Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 22:18   #9021
Nama su te iz Mullera bile uzasne, nekak su jako tanke i nakon 2 sata bi vec propustile. One konzumove Lumpi su mi bile bolje nego te Mullerove. A i mislim da se ne mogu ni usporediti sa DM-ovim, njih smo pak koristli do kraja pelena. A uvijek mozes uzeti jedan paket za probu, ionako ih ima 20 i nesto u paketu, a to potrosis za 2 dana. Neki kazu da su im to najbolje pelene, a ja eto, to ne razumijem...
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 00:32   #9022
Tnx.
Meni su br.1. Violeta, i koristimo ih skoro od pocetka, s povremenim izletima u neke druge.
Lumpi su meni bile grozne, nekkao preplasticne.
Babylove tako tako...zna se zaletit nekakva zadebljanja na onom dijelu di se pelena lijepi.

Mozda uzmem 1 pakiranje za probu, pa cu vidit
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:01   #9023
Nakon što se Pampers Premium pokvario, mi smo prešli na Pufies. I stvarno su odlične! Nisu plastične, a bez problema izdrže noć od 9-6 ujutro bez da promoče. Probaj s njima ako hoćeš.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 16:52   #9024
Puffies su mi nekako predebele za lito.
A inace nam nikad nijedne nisu promocile.
Zainteresirala sam se za ove jer su dosta povoljne (15ak kn jeftinije od ostalih), pa me zanimalo valja li to ista.

Probam pa javim dojmove
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 14:15   #9025
Koristimo Mullerove vec duze vrijeme paralelno sa Pampersicama zelenim. Nikakvih problema. Djecak 2 godine, broj 5, 30 kom/37 kn bude cesto na akciji. Violetu i DM nismo ni probali. Puffies i Libero samo jednom za probu.
vendi-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 12:15   #9026
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Koristi li netko pelene Beauty Baby iz Mulleru?
Zanima me kakve su
Grozne! Promoče nam često, i po danu, a po noći uvijek! Sa prvim klincem su mi bile dobre, pa sad ne znam jel do pelena ili mlađem ne odgovaraju.
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:22   #9027
Nama su bb bile cist ok i nikad nisu promocile preko noci. Sad smo u platnenima, ali ove su nam bile ok.
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:09   #9028
http://www.helenharper.hr/gratis-uzorak.html Može se naručiti gratis uzorak pelene Helen Harper. Dosta su dobre
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 11:17   #9029
Evo mog iskustva što se tiče pelena;
Beauty Baby Muller - u nuždi ok, često su znale propustit sa strane, ništa posebno
Pampers premium - malo preskupe, što se tiče kvalitete dobre
Babylove - loše, loše, loše.... čudno smrde
Babmbo Nature - odlične, ali nemam ih gdje u blizini kupiti pa smo zato odustali
Moltex- nisu loše, možda malo prekrute, ali ako već kupujem u Mulleru definitivno bolje od onih njihovih
Lumpi - očajne, plastične, imaju neki čudan miris pa kad se beba popiški nesnosno smrde, redovito su propustile
Trudi - za ove sam se pelene u konačnici odlučila i samo njih koristimo, lijepo joj sjednu oko guze, mekane su, djeluju dosta priorodno, ne šuškaju na plastiku, lijepo upijaju, bez ikakvog mirisa, cijena je 100 kn / 60 pelena+gratis vlažne maramice

Što se tiče odabira pelena, meni je bitno da budu što "prirodnije" a što manje plastične, da koža koliko toliko diše, ne volim kad sama pelena ima neki "miris" jer to u kombinaciji s mokraćom ili stolicom još gore smrdi. Birala sam nekom logikom kao što bi sebi birala uloške jer ne volim imat smrdljivu plastiku na dupetu, pa da ne znam kako upija.
Eto, ovo je moje skromno iskustvo, pa ako kome pomogne super!
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:15   #9030
Kakve su vam Lidlove pelene? Uzela sam newborn (2-5 kg) i 3-6 kg za prvu ruku (bolnica, doma dok pupak ne otpadne) jer planiramo koristiti platnene pelene ali jednokratke cu vjerojatno koristiti nekad u nuzdi, kad idemo van, doktoru, baki na cuvanje i sl...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 15:25   #9031
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Kakve su vam Lidlove pelene? Uzela sam newborn (2-5 kg) i 3-6 kg za prvu ruku (bolnica, doma dok pupak ne otpadne) jer planiramo koristiti platnene pelene ali jednokratke cu vjerojatno koristiti nekad u nuzdi, kad idemo van, doktoru, baki na cuvanje i sl...
Nije to bilo pitanje, ali vidjet ces da mozes platnene i svuda koristiti. Samo spremis u vrecicu za pelene
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 20:22   #9032
Pozdrav
trebaju mi huggies maramice ne za bebu već su mi dobre za čiščenje stvari koje imam , e sad , prvo su u mullera povukli broj 64 huggies pa je bio neki drugi broj mislim 54 ili tako nešto sad nema ništa nigdje,

to su ove https://www.mall.hr/i/19251435/450/450

dali netko zna gdje mogu kupiti ove maramice bilo gdje moze i online samo da je u HR
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 22:34   #9033
Ima li negdje Pampers premium care na akciji?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 16:58   #9034
Ima u plodinama tj bit ce sljedeci tjedan.
Pogledaj katalog online.
Ako sam dobro zapamtila paket samo 89kn.
calecaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 15:02   #9035
U BIPI je akcija na Pampers pelene.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 21:13   #9036
Nešto mi je sinulo, pošto očekujem prvu bebu, a treba se roditi početkom ljeta, kako to izgleda kad je beba u pelenama po ljeti? Nije li im vruće? Ne znoje li se u toj plastici?

Za prvih 10-ak dana sam uzela pampers premium paket, za dalje ćemo vidjeti. Nećkam se oko platnenih. Privlače me, ali me ne privlači nosanje okolo ukakane pelene i čuvanje tih pelena 3 dana u nekoj kanti.

Možda probamo, pa vidimo.
Dekanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2018., 21:21   #9037
Pa nisu pelene plastične Nisu ko naši ulošci jelte nemaju takav dio. Otvori paket pa vidi jelte Nikad problema nismo imali, ni ljeti ni zimi
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 08:12   #9038
Thumbs up

Nije bilo nikakvih problema sa znojenjem u pelenama. I mi smo koristili pampers.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 09:33   #9039
^^ potipsujem što su cure rekle. Pampers premium smo koristili do cca godine dana. Nikad nije imala ni pelenski osip, a ljetna je beba.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 09:57   #9040
Mi nismo koristili pampersice pa bilo ok
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:33.