Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.02.2007., 13:04   #281
Curke,
evo kako ću ja riješiti problem cipela ako ih ne budem mogla naći.
Kao 1. - uzet ću sandale jer se udajem po ljeti.
Kao 2. - ako ne budem našla bijele koje mi se sviđaju, onda ću potražiti srebrne (koje će biti hit ovo ljeto skupa sa zlatnima kako čujem), ili u bojama koje ću imati na vjenčanju (ljubočaste ili zelene).
Kao 3. - poznam jednu super postolarku koja bi mi možda mogla presvući mi cipelice s čipkom onako kao šta je Tima negdje stavila cipelicu od Cymbelinea.
Kao 4. - ako ništa ne uspije, onda ću ih naručiti u Zg ili kod Glorije ili kod Anite.

Nadam se da će vam ovo bar malo pomoći!!!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 13:07   #282
ja si nekako mislim da je uvijek barem romantično, ako ne udobno i lijepo, biti bos..pa ako....ma ne, ne...zezam se...

dvolični..da nisi možda neki jarac u horoskopu? ili studiraš pravo? svaka čast...
da sam bar ja tako sisitematična!
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 13:12   #283
Haha!
Dobra si mimimimi...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 13:15   #284
i ja bi probala-ako je moguce-stavit cipkicu na sandale. nadam se da cu nac neke prikladne sa manjom petom
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 13:20   #285
Tima,
moja frendica koja će mi šivati haljinu je lani, ili pred dvije godine, više se ni ne sjećam, šivala haljinu svojoj sestrični iz Amerike, po slici i mjerama koje joj je ova poslala na mail, to joj je bio njen poklon, i kad je otišla na svadbu sve joj je lijepo odnijela.
To vam pričam zato jer je ona toj curi kupila cipelice ovdje (odispred obične špičoke sa nekim kao remenom preko,odotraga se kopčaju oko zgloba) i dala ih presvući sa čipkom na tom dijelu odispred, i na taj kao remen je stavila kao cvjetić od materijala da ga može poslije i skinuti... Tako da se očito može, samo ako je postolar vrsan!

Mislim, ako ti može umetnuti one trakice za vezivanje sa strane (šta je meni napravila moja), onda ti može staviti i čipkaste trake, bar ja tako razmišljam. Uglavnom, imam neke sandalice koje su mi jako drage i mislim ih presvući jer su mi se odispod malo ocufale, pa ću samo staviti komad kože na dno, pa ako upali javim vam svima...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 14:44   #286
Ja ni ne znam da li da za 9. mjesec uzimam cipele ili sandale?!? Pomoć! Pliiz
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 14:54   #287
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
Ja ni ne znam da li da za 9. mjesec uzimam cipele ili sandale?!? Pomoć! Pliiz
Sandale. Moj izbor.


Bila sam na pirevima u svako doba godine i mlade su bez problema nosile sandale, i osobno volim na večernju haljinu nositi sandale. Puno su elegantnije, noga više diše, samo provjeri da te ne nažuljaju.


Sad idem na maturalnu (ah...nakon koliko godina sam dobila pozivnicu...od sestrične) i namjeravma obući dugu haljinu i sandale.
__________________
Lady_Q
...srce skitnice čitav vijek traga za čudima...
Lady_Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 14:56   #288
Ma i ja sam nekako bila više za sandale, ali samo da provjerim Uopće ne sumnjam da ću štogod imala na nogama, barem pola vremena biti bosa ili u balerinkama
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 15:26   #289
Prije par godina sam u Trstu kupila sandala od Ferea, cca 175 000 Lira. Imaju 10 cm potpeticu, za svoju maturalnu i dvije trakice 1 cm debele, cijelu sam noć plesala u njima i nisu me noge boljele, niti natekle. Tajna je bila u tome što su bila antomski, zapravo nemam pojma kako se to kaže, potplat im je bio napravljen točno po nozi, a ne onako zafušaren. I dan danas ih imam i ista stavar, mogu cijelu noć plesati i skakati u njima.


Ili tako nešto od nekoga tko si ne može dozvolitifuš ili neki dobar postolar koji sam izrađuje cipele.

BDW., imate li kojeg tako dobrog postolara, ovi naši tu po Rijeci su katastrofa, nešto zalijepe nakon sat vremena opet isto.
__________________
Lady_Q
...srce skitnice čitav vijek traga za čudima...
Lady_Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 15:34   #290
Ja ne znam ni jednog, niti znam da je netko tu dao raditi cipele ili tako nešto.
Mislim da ću ja prvo u Italiju, pa ću onda vidjeti ako tamo ništa ne nađem.
Jedino što mi je bed što nemam haljinu još, a neću ju ni imati do ljeta, 6-7 mjeseca, jer ju mislim šivati, tako da ne znam kakve cipele da tražim
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 15:37   #291
5ra ... ako znaš kako će ti haljina izgledati .. onda prema tome izaberi ....nije bitno što je nemaš u ruci ....a petu cipele .. odnosno duljinu haljine će ti prilagoditi peti .... barem je tako meni bilo kada sam ja svoje cipele kupila .... isto prije haljine .... žemske a jeste li probale u Zg potražiti cipele ... prije nego odete u Trst .... može se naći dosta veliki izbor .....
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 15:41   #292
Hvala Sanja! Ma kakva sam, sigurno ću prije kupiti cipele nego haljinu. Pa lako kupim još koji par Cipele volim kupovati, a robu baš ne, zato ja to tako. Ja sam zamislila kako bih htjela da mi haljina izgleda, tako da imam sliku u glavi, ali je stvar u tome što se bojim da se nešto ne zakomplicirra oko boje ili tako nečega, pa ja recimo kupim bijele cipele, a haljina bude ne-bijela Inače, zamislila sam kratku haljinu, oko koljena dužine, pa onda nemam baš puno mjesta za skrivanje cipela
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 15:43   #293
Ah, zaboravila sam ovo za Zagreb i Trst. Meni je Trst bliže od Zagreba. A i nekako, bez obzira na velik izbor u Zagrebu, navika mi je da idem u Trst po svakakve gluposti, a kad idem u Zagreb, onda imam sto stvari na pameti koje trebam kupiti, ali samo sjedim po kavama s prijateljima
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 21:24   #294
Jedna moja frendica je na svom vjencanju nosila preslatke cipkane balerinke. Skakala je i plesala cijelu noc i kako je pametna- prosla bez zuljeva. Na to treba isto malo gledati, a ne da su samo lijepe. Mislim da je jako bitno i da su udobne. Ipak treba u njima izdrzat...
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 08:44   #295
A je bluma, super su i meni balerinke, ali mi nisu za haljinu kakvu želim, tako da mi to otpada
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 15:15   #296
ma da, naravno, ako se moze stilski ukompoirat....
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 09:23   #297
Cure moram se pohvaliti,iako smo vjenčanje dogovorili već za 9 mj.tek me prekjučer dragi zaprosio i to na najromantičniji način na svijetu,barem će meni uvjek biti tako.
Zadavao mi je zagonetke u rolanim pismima koje sam morala riješiti i vozao me tako sa mijesta na mijesto u gradu(nama važna mijesta) dok nisam uz pomoć zadnje zagonetke došla doma.Kad sam otvorila vrata stana....ajme,po cijelom stanu su bile latice crvenih ruža i upaljene svijeće koje su me vodile do zadnjeg zadatka.
Napisao mi je da tih 6 papira(koje su u prenesenom značenju godine provedene skupa) prislonim po redu na plamen od svijeće i da sljedim srce.
Na prvom je papiru(nakon što mi se malo-malo zapalio) došla riječ-Hočeš- i tako je na svakom slijedečem bila jedna riječ dok nisam sastavila cijelo pitanje:
Hočeš li se za mene udati? (na sve je mislio,točno šest papira kao god.provedene skupa,da zadnja riječ bude udati....)
Na kraju sam još morala slijediti latice do sobe u kojoj me on čekao na koljenima i prstenom u ruci...

Sorry ako sam vas zagnjavila malo al sam to htijela podjeliti s vama
maaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 09:37   #298
Maaalaaa kako romantično
Častitam na zarukama
Isvaka čast dragome na domišljatosti, drugi bi trebali učiti od njega
tina04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 09:38   #299
Maaalaaa, baš lijepo Neka si podijelila s nama
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 09:40   #300
wowwww
a meni su moje zaruke na fontani di trevi bile romantične!!!!

ajme super

neka, neka ima još romantičnih frajera, nisu izumrli!


čestitke od srca!!
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.