Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2007., 17:57   #61
Što preporučate za bračno putovanje?

Mislim da je pitanje jasno.. ima tko kakvih prijedloga?
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 20:44   #62
Napiši nešto više , kada se ženite , gdje bi na toplo ili hladno , možda jedna velika metropola ili egzotični tropski otok i na kraju koliko mislite potrošiti ?
conan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 10:38   #63
kružna tura po Sri Lanci (7 dana)......Maldivi (9 dana)....iako je sad neka frka na Sri lanci nek te to ne brine.....stranci su sigurni....
fondovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 18:14   #64
Bled i Bohinj

http://www.youtube.com/watch?v=K_q_FRITcKc
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 19:52   #65
za oko 15000 kuna mozes otici na krstarenje sredozemljem. moras autom otici do italije (ne znam tocno koje mjesto) i odatle krstarenje traje 3-4 tjedna.

prijateljica je ovo putovanje poklonila sestri i znam da su mladi bili odusevljeni
stankoooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 21:43   #66
Blize i jeftinije a opet luksuzno - NICA i CANNES
Dalje i skuplje a opet luksuzno - BAHAMI ili HAVAJSKO OTOČJE
Ili najbolje..Medeni mjesec na Mjesecu..sitnica za platiti..bili bi prvi koji su to učinili..
metju78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 09:14   #67
bok

najbolje na cruise!!!
ross is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 18:09   #68
Mene nekako najvise privlaci neki mediteranski otok, Sardinija, Korzika, Mallorca, Santorini..... Cruise nije loša opcija. Bila sam na krstarenju i iako nisam bila odusevljena sa idejom o odlasku na criuse, moram reci da sam se iznenadila, nisam ocekivala da ce biti tako dobro. Sve moje predrasude su pale u vodu! I da, definitivno bi isla ponovno!!!
honeybee5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 15:30   #69
Cramel

http://www.carmelcalifornia.com/
La Havre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 09:11   #70
Quote:
La Havre kaže: Pogledaj post
gdje dođe to?
jesi bila?
ross is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 00:40   #71
Sejšeli se čine vrlo zanimljivim, Kenija također, a nije loš izbor ni neki grčki otok.... Australija? Novi Zeland?
 
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 00:52   #72
pozdrav

evo planiramo bracno putovanje u 10. mjesecu, posto je bracno i prvo "posteno" nebih zalio lovu
dakle isli bi gdje sutra u zivotu zbog obaveza sigurno necemo moc
ja sam tip neke orijentalne egzotike, turska, egipat, arapski poluotok, daleki, bliski, juzni, ma bilo koji istok, dok je ona vise za pjescane plaze, palmice i kokose, npr bahami, kanari, maybe bali, havaji, znaci neko otocje, plaze, more, plaze, vjetar, plaze, sunce, e i umalo zaboravih PLAZE
posto se ja bas ne pitam previse, samo kad je u pitanju novcanik, vjerovatno cemo zavrsit na nekoj hm, plazi

sto dragi forumasi preporucuju?
Vutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 07:31   #73
A zašto ne spojiti orijent sa plažama?
Tajland, Malezija, Indonezija (Bali), Šri Lanka. Par dana ostavite za plaže, par dana za unutrašnjost. Ako idete na dva tjedna vremena ima dovoljno i za jedno i za drugo.
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 08:45   #74
Quote:
Vutra.org kaže: Pogledaj post
pozdrav

evo planiramo bracno putovanje u 10. mjesecu, posto je bracno i prvo "posteno" nebih zalio lovu
dakle isli bi gdje sutra u zivotu zbog obaveza sigurno necemo moc
ja sam tip neke orijentalne egzotike, turska, egipat, arapski poluotok, daleki, bliski, juzni, ma bilo koji istok, dok je ona vise za pjescane plaze, palmice i kokose, npr bahami, kanari, maybe bali, havaji, znaci neko otocje, plaze, more, plaze, vjetar, plaze, sunce, e i umalo zaboravih PLAZE
posto se ja bas ne pitam previse, samo kad je u pitanju novcanik, vjerovatno cemo zavrsit na nekoj hm, plazi

sto dragi forumasi preporucuju?
još jednom preporučam.....sedam dana Sri Lanka...kružna tura, (hramovi, slonovi, divljina, neisfurani turizam)...i onda devet dana Maldivi (otočić veličine Zrinjevca, all inclusive)...... bili žena i ja ja u srpnju i kolovozu 2005... ako te zanima, mogu ti više reći na privat....
ps....svaka uložena kuna zlata je vrijedna..
fondovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 08:52   #75
Tajland
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 08:55   #76
:))

nije ni Tajland loš...samo je možda previše komercijaliziran...isto kao i Bali....
fondovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 09:47   #77
Quote:
fondovi kaže: Pogledaj post
nije ni Tajland loš...samo je možda previše komercijaliziran...isto kao i Bali....
Neki dijelovi jesu, ali neki dijelovi i nisu. Mislim da bi zenica bila jako zadovoljna. Naci cu neke slike hotela i inih stvari kad ulovim vremena sto mislim da bi za nju bilo dovoljno da odluci A i kad se ide na bracni put, ne treba bas birati mjesta koja su ''nekomercijalna'' barem sto se mene tice. U Tajlandu imaju i savrsene plaze, povijesne gradevine (jedino sto su pretezno budisticke), vrhunske hotele koje za te novce mogu naci rijetko gdje u svijetu, a ako im je vec do opustanja najbolje je dati malo vise love za vrhunski hotel i gustati.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 09:58   #78
Quote:
funkster kaže: Pogledaj post
Neki dijelovi jesu, ali neki dijelovi i nisu. Mislim da bi zenica bila jako zadovoljna. Naci cu neke slike hotela i inih stvari kad ulovim vremena sto mislim da bi za nju bilo dovoljno da odluci A i kad se ide na bracni put, ne treba bas birati mjesta koja su ''nekomercijalna'' barem sto se mene tice. U Tajlandu imaju i savrsene plaze, povijesne gradevine (jedino sto su pretezno budisticke), vrhunske hotele koje za te novce mogu naci rijetko gdje u svijetu, a ako im je vec do opustanja najbolje je dati malo vise love za vrhunski hotel i gustati.
hm...uspio sam proći tajlad od bangkoka do singapura... dio vlakom...orientom....super je ....posebno most na rijeci Kwai..... ali i dalje mislim da je tamo turizam previše komerijaliziran... a osim toga.....bračno putovanje s ženom može biti razočaravajuće jer nemožeš u potpunosti uživat u čarima tajlanđanki, zar ne?
fondovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 10:01   #79
Quote:
fondovi kaže: Pogledaj post
hm...uspio sam proći tajlad od bangkoka do singapura... dio vlakom...orientom....super je ....posebno most na rijeci Kwai..... ali i dalje mislim da je tamo turizam previše komerijaliziran... a osim toga.....bračno putovanje s ženom može biti razočaravajuće jer nemožeš u potpunosti uživat u čarima tajlanđanki, zar ne?
ovo je prejako
onda ostavis zenu doma, sta

osim toga, tajlandjanke se ne prostituiraju jer vole zapadnjake.
a postoji i velika opasnost od spolnih bolesti.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 10:08   #80
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ovo je prejako
onda ostavis zenu doma, sta

osim toga, tajlandjanke se ne prostituiraju jer vole zapadnjake.
a postoji i velika opasnost od spolnih bolesti.
"dječje" bolesti možeš i tu pokupiti.... u pravu si...one se ne prostituiraju, nego vole novac zapadnjaka....
fondovi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:47.