Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Upomoć, spašavajte!

Upomoć, spašavajte! Za sve one koji su zaglavili na nekom detalju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 13:29   #3161
Zna li netko dobru knjigu, repetitorij matematike, da je pregledno i da ima sve iz osnovne škole ili neka niža razina srednje škole?
Jer uzela sam od školske knjige ovaj od Suzane Barnaki ovaj pa mi je prijateljica upravo tražila zbog jednog zadatka kako se izračunavaju sati, minute (kutevi), pa nema uopće unutra. A i iskreno nije baš ni pregledan, lako se izgubiti.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 14:13   #3162
MATURALNI RAD Iskop rova za rubnjake strojem JCB4CX

Pozdrav
Molim nekoga ako zna gdje da nađemo materijal za ovaj maturalni rad?
pearlirma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:02   #3163
Pišem seminarski rad i zadano mi je da označim broj stranica u wordu ali ne na naslovnu stranu, ne znam kako da počnem označavati od druge stranice, može netko objasniti?
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 10:58   #3164
Quote:
petarpan5 kaže: Pogledaj post
Pišem seminarski rad i zadano mi je da označim broj stranica u wordu ali ne na naslovnu stranu, ne znam kako da počnem označavati od druge stranice, može netko objasniti?
Ideš normalno na insert > page number i onda ti se obično po defaultu označi broj dolje, ako se ne označi samo ga double clickaj da dobiješ opcije za njega. Zatim gore na traci imaš opciju "different first page" pa to stisneš, i onda ga možeš izbrisat na naslovnici, a od druge strane će dalje normalno brojati. Mislim da se čak možda i sam obriše s prve stranice ako stisneš to.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 21:25   #3165
Zavrsio sam prvi razred srednje skole.Zanima me mogu li se pribacit u drugu skolu na pocetku skolske godine i pohadati je od drugog razreda ne prvog.
Molio bi brzi odgovor.Hvala
Sigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 19:37   #3166
Thumbs up elektrotehnika

bok
trebala bi pomoć
naime trebala bi literaturu gdje pronaći o niskofrekventnim pojačalima (a posebno s 7w)
ako ima koja dobra duša da mi pomogne
tražila sam na netu ali nema ništa konkretno
hvala unaprijed
mylos1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 09:22   #3167
Upomoć. Stvarno pomažem puno svima gdje zatreba engleski jezik, ali ja hitno molim pomoć sa talijanskim.
Ne znam no slova a osnovnoškolka moli da joj netko jutros pregleda ovo :

Il mio sportivo preferito
Antonija Mišura Sandrić ha intiziato la sua carriera professionale nel 2005. Antonija e nata il 19 maggio 1988 e ha 29 anni. L altezza e 1,78 e pessa 65 chilogrammi.
Vive a Šibenik. Giochando per Rijeka Dalmostan ŽKK, JK Jolly Šibenik.
Nei giochi del Mediterraneo di Pescara 2009 e stata selezionata per il piu bel evento sportivo dei giochi del mediterraneo. E membro della nazionale croata alle Olimpiadi di Londra 2012.
E membro della squadra di basket croata e del club spagnolo Gernika Saski. Gioco sulla posizione dell organizzatore.
E la mia preferita sportivo perche ha segnato 10 punti inu na partita. E il giocatore di basket piu perfetto.
Agosto 2015 si e sposata per il giocatore di basket Šibenik Mark Sandrić e dal mattromonio concorre sotto il soprannome Sandrić.
__________________
...more, kojim plove, ja tu na kopnu dublje od njih znam.

H.D. THOREAU
Majda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 00:36   #3168
Bok, hitno mi trebaju skripte za državnu maturu hrvatski A razina, matematika B razina i engleski A razina, ako ih netko ima u wordu ili pdf molila bih ga da mi se javi na pp.

Ili ako netko prodaje skripte, a iz Zagreba je neka se javi na pp, hvala.
Asena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 16:58   #3169
pozdrav, ovako, ne bih bio ovdje i ne bih ovo trazio da mi ovo uistinu nije zadnja opcija, tako da Vas svih molim da ovaj post ovdje shvatite vrlo vrlo ozbiljno jer se radi o teskim i ozbiljnim stvarima

da li ima neki student iz Rijeke koji studira kemiju ili medicinu i koji bi mi mogao pomoci oko nekih pitanja koja imam u vezi nekih napitaka. znam da zvuci cudno, ali mi je stvarno potrebna pomoc i sve cu detaljnije objasniti ako je netko voljan uskociti.

slobodno mi posaljite poruku u inbox i znam da zvuci paranoicno ali vrijeme je isto tako veoma bitno,
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 16:56   #3170
Elektrotehnika vs. mehatronika-srednja škola

pomozite:što je zapravo razlika? mehatroniku jos djelomično kužim, al šta točno dođe elektrotehnika? šta se uči na tom predmetu u srednjoj školi?

zapravo, i kao programi, ne kužim... učeniku s kakvim interesima preporučit mehatroniku, a kakvom učeniku elektrotehniku?
jasamopjevam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 01:51   #3171
po meni je mehatronika spoj strojarstva i elektrotehnike, sto znaci da radis malo i mehanike uz el. dio uredjaja, elektrotehnika je siroko podrucje, obuhvaca sve od fine mikroelektronike do velikih energetskih sustava i elektrana, ovisi kaj te zanima, po meni nijedna strukovna skola u ovoj drzavi nema neki previse kvalitetan program, prosao sam i sam to sve i vrlo je razocaravajuce za ikog ko zbilja nesto zeli nauciti i napredovati u podrucju, savjet je svakako da se upise matematicka gimnazija, a ako ne to barem neka malo jaca gimnazija opcenito, jednostavno nije nista bitno nego matematika, fizika i racunarstvo ako te ista zanima u tom polju, ostalo se nauci kad se ovlada nekim osnovama
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 16:39   #3172
e zbog tog računarstva pitam. ima ga u mehatronici i eltehnici, u gimnaziji ne. fizika i matematika ok, vidim satnice sva trri programa...

ali, ne kužim, možeš mi objasniti po seljački što zapravo je elektrotehnika? šta se konkretno uči?
jasamopjevam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 20:37   #3173
smi li bit vezana kosa na slici za indeks??? hitno je
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2018., 23:49   #3174
Quote:
ademptia kaže: Pogledaj post
smi li bit vezana kosa na slici za indeks??? hitno je
Nikog nije briga kavka ti je slika.
skarner is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 21:16   #3175
prijelaz na drugi faks

Ima li itko primjer kako treba izgledati molba za prebacivanje sa jednog faksa na drugi? Bila bi zahvalnaa...
saintmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 22:30   #3176
Pogledaj ovdje, a i možda pronađeš još neke informacije na ovoj temi.
Pogledaj ima li na stranicama faksa neki službeni formular poput ovog.
Armagedon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2018., 19:28   #3177
Pozdrav, može li mi se javiti netko tko je upisivao PBF nakon preddiplomskog na Agronomiji? Hvala puno puno
Panova is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2020., 18:17   #3178
Nisam nigdje uspio naći podatke preko kojih bi došao do udjela trgovine na malo u ukupnoj trgovini u RH u 2019. godini u potrošnji. Samo nalazim podatke o postotnim promjenama te indekse. Trebalo bi biti lako ali nisam uspio iskopati.
Ima netko neki savjet?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2020., 22:31   #3179
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Nisam nigdje uspio naći podatke preko kojih bi došao do udjela trgovine na malo u ukupnoj trgovini u RH u 2019. godini u potrošnji. Samo nalazim podatke o postotnim promjenama te indekse. Trebalo bi biti lako ali nisam uspio iskopati.
Ima netko neki savjet?
probaj ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=822156&page=41
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2020., 00:01   #3180
Možda je malo glupo pitanje, ali moran pitat.
Šta je se onim perpetuum-lab portalom? Jel on već odavno prestao raditi ili?
MissE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.