Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2016., 21:15   #421
Evo upravo u Mulleru 7+1 zamjenske za Oral b, Precision Clean, 140 kn. Zna bit i u dm-u. Treba kupit kad ti ne treba i spremit u ladicu.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 23:44   #422
Ok za Oral b. Nju i koristim. Ali htjela bih kupiti neku jeftiniju varijantu. Koje su bolje: Lidl, Muller, DM marka?..mislim na cetkicu
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 01:36   #423
Nakon nekog vremena (prisilno provedeno vrijeme!!) bez curaprox cetkice za zube večeras sam oprao zube curaprox cetkicom <3 osjećaj je božanstven!
ništa nije kao curaprox
happy_meal is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 19:55   #424
Klinac (6 god) ima električnu iz DM-a ali ju ne može sam upaliti i to mu je baš muka... za roćkas si je poželio četkicu koju će moći sam upaliti
Molim vas preporuke....... hvala
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 10:20   #425
Ovako, imam električnu četkicu za zube i nisam ju uopće koristila jer sam je se bojala
Kada perem zube, vidim malo krvi na četkici, pa me zanima da li je to normalno, imam sensitive oral b, i nekako su mi prebrzi okretaji, ili se samo treba naviknuti? Osjećaj čistoće je sve pet, i nema boli, inače mi je pranje zubi normalnom četkicom bilo muka zbog jako osjetljivih zubi, pa me zanima da li se samo treba naviknuti, još uvijek gledam na četkicu s nepovjerenjem
Nakon što sam ju koristila prvi puta uzela sam običnu četkicu, da si konačno normalno operem zube, jel
ForrestCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 01:53   #426
Curaprox definitivno, i sve njihovo mi je prva liga, samo zubni konac Oral B je nenadmašan.
Frida77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 17:03   #427
Meni definitivno najbolja četkica: Preugodan je osjećaj s njom četkati, i lijepo prolazi između zuba što me iznenadilo jer su moji jako zbijeni, i baš kasnije daje osjećaj glatkih čistih zuba. I sporo se troši. Sad je jedno mjesec dana ne koristim jer sam prije nego sam otišla iz Zagreba isprobavala neku drugu čisto za usporedbu, i sad je ne mogu naći nigdje.

Probala sam i curaprox najmekšu i onu manje meku, al nisam ostala oduševljena. Moguće da mi je tehnika bila pogrešna, s druge strane, kolika mudrost može bit oprat zube.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 13:55   #428
Gdje su ove Jordan cetkice kupljene?

Meni su zasad najbolje TePe cetkice za zube, ali ih isto nigdje ne mogu naci za kupiti pa trenutno koristim Curaprox s kojom nisam ni priblizno zadovoljna kao s TePe.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 16:08   #429
Quote:
Gdje su ove Jordan cetkice kupljene?
U Mülleru, mislim da koštaju oko 27-8 kn.

Koristila sam i te TePe, bile su mi malo preoštre. Inače ih ima u Zagrebu u dućanu Sve za zube.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 13:37   #430
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
Gdje su ove Jordan cetkice kupljene?

Meni su zasad najbolje TePe cetkice za zube, ali ih isto nigdje ne mogu naci za kupiti pa trenutno koristim Curaprox s kojom nisam ni priblizno zadovoljna kao s TePe.
imaš ih u Kralja Držislava 6 ili 8

to je baš njihov dućan
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 07:33   #431


Ova je zakon!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 00:06   #432
Curaprox, otkad nju koristim nijedna više nije dovoljno dobra.
LukrePop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 23:59   #433
Quote:
Trnc kaže: Pogledaj post


Ova je zakon!
Otkad ovu koristim (duga tanka vlakna), nijedna više nije dovoljno dobra.
Danas kupio 2 + 1 gratis, a popust je do sutra:
http://www.konzum.hr/klik/#!/product...etkica-za-zube
http://www.konzum.hr/klik/#!/product...ca-za-zube-3-1

Otkad koristim crnu, ni ova više nije dobra.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=414
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 13:37   #434
Kupila sam jučer komplet philips sonicare, za sebe HealthyWhite i Kids za svog osmogodišnjeg sina. Do sad sam kratko koristila oral B elektrilčnu četkicu i činila mi se jako agresivna pa sam odlučila isprobati i philips sonicare, ali ovo mi se čini još gore! Kao da zubarskom brusilicom perem zube! Mozak mi je htio iskočiti, trenutno ne mogu zamisliti da to čudo koristim dva puta dnevno. Djete je odbilo koristiti iste sekunde. Pročitala sam mišljenja na hrpi foruma, nigdje još nitko to nije usporedio sa zubnom brusilicom, da sam to igdje pročitala sumnjam da bih se upustila u kupovinu
E sad molim pomoć korisnika električnih četkica, jeste li se i vi tako osjećali na početku, da li ih vratiti (imam opciju povrata, a 1000 knn nije malo) ili ih zadržiti pa se čovjek s vremenom na to ipak navikne???
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=HjnC86kSHFw
...i dalje zauvijek...
a cap ne bon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 23:06   #435
Ajme ne mogu vjerovati da mi je pojelo vrlo opširan odgovor

Ukratko, ja osobno ne bih zadržala artikle u toj vrijednosti s kojima nisam prezadovoljna.
Koristim oral-b puno godina i odličan mi je, jer ja tu soničnu vibraciju i senzaciju doživljavam kao ugodnu masažu. Nažalost ne sjećam se kako je bilo isprva. Nisam pomišljala preći na philips zato što mi se ne sviđa što četkica prelazi preko više od jednog zuba i što se pomiče gore-dolje (ako sam dobro pročitala), a i zamjenske četkice su stravično skupe.

Ja bih savjetovala da radije za probu uzmete neku oral-b od 200kn za oboje svako sa svojom četkicom jasno, i neka sin izabere koju.
Uzmite najmekšu četkicu, ja sam baš uzela onu neku feather soft nek se nađe ali ne mogu reći kakva je jer je još nisam isprobala.
Svakako pripazite da možda ne pritišćete? Električna četkica se samo lagano pridržava i malo nakosi da vrhovi dlačica malo zahvate između zubiju a nipošto se ne smije pritiskati. (Doduše niti s običnom četkicom se ne smije pritiskati.)
Nema razloga zašto se ne bi električna četkica koristila jednom dnevno a za ostala pranja ručne četkice, dapače.

Nadam se da je nešto od ovoga pomoglo.
san.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 22:07   #436
gdje kupiti onu spravicu za čišćenje jezika ??
D(L)P is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 09:13   #437
Quote:
D(L)P kaže: Pogledaj post
gdje kupiti onu spravicu za čišćenje jezika ??
Muller, DM, ali jezik možete čistiti i običnom četkicom za zube
Frida77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 17:15   #438
Quote:
a cap ne bon kaže: Pogledaj post
Kupila sam jučer komplet philips sonicare, za sebe HealthyWhite i Kids za svog osmogodišnjeg sina. Do sad sam kratko koristila oral B elektrilčnu četkicu i činila mi se jako agresivna pa sam odlučila isprobati i philips sonicare, ali ovo mi se čini još gore! Kao da zubarskom brusilicom perem zube! Mozak mi je htio iskočiti, trenutno ne mogu zamisliti da to čudo koristim dva puta dnevno. Djete je odbilo koristiti iste sekunde. Pročitala sam mišljenja na hrpi foruma, nigdje još nitko to nije usporedio sa zubnom brusilicom, da sam to igdje pročitala sumnjam da bih se upustila u kupovinu
E sad molim pomoć korisnika električnih četkica, jeste li se i vi tako osjećali na početku, da li ih vratiti (imam opciju povrata, a 1000 knn nije malo) ili ih zadržiti pa se čovjek s vremenom na to ipak navikne???
Vjerojatno je ultrasonična, dakle prozvodi ultrazvuk koji vjerojatno djete još i više poima jer je "osjeltljivije". Vrati to i amen. Novotarije koje samo mogu štetititi, korist je li-la. Ili su štetne za desne ili vibracijama štete zubima i ušima! Drži te se Curaproxa i ručnog četkanja
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 09:10   #439
Hvala san.ja, hvala Hard Candy
Na kraju sam vratila Philips Sonicare, iako jako nevoljko jer mislim da su proizvodi odlični, primjereni cijeni, jako kvalitetni, ali na žalost ne za moju obitelj preosjetljivih. Odlično je što sam imala priliku vratiti ih u sklopu Philipsove akcije, inače ta mogućnost ne postoji, ali djelatnici su mi rekli da je čak i za vrijeme trajanja te promotivne akcije bilo tek nekoliko povrata, dakle ljudi su generalno zadovoljni s tim četkicama.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=HjnC86kSHFw
...i dalje zauvijek...
a cap ne bon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2018., 14:36   #440
Pozdrav,

je li itko koristio Oral B elektricnu cetkicu za zube? Koji model preporucujete?

I je li one stvarno tako bolje ociste taj plak sa zubiju nego obicne cetkice?
Zubar mi je preporucio za bolje ciscenje zubiju jer mi se stvara dosta plak.
__________________
"The greatness of a nation can be judged by the way its animals are treated."
Layla DM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.