Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2015., 03:09   #381
Imam pitanje za informirane - kad se radi o implantatima i mostovima, da li interdentalne ciste jednako kao i oni oralni tusevi, ili je ipak preporuceno uzeti jedan takav? Nije da sam skrt platiti taj tus, ali citam na netu da su jako skloni kvarovima, a posto ne zivim u gradu gdje ih mogu nabaviti, garancija obicno ukljucuje slanje postom i dosta zafrkavanja...
I druga stvar, Waterpik ili OralB?
__________________
I am pure theory and observation. I am my mind's creation. I watch, but I do not touch. I only see that which is ready to be. Therefore, I am and ever will be - free.
Godfrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 23:56   #382
jel neko primjetio da curaprox ultra soft cetkice i nisu bas SOFT kao prije?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 00:02   #383
Koju cetkicu preporucujete?
Nema Nam Spasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 17:53   #384
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
jel neko primjetio da curaprox ultra soft cetkice i nisu bas SOFT kao prije?
Nisam.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 01:17   #385
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post

Nisam.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:28   #386
Napokon sam i ja kupila električnu četkicu i prezadovoljna sam. Uzela sam onu najjeftiniju od Oral B i još sam je uzela kad je bila 30 % snizena. A uz kupnju sam dobila još 3 obične četkice aquafresh na poklon.

Poslano sa mog Z200 koristeći Tapatalk
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:40   #387
Ja sam sad počeo koristiti četkicu za zube koja koristi ultrazvuk u čišćenju. Hoće li biti razlike u izgledu zuba nakon 2 mjeseca vidjet ćemo...
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 10:22   #388
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
jel neko primjetio da curaprox ultra soft cetkice i nisu bas SOFT kao prije?
Ja sam primjetila!!! Curaprox kupljena u Muller-u nije ista kao ona kupljena u DM-u (naravno istu vrstu uspoređujem). To su drugačija vlakna!! E sad, da li je to do dobavljača ili takve serije u proizvodnji - ne znam, ali baš sam ljuta (jer imam tri nove koje mi sad ne odgovaraju - kupljene u DM-u)
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 12:50   #389
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Ja sam sad počeo koristiti četkicu za zube koja koristi ultrazvuk u čišćenju. Hoće li biti razlike u izgledu zuba nakon 2 mjeseca vidjet ćemo...
razmišljam o kupnji el četkice, imam osjetljivo zubno meso, do sad sam koristila curaprox i puno mi je bolje, doduše kako sam malo istraživala vidim da nisam uopće prala ispravno.
Zato razmišljam o kupnji el, koju bi mi preporučili?
gledala sam u muelleru curaprox 1000 kn je cijena, čini mi se puno a opet ako vrijedi, uzet ću ito na rate jer želim ozbiljno rješiti dugogodišnje probleme i upale sa zubima, izmedju ostalog započela sam proces stavljanja aparata, morat ću vaditi neke zube jer su nagurani, i dosta pogurani.

dvoumim se između phillips sonicare i curaprox.
koji bi mi preporučili obzirom na moje probleme sa preosjetljivim desnima koji se znaju upaliti, i nakupljanje kamenca, i gdje je najbolje da pogledam za kupnnju el četkice, vidim da neki kupuju i online.

hvala
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 13:20   #390
Quote:
missm kaže: Pogledaj post
Ja sam primjetila!!! Curaprox kupljena u Muller-u nije ista kao ona kupljena u DM-u (naravno istu vrstu uspoređujem). To su drugačija vlakna!! E sad, da li je to do dobavljača ili takve serije u proizvodnji - ne znam, ali baš sam ljuta (jer imam tri nove koje mi sad ne odgovaraju - kupljene u DM-u)
Kupila sam danas dvije u Mulleru. Inače sam ih kupovala u dmu. Javim dojmove.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 20:38   #391
Možemo li se upitati kako to da Afrikanci,pa i Amerikanci u prosjeku,imaju vrlo lijepe i zdrave zube?
Razumijete li što želim reći...Oni doista imaju lijepe bijele zdrave zube...
U čemu je tajna?
Afrikanci nisu vlasnici četkica za zube,a Amerikanci ponosno jedu svoj junk-food...
__________________
Svatko vidi što naizgled jeste;Samo ih nekoliko otkrije što uistinu jeste,a ta se nekolicina neće usuditi proturiječiti glasu većine - Machiavelli
Galba Sulla Oas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 00:32   #392
električna u Mulleru za 50kn je ko bog, dugo traju baterije, a jeftinije su im zamjenske četkice nego u dm-u.

nemojte da vam prodaju maglu
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 02:28   #393
Quote:
missm kaže: Pogledaj post
Ja sam primjetila!!! Curaprox kupljena u Muller-u nije ista kao ona kupljena u DM-u (naravno istu vrstu uspoređujem). To su drugačija vlakna!! E sad, da li je to do dobavljača ili takve serije u proizvodnji - ne znam, ali baš sam ljuta (jer imam tri nove koje mi sad ne odgovaraju - kupljene u DM-u)
Di su sad kao tvrđe, DM ili Muller?

Inaće da se nadovežem, uzel novu ultra soft i puno puno tvrđa nego su bile prije, sad su ko one srednje super soft il kak se već zovu. Koma, možda nama za HR izvoze i četkice kao drugorazredne proizvode... Inaće kupil u ljekarni.
El_gec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 14:17   #394
Quote:
Galba Sulla Oas kaže: Pogledaj post
Možemo li se upitati kako to da Afrikanci,pa i Amerikanci u prosjeku,imaju vrlo lijepe i zdrave zube?
Razumijete li što želim reći...Oni doista imaju lijepe bijele zdrave zube...
U čemu je tajna?
Afrikanci nisu vlasnici četkica za zube,a Amerikanci ponosno jedu svoj junk-food...
Pitanje za milijun kuna... ne samo da su im zubi bolji, nego i koza i sve...
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 01:09   #395
jel moguće da žutkasti zubi postanu bjelji ako se koristi električna četkica?
pretplate is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 13:00   #396
Quote:
Galba Sulla Oas kaže: Pogledaj post
Možemo li se upitati kako to da Afrikanci,pa i Amerikanci u prosjeku,imaju vrlo lijepe i zdrave zube?
Razumijete li što želim reći...Oni doista imaju lijepe bijele zdrave zube...
U čemu je tajna?
Afrikanci nisu vlasnici četkica za zube,a Amerikanci ponosno jedu svoj junk-food...
Što se tiče Afrikanaca, vjerojatno si vidio pregršt stock fotografija i na njima svi imaju prekrasne osmijehe, jel?
Mislim da je realnost više ovakva: http://www.photostaud.com/img/fotoga...dren-105.3.jpg
Što se tiče Amerikanaca, oni imaju 'vrlo lijepe zube' zato jer svi imaju ljuskice. A kad kažem 'oni' onda mislim na Hollywodske zvijezde koje plivaju u parama. Poznajem jako puno Amerikanaca i vjeruj mi da nemaju lijepe zube.
PinkMatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 13:00   #397
Quote:
pretplate kaže: Pogledaj post
jel moguće da žutkasti zubi postanu bjelji ako se koristi električna četkica?
Ja sam skidala kamenac nedavno i zubi su nakon toga bili jako bijeli. Koristim elektricnu cetkicu. S vremenom je ta velika bjelina nestala ali zubi su uvijek cisti nakon elektricne. Ne bi se vracala na obicne cetkice
mirna1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 13:01   #398
Quote:
mirna1982 kaže: Pogledaj post
Ja sam skidala kamenac nedavno i zubi su nakon toga bili jako bijeli. Koristim elektricnu cetkicu. S vremenom je ta velika bjelina nestala ali zubi su uvijek cisti nakon elektricne. Ne bi se vracala na obicne cetkice
I meni su zubi bili jako bijeli nakon skidanja kamenca i pjeskarenja!
PinkMatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 14:39   #399
Gdje na kraju kupiti najmekše Curaprox ultra soft četkice? Zadnjih nekoliko sam uzimala u Farmaciji i pregrube su.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 12:53   #400
Ja sam u Bipi kupio pakiranje s tri komada, bile su mi premekane čak pa sam naknadno uzeo onu s 3960 vlakana. Ako ti je pretvrda prije pranja stavi je malo pod mlaz tople vode i omekšat će.
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.