o imovinskom statusu
Točno.
Međutim bi li uvjerenje o nezaposlenosti sa zavoda za zapošljavanje (ako je u mogućnosti vađenja istoga) imalo veću težinu u oslobađanju sudskih troškova?
Besplatnu pravnu pomoć može ostvariti na CZSS pri daljnjem vođenju parnice.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 16:19   #6
meni je u sudu rečeno da treba potvrda iz poreznog
e sada ,bilo bi logično da ide i potvrda s burze , ali ono što je nama logično nije i birokraciji
a besplatna pravna pomoć ... predložila bih svima koji imaju mogućnost uzeti odvjetnika da to i naprave .
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 23:55   #7
a mene zanima....zna netko dobrog odvjetnika za rastavu al da je iz zagreba...unapred hvala
josipa37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 02:15   #8
Quote:
josipa37 kaže: Pogledaj post
a mene zanima....zna netko dobrog odvjetnika za rastavu al da je iz zagreba...unapred hvala
Zna ako imaš para da ga platiš. Ako nemaš sviraj k.. Za besplatno malo tko ce ti se potruditi kako treba
McDon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.