Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 11:02   #21
Quote:
BONBONCIC kaže: Pogledaj post
Gledam neki 500 Abarth da kupim. Vidim da je Autokomerc sa Jankomira na losem glasu, a ne znam zasto????? Oni uvoze Fiate , trebali bi bit na prvom mjestu po kvalitetu, cijeni, uslugi i slicno!! Nisam nikad kupova nesta nova, sad mi je dosla neka prilika, pa da me ne preveslaju sa cenama i tako to!! Vec imam viziju opreme , boje i slicno, nema nista slicno na nasim cestama, bila bi to bomba na kotacima, ne znam dal se opce isplati ici kod njih ili da idem ko gospon u Graz i narucim kaj hocu!!??


U Grazu dobijes ovaj iz Italije, dok kod nas kad se naruci dolazi iz Srbije, koji u vecini slucajeva imaju samo naljepnicu ABarth, a unutra obican motor iz Punta


Sent from my iPhone using Tapatalk
nasunis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 11:04   #22
Jok.

Iz Una.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 13:08   #23
znači ima ih koji još uvijek ovog bonbončića shvaćaju ozbiljno, hm
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:21   #24
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
znači ima ih koji još uvijek ovog bonbončića shvaćaju ozbiljno, hm
Cemu tako misljenje?? Pa nisam ja neki gelibter!! Kad se sali, salim se, ponekad sam i ozbiljan pa pitam za savjet a ako me neki ne trpe, ne citajte kaj pise!! Lako za zapmtit?? Ili trebam crtat!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 19:22   #25
Kolko znam Fiat 500 se radi U poljskoj i Italiji pa nemere da dojde iz Srbije jer se tamo radi 500 X , onaj napuhani!! Ovi mali se rade na navedenim lokacijama!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 20:13   #26
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jok.

Iz Una.
jok brale!! Kriva si cuja!! Ugradjuju iz Dune dizelasa!! Ide samo na salatno ulje ili nikotinskumolai da je ekoloski i automacki dobis zelenu plaketun za sve Njemacke gradove!! To ne zaboravi!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 19:32   #27
Ipak cu ici u Graz ili Trst za malog Abarta, ovde kod nas su prodavci veoma neozbiljni, ne ispunjavaju sve moje zahteve glede specijalne opreme i dodatnih zelja!! Vani su verovatno fleksibilniji kaj se toga tice pa bum se preorjentral na trazenje malog Abrta u tim zemljama!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 19:48   #28
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
znači ima ih koji još uvijek ovog bonbončića shvaćaju ozbiljno, hm
Svaka rečenica završava s !! eventualno sa ?? ali to samo ako se baš jako naljuti.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 20:16   #29
Quote:
črni kaže: Pogledaj post
Svaka rečenica završava s !! eventualno sa ?? ali to samo ako se baš jako naljuti.
:klap: Nisam to ni primetio ali ajde , postujem tudje misljenje!!!!!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 02:24   #30
kak buš kupio auto ak buš potrošio 200 kn za bus ??
autići su sad poskupili, teško ćeš naći 1:16 za samo 800 kn
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:07   #31
Quote:
BONBONCIC kaže: Pogledaj post
Ipak cu ici u Graz ili Trst za malog Abarta, ovde kod nas su prodavci veoma neozbiljni, ne ispunjavaju sve moje zahteve glede specijalne opreme i dodatnih zelja!! Vani su verovatno fleksibilniji kaj se toga tice pa bum se preorjentral na trazenje malog Abrta u tim zemljama!!
Odi u Muggiu. Tamo su mi Abarta koji je koštao 24 po cjeniku nudili za 17 (nije šala).
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 19:43   #32
Znam to selo prije Trsta, imaju dobru piceriju na obali!! Vidicu kaj se nudi i tamo!
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:17.