Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2006., 00:43   #21
Quote:
VeronikaN kaže:
Što to sebe radiš?
Pribijaš se na križ samooptužbi?
Zar si samo ti u tom braku bila slijepa?
Kada jednog dana shvatiš što je pravi razlog njegove želje za odlaskom,a bijeg je uvijek kukavičluk,biti će ti teško upravo radi ovog silnog razumijevanja za njega.
pa to mu i zamjeram što je kukavički pobjegao na prvoj prepreci i što nije bio dovoljno fer da mi to kaže ranije. naime, mi smo tek nedavni kupili stan i pretpostavljam da je to osjećao i ranije. sad imam veliki kredit, ali roditelji mi kažu da nikako ne prodajem stan jer je to moj dom koji sam ja stvorila i da trebam ostati u njemu s njim ili bez njega.
Quote:
VeronikaN kaže:
Razumijem tvoju bol,potrebu da je podijeliš,prošla sam skoro isto.
No nitko ti u biti osim same tebe nemože pomoći.
Nema pomoći osim prihvatiti,pustiti vremenu ono jedino liječi.
moja je velika mana što sam poprilično nestrpljiva, ali ću morati vremenu dati da izliječi te rane.
Quote:
VeronikaN kaže:
Svakako uzmi zajedničku materijalnu tečevinu,u budućnosti ćeš vidjeti
da to nije gramzivost,da ti je ustvari prepuštena da bi on sebi oprao savjest.
tako i ja to sebi nekako tumačim, ali htjela bih iz svega toga izaći kao čovjek. zadržat ću stan, kojeg mi on velikodušno prepušta i kaže da ne traži da ga isplatim.
Quote:
VeronikaN kaže:
Ako možeš plakati,plači ,ali plači sama.
Sačuvaj svoje dostojanstvo,jer tješitelji prečesto u sebi kriju i zluradost.Zadovoljstvo da se to nije njima dogodilo.
plačem sama, pred njim nisam danas pustila suzu. velika su mi podrška moji roditelji i jedna prijateljica. ni sa kim drugim nisam razgovarala...

Quote:
VeronikaN kaže:
Podrška njegove obitelji je nešto što se brzo topi kao snijeg na suncu,jer on je njihov.ti njihovu ni podršku ni razumijevanje ustvari netrebaš.
već sam ustanovila da mi to ništa ne znači i ne pomaže pa na to niti ne računam.
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 00:45   #22
Quote:
atlantis kaže:

evo, ja chu te za ruku... ovoga je petka u Piranhi party koji organizira renault klub... dodji, upoznat ces mene, barem dvoje troje s foruma i hrpu drugih ljudi
dogovoreno - jel smeta ako sam prodala twingo?
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 00:46   #23
Quote:
naked kaže:
dogovoreno - jel smeta ako sam prodala twingo?
naravno da ne smeta

javi mi se na PM dat chu ti detalje sutra
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 00:59   #24
laku noć svima - idem probati malo odspavati. čitamo se sutra. hvala vam na podšci u ove kasne sate.
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 01:55   #25
ipak ne mogu spavati. došla sam jer se osjećam manje samom ako sam tu.
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 01:58   #26
popij si nesto za smirenje.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 02:05   #27
nemam doma ništa takvog tak da ne mogu.
naked is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 02:05   #28
Quote:
naked kaže:
ipak ne mogu spavati. došla sam jer se osjećam manje samom ako sam tu.



instaliraj icq, napravi account i pojavi se online pa se zabavljaj s napaljenim talijanima koji ti odmah nude ljetovanje kod sebe i arapima koji bi te zenili za dvije deve
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 10:48   #29
Quote:
atlantis kaže:
znaci da si kraj osjecala samo nisi to osvjestila

djece nemate?

ja sam prvo bila prazna... ni tuzna ni sretna, samo prazna... nishta

onda sam odjednom spoznala koliko slobodnog vremena i malo prijatelja imam...

par mjeseci kasnije imala sam puno prijatelja i malo slobodnog vremena
ja sam srećom cijelo vrijeme održavala svoja prijateljstva tako da sam nakon odlaska imala i puno prijatelja i malo slobodnog vremena

naked, sad si u stanju šoka, proći ćeš mnoge faze: nevjerica, zatupljenost, hladnoća, bijes i mržnja, ljubav i patnja, usamljenost...ali bit će ti bolje s vremenom, vjeruj
sreća u nesreći, na neki način, jest ta da nemate djece tako da će cijeli proces proći mnogo bezbolnije i s manjim posljedicama

čula sam za dosta rastava koje se dešavaju bez nekog 'triggera', nezadovoljstvo biva akumulirano tijekom vremena, vjerojatno temeljeno na mnoštvu sitnica, ljudi se udaljavaju, ljubav nestaje
nisi jedina, bit će bolje, drži se
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 10:50   #30
Quote:
atlantis kaže:


instaliraj icq, napravi account i pojavi se online pa se zabavljaj s napaljenim talijanima koji ti odmah nude ljetovanje kod sebe i arapima koji bi te zenili za dvije deve
zakaj. dovoljno je da bude tu na forumu ili eventualno na iskrici
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 10:51   #31
Quote:
popodneva kad sam došla s posla, provodila sama i čekala njega da dođe jer je on jako puno radio. ispostavilo se da je toliko puno radio da ne mora biti doma.
nda. klasika.
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 11:00   #32
polako, zivi dan po dan, okruzi se obitelji, prijateljima, poznanicima, ispuni dan i vrijeme. meni se odgodila ista stvar prije 5 mjeseci jos uvijek je bolno i cudno, ima boljih i losijih dana, praznina i samoca cu jos uvijek tu, nekad jaci, nekad slabiji.
surfanje i otvaranje duse nepoznatima meni pomaze, jos uvijek ne spavam, pa mi to savrseno ispuni nocne sate, jer koncenracija mi je preslaba za citanje ili gledanje tv-a.
nemam rijeci utjehe, jer ne mogu ponekad utjesiti ni sama sebe, al kad prodje prvi dan, pa prvi tjedan, pa kad prezivis prvi mjesec, polako pocinjes mijenjati sebe, svoj zivot i svoje prioritete, makar je i dalje tesko.
pocela sam puno setati i to ponekad pomaze, volim guzvu i makar sam u toj guzvi sama, osjecam se dijelom tih ljudi i manje samom, a nevjerojatno je koliko mi ljudi prilazi kao da vide da se svijet srusio i da mi treba necija rijec, bilo kakva.
polako, dan po dan - jednom mora postati lakse, to je moj moto da svaki novi dan, jer svaki novi dan je nova prilika za zivot, novo veselje, novo iskusenje.
Lucy013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 13:15   #33
Quote:
Kent kaže:
zakaj. dovoljno je da bude tu na forumu ili eventualno na iskrici
Hehehe, inače tečaj ide ovako kod Arapa: Bitno je da je plava, i da je onak, tip slavonske snaše, po kilaži (žive vage s kostima). Za to Arapi daju 7 deva, koje u Turskoj možeš zamijeniti za 2 šlepera sirove kože, a svaki vrijedi cca 1 000 000 €.
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 13:16   #34
Quote:
Kent kaže:
ja sam srećom cijelo vrijeme održavala svoja prijateljstva tako da sam nakon odlaska imala i puno prijatelja i malo slobodnog vremena
ja nisam jer smo se, kad smo poceli zivjet zajedno, odselili u drugi grad pa su svi prijatelji bili zajednicki
a ostavila sam ih njemu

naked sve bu dobro vidi kent i mene
ona sretna raspustenica ja opet uvezana
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 13:39   #35
Naked, postoji razlog zasto je otisao, a vrijeme ce ti reci koji. I buducnost vjerojatno priprema za tebe puno sretnije trenutke od onih koje si imala sa dosadasnjim muzem. Mozda ti donosi osobu koja je za tebe bolja i uz koju ces se osjecati beskrajno voljeno, pazeno i mazeno i koja ce trcati kuci nakon posla da te vidi.
Sto ce ti muskarac koji te izbjegava i za kojeg i nisi poptuno sigurna da zelis da ti se vrati? To je mali, ali vazan indikator koji ti govori da nisi bila zadovoljna i da je bolje biti sama i sretna (a bit ces sretna nakon nekog vremena, a i raspoloziva potencijalno boljem partneru), nego u nekvalitetnom braku.
Sjeti se toga i vjeruj da ovo moze biti samo promjena na bolje
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 13:47   #36
Eto, ima tisuću načina na koji veze/brakovi pucaju. Smiri se malo. Neka prođe tjedan dana or so, neka ti se to malo slegne, pa češ tek onda vidjeti kako se osjećaš. A on, čini mi se da je kod njega ljubav podavno nestala. Čudni su muškarci.
Sve što se dogodi je za neko dobro. Čeka te novi put.......
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 16:32   #37
Quote:
atlantis kaže:
ja nisam jer smo se, kad smo poceli zivjet zajedno, odselili u drugi grad pa su svi prijatelji bili zajednicki
a ostavila sam ih njemu

naked sve bu dobro vidi kent i mene
ona sretna raspustenica ja opet uvezana
:klap: da se bu dobro
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 16:33   #38
Quote:
BluesCat kaže:
Hehehe, inače tečaj ide ovako kod Arapa: Bitno je da je plava, i da je onak, tip slavonske snaše, po kilaži (žive vage s kostima). Za to Arapi daju 7 deva, koje u Turskoj možeš zamijeniti za 2 šlepera sirove kože, a svaki vrijedi cca 1 000 000 €.
čekaj, čekaj...pa mogu se dogovoriti s nekim da me proda...onda me nazad otme pa podijelimo pare na pol
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 19:18   #39
Quote:
Kent kaže:
čekaj, čekaj...pa mogu se dogovoriti s nekim da me proda...onda me nazad otme pa podijelimo pare na pol

jes plava i popunjena?

ja te prodam taj cas

__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 19:29   #40
Hmmm... Kol'ko bih dobio za obadvije...

BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:49.