Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 08:28   #801
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
a najbitnije da nas partner zna i osjeca sto tocno znaci neka rijec ili pokret ili neki sasvim deseti izricaj u tom trenutku.
normalno. ja ženu pogledan i ona sve zna. da bi ja zna ona mene tucka nogon ispo stola.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:35   #802
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ehhhhh, samo ako si nije, dok je meni saptala na uho "nisam znala da moze biti ovako", mislila: zbog ovog sam ja propustila seriju
Budi uvjeren da si u tom trenutku za nju postojao samo ti i da si bio jedini na svijetu
Sto mislis zasto to nisi dozivio malo vise puta nego sto jesi?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:40   #803
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
U stvari u tom trenutku ne zahvaljujes na seksu ili na pusenju, nemoj to doslovno shvacati.
Zahvaljujes se na ukupnom nevjerojatnom i neponovljivom trenutku, na osjecaju za koji mislis da ga nemoguce dozivjeti s ijednom drugom osobom na svijetu, na mogucnosti sto si imao dovoljno povjerenja dopustiti toj osobi da te u tom trenutku rastavi na milijun komada i sto si na trenutak bio sve ono vantjelesno sto te lansiralo u svemir, zahvaljujuci upravo njemu, njemu cijelom, iznutra i izvana, ne samo njegovom alatu, i onda te opet sastavi i prihvati u svom zagrljaju dok se opet skupljas u ono tjelesno i svjesno bice.
Zahvaljujues upravo na tome sto je to sto ste imali bilo sve i tisucu stvari vise, od obicnog seksa ili pusenja
Tko nije dozivio takvu kolicinu emocija i strasti i gubljenja samog sebe u sebi i u partneru, u davanju i primanju, da je to osjecao kao nevjerojatno i posebno tjelesno i vantjelesno emotivno iskustvo, bez obzira sto ste se seksali vec tisucu puta prije toga, i kad jednostavno ostanes zgromljen kolicinom toga sto si primio i dao, kurca zna i sto je ljubav ili samo strast i sto znaci to obicno malo hvala iza seksa. Od kojeg bih mogla jos jedan roman napisati.
Shvaćam ja to sve, ali je meni "hvala" nekako skoro pa omalovažavanje svega toga i svođenje na "hvala" za skuhan ručak. Ne mogu to izbaciti iz glave, ne izaziva mi ta riječ ugodu u seksualnom kontekstu.

Meni osobno više odgovaraju drugi načini gdje pokazuje da mu je bilo nevjerojatno. Klasika, obično maženje funkcionira. Zagrljaj, poljupci, sve mi je to draže nego hvala, a hvala uz to mi je suvišno i opet kažem, meni osobno degradirajuće u nekoj mjeri. Doživjela i nije mi se svidjelo.

A tek da kaže hvala i ode ko radicalova žena, bilo bi kao da me netko mokrom krpom tresnuo.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:45   #804
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Budi uvjeren da si u tom trenutku za nju postojao samo ti i da si bio jedini na svijetu
Sto mislis zasto to nisi dozivio malo vise puta nego sto jesi?
nemres vjerovati necemu kaj pet dana krvari i ne umre
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:45   #805
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Shvaćam ja to sve, ali je meni "hvala" nekako skoro pa omalovažavanje svega toga i svođenje na "hvala" za skuhan ručak. Ne mogu to izbaciti iz glave, ne izaziva mi ta riječ ugodu u seksualnom kontekstu.

Meni osobno više odgovaraju drugi načini gdje pokazuje da mu je bilo nevjerojatno. Klasika, obično maženje funkcionira. Zagrljaj, poljupci, sve mi je to draže nego hvala, a hvala uz to mi je suvišno i opet kažem, meni osobno degradirajuće u nekoj mjeri. Doživjela i nije mi se svidjelo.

A tek da kaže hvala i ode ko radicalova žena, bilo bi kao da me netko mokrom krpom tresnuo.
Sto je rekla Difference, postoji hvala i postoji hvala. I postoje suze kao sto je Sash iskusio.
Mislim da je i jedno i drugo predivan i poseban osjecaj za tu osobu koja je dobila potrebu izraziti se na taj nacin, pa bi bilo lijepo i od druge strane barem postivati i pokusati razumjeti taj nalet osjecaja, umjesto da misle kako to njima nije ok
Ali ok, nekako je postalo pravilo da svi misle samo na sebe, pa postujem i tu stranu
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:47   #806
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nemres vjerovati necemu kaj pet dana krvari i ne umre

A to je tako, muski varaju, a zenama se ne moze vjerovat, na kraju i nije tako velika razlika izmedu nas
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:49   #807
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
normalno. ja ženu pogledan i ona sve zna. da bi ja zna ona mene tucka nogon ispo stola.
Stvarno ste svi skupa banalizirali svetost jednog tako posebnog trenutka!
Bas Vam hvala na tome!

Zadnje uređivanje avelina : 24.01.2018. at 09:01.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:51   #808
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sto je rekla Difference, postoji hvala i postoji hvala. I postoje suze kao sto je Sash iskusio.
Mislim da je i jedno i drugo predivan i poseban osjecaj za tu osobu koja je dobila potrebu izraziti se na taj nacin, pa bi bilo lijepo i od druge strane barem postivati i pokusati razumjeti taj nalet osjecaja, umjesto da misle kako to njima nije ok
Ali ok, nekako je postalo pravilo da svi misle samo na sebe, pa postujem i tu stranu
Objašnjavam kako meni to zvuči. Ne kako bi svima trebalo zvučati. Meni nijedno hvala nije primjereno u tom kontekstu. Tebi je. Ukusi se razlikuju.

Nalet osjećaja se može verbalizirati na stotine ljepših načina, po mom skromnom mišljenju. Volim verbalizaciju i volim dati do znanja nekom da je bio poseban tad, ali hvala mi u to ne spada i gotovo.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 08:52   #809
hvala ti hvala, lijepa mala, kaj si picke dala...
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:00   #810
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Stvarno ste svi skupa banalizirali svetost jednog tako posebnog trenutka!
Hvala Vam na tome!
oprosti
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:02   #811
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
hvala ti hvala, lijepa mala, kaj si picke dala...

Prava romantika za pravi trenutak
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:04   #812
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
oprosti
A nis, nema veze kaj me suze peku....
Rijetki to razumiju
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:04   #813
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Nemas se sta zahvaljivati, kresnes opet jos bolje nego prvi put, i jos treci put.

Eto to ti je poklon, pa nek se ona tebi zahvaljuje.
Tako je!
To je stara škola. Još je i snažno pljesneš po riti, da zna ko je gazda.


A ovo zahvaljivanje ovisi o mnogo čemu. Kućni odgoj, regionalna pripadnost, posebne potrebe...
Imao sam jedan par za prijatelje, bili su jako fini, sve su se uvijek nešto ispričavali jedno drugom. Kružila je legenda da on kaže, oprosti draga, da li bi bila ljubazna raširiti noge, pa ako bih se smio usuditi da ti ga umetnem. A ona odgovara, dakako, dakako, ovakva inicijativa je potpuno prihvatljiva u ovom času...

Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:08   #814
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
hvala ti hvala, lijepa mala, kaj si picke dala...
E prošla su vremena ta kad su davale pičku. Sad uzimaju kurac.
Zato ga namiriši, ulašti i zglancaj.
Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:08   #815
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
Imao sam jedan par za prijatelje, bili su jako fini, sve su se uvijek nešto ispričavali jedno drugom. Kružila je legenda da on kaže, oprosti draga, da li bi bila ljubazna raširiti noge, pa ako bih se smio usuditi da ti ga umetnem. A ona odgovara, dakako, dakako, ovakva inicijativa je potpuno prihvatljiva u ovom času...

uz dužno poštovanje kolega, takve u šibeniku nazivamo redikulima
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:10   #816
Rugajte se vi rugajte, cekajte samo da se radikalni probudi, pa kad vas sve uzme na red, vidjet cemo tko ce se zadnji smijati
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:14   #817
Quote:
Modrobradi kaže: Pogledaj post
E prošla su vremena ta kad su davale pičku. Sad uzimaju kurac.
Zato ga namiriši, ulašti i zglancaj.
A sto drugo napravit kad se ides seksat sa takvima od 40 ili 50 i kusur?
Budes sretan da mu se uopce hoce dici. Onda kad napokon docekas taj trenutak, kazes mu, dragi sad samo lezi dolje i ne mrdaj da ne padne. I obavis sve kao posteno zensko, inace nista od seksa
I kazes hvala, sto drugo

Radical preskoci ovaj upis
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:14   #818
kako to mislis, kad se probudi??
ja sam shvatio da on radi od 5 - 20 dnevno
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:15   #819
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
A sto drugo napravit kad se ides seksat sa takvima od 40 ili 50 i kusur?
Budes sretan da mu se uopce hoce dici, onda kad napokon docekas taj trenutak, kazes mu, dragi sad samo lezi dolje i ne mrdaj da ne padne. I obavis sve kao posteno zensko, inace nista od seksa

Radical preskoci ovaj upis
bome da, dode ti da na njega dignes zastavu i proglasis praznik
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:18   #820
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
A sto drugo napravit kad se ides seksat sa takvima od 40 ili 50 i kusur?
Budes sretan da mu se uopce hoce dici. Onda kad napokon docekas taj trenutak, kazes mu, dragi sad samo lezi dolje i ne mrdaj da ne padne. I obavis sve kao posteno zensko, inace nista od seksa
I kazes hvala, sto drugo

Radical preskoci ovaj upis
Poštena ženo ža mi te...

Modrobradi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.