Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2006., 16:30   #21
Quote:
vek kaže:
Bit ces ko bog!?

Umrijet cu od smijeha.........

2 godine intezivno se bavim bb om , pazim sto jedem, i kada ovo procitam jednostavno mi je smijesno...

Ti si jednostavno premastan.
Bf iliti Body fat ti je vjerojatno velik, iznad 20%.

Izmjeri si % bf pa javi, prema tome cemo udijelit savjet....
neko kaj ko isus krist
__________________
Bodybuilding is a way of life!!!
pljugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 19:31   #22
kako se mjeri body fat, odnosno gdje se mjeri?
ing. Waterhole is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 21:13   #23
meni su izmjerili na nekoj kul vagi u apoteci.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2006., 15:00   #24
evo opet mene...


uglavnom, počeo sam trčati i vidim lagano mi se smanjila masnoća u cijelom tijelo a samim time i u licu, (p.s. zgodniji sam ) ... i našao sam neke vježbice na internetu za toniranje mišića u licu, ali..... budući da sam se ja malo previše "igrao" bradom, zgrčio mi se "bradni" mišić (jel' se to tako kaže, onaj mišić u bradi , ispod usnica) i udubio mi se, a samim time što se udubio, udubio mi je cijelo lice i obraze... pa su mi obrazi postali okrugli i "izbočili su se"....
znači, pitanje je sad...
Kako da vratim mišić u početno stanje,


... zaboravih.... desni ispod donjih zuba me malo "žuljaju", bole.. jer mišić pritišće taj dio.....
ing. Waterhole is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 23:26   #25
neželim ispast dosadan, ali..

zaista me žuljeju desni i mišić brade mi se zgrčio... kako da ublažim "udubljenost-zgrčenost" mišića??
ing. Waterhole is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 17:31   #26
Da ne otvaram novu temu.

U zadnjih par mjeseci sam smršavila nekih 5 kg, i koliko to na tijelu bolje izgleda, toliko sam si manje lijepa u faci.
Nekako, kao da sam po faci predodređena za mali višak kila.

Zna li tko neki savjet, pretpostavljam da postoje vjezbe za lice, ali se bojim da potiču bore, a i neda mi se, uz tijelo, sad vjezbati i lice...
Sumnjam da tu prehrana ima ulogu...
Iva Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 18:50   #27
Quote:
Iva Ivancica kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu.

U zadnjih par mjeseci sam smršavila nekih 5 kg, i koliko to na tijelu bolje izgleda, toliko sam si manje lijepa u faci.
Nekako, kao da sam po faci predodređena za mali višak kila.

Zna li tko neki savjet, pretpostavljam da postoje vjezbe za lice, ali se bojim da potiču bore, a i neda mi se, uz tijelo, sad vjezbati i lice...
Sumnjam da tu prehrana ima ulogu...
A sto bi htjela postici tim vjezbama lica, nisam shvatio, dobiti masu? Nece ti to ici. Razumijem cak da nekim licima vise pase visak kila. Eventualno mozes biti malo jaca i fit.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 19:15   #28
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
A sto bi htjela postici tim vjezbama lica, nisam shvatio, dobiti masu? Nece ti to ici. Razumijem cak da nekim licima vise pase visak kila. Eventualno mozes biti malo jaca i fit.
Pa nekako mi se cini kao da sam predodredjena za vise kila.
Po onim mjerilima doktora ("savršena kilaža") trebala bih još smršavjeti (nije mi to cilj), no već mi se ni ovo ne sviđa jer mi glava djeluje velika za tijelo, i u faci sam si manje lijepa, a i bližnji se slažu sa mnom.

Inace sam u tijelu prirodno "pupasta", npr. da se rijesim trbuha trebala bih jos smrsavjeti.
Iva Ivancica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:28   #29
Pretpostavljam da imas preko 30?
U 30ima se lice prirodno polako 'susi', i tu profitiraju oni bucmastih obraza u mladosti.
Ovi ostali bas i ne.

Ako zelis biti vitkija u tijelu uvijek mozes skoknuti na konzultacije kod esteticara. Hijaluronski fileri dosta dobro rjesavaju te probleme a mogu pomoci i redovite masaze lica kod kozmeticarke.

Inace ne znam zasto te to smeta, sad su cak i IN puniji modeli s jako vitkim licem tako da komotno mozes proci
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:53   #30
'bem ti gdje ću se više sušit u licu....
meni je falilo masti u licu i prije 30te...
zato nikad pločica u mene,zauzvrat bi mi lice bilo kao da sam iz logora izašla....

nego Tinch, hijaluronski fileri kažeš...to se razgradi/nestane nakon nekog vremena pa moraš opet?
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:07   #31
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
'bem ti gdje ću se više sušit u licu....
meni je falilo masti u licu i prije 30te...
zato nikad pločica u mene,zauzvrat bi mi lice bilo kao da sam iz logora izašla....

nego Tinch, hijaluronski fileri kažeš...to se razgradi/nestane nakon nekog vremena pa moraš opet?
Nemam osobnih iskustava :chubbycheeks:
Ali koliko znam - da.
No navodno pomazu masaze a postoje i jos kojekakvi zahvati drugi, ne znam ni sama sve. Samo sam htjela uputiti djevojku.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:19   #32
ma kako ti masaža može popunit lice?
zamijenit učinak botoxa - dakle zatezanje i peglanje bora da,ali popunit mršavo/ispijeno lice?teško....
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:22   #33
Ne moze popuniti, ali koristi se hijaluron, vlazi kozu, osvjezi, potice cirkulaciju i dugorocno utjece na pojavu bora. Bolja prokrvljenost - bolja i svjezija koza.
Naravno da se ne moze usporediti s korektivnim zahvatima ali sigurno nema stete. Ako nista vrlo je opustajuce
Osobno si priustim iste, jer nemam nikakve potrebe za filerima ali ipak zelim nesto ciniti trenutno za lice.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:36   #34
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ne moze popuniti, ali koristi se hijaluron, vlazi kozu, osvjezi, potice cirkulaciju i dugorocno utjece na pojavu bora. Bolja prokrvljenost - bolja i svjezija koza.
Naravno da se ne moze usporediti s korektivnim zahvatima ali sigurno nema stete. Ako nista vrlo je opustajuce
Osobno si priustim iste, jer nemam nikakve potrebe za filerima ali ipak zelim nesto ciniti trenutno za lice.
ahaaa, za prokrvljenost ima jedna bolja besplatna aktivnost...
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:38   #35
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
ahaaa, za prokrvljenost ima jedna bolja besplatna aktivnost...
Bukkake?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:39   #36
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Bukkake?
I ode tema
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:50   #37
oooo,vidi njoj prve asocijacije,zanimljivo...
ne,mislila sam samo na old fashioned seksanje....
ajde,a može i neki sportski vid rekreacije,kad smo već na toj temi...
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:56   #38
Dobre sam volje danas oprostit cete
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.