Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2015., 20:24   #81
Prikupljam lagano auto kozmetiku, pa me zanima da li imate za preporučiti nekakav ugodan i dobar miris?

btw, postovi iznad su zastarjeli.
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 20:38   #82
Ja koristim samo Wunder Baum Classic. Crne boje, ugodan miris, ne prenapadan.
__________________
Ako se osjećate glupo, sjetite se da postoje odrasli ljudi koji vjeruju da su dva pigvina došetala s Južnog pola kako bi se ukrcali na brod te izbjegli poplavu.

Tekućine se NE sipaju!!!
Moonraker is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 20:43   #83
Quote:
Moonraker kaže: Pogledaj post
Ja koristim samo Wunder Baum Classic. Crne boje, ugodan miris, ne prenapadan.
Crni borićZakon .Prodao sam auto sa jedno pedesetak starih borića u gepeku,mirisalo kao u bordelu .Nikad ništa drugo nisam stavio,a niti ću staviti u auto.
__________________
Power to surprise.
alfa146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 20:47   #84
shake mirisi hrvatska proizvodnja mirisi razni ako pušiš u autu izbjegni menta&cimet jer smrdi više nego bez mirisa. http://prestige.com.hr/ 30kn u peveca na croduxu 40kn 2 bočice. traju barem 3 mj.
quadrifoglio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 20:48   #85
Gledam onaj Shake koji dođe 30-tak kuna. Koji miris preporučate ako netko to koristi?

edit:
Quote:
quadrifoglio kaže: Pogledaj post
shake mirisi hrvatska proizvodnja mirisi razni ako pušiš u autu izbjegni menta&cimet jer smrdi više nego bez mirisa. http://prestige.com.hr/ 30kn u peveca na croduxu 40kn 2 bočice. traju barem 3 mj.
Jel imate taj Shake još negdje za kupiti osim u Pevecu, nemam ih u blizini.
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 21:05   #86
najbolji miris
_slatk_i is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 21:08   #87
osim peveca i croduxa ne sječam se da sam drugdje vidio, s tim da ne na croduxu ima mali izbor mirisa, a u nekim pevecima ima 7-8 različitih. pošalji im mail imaš na službenoj stranici, valjda znaju kome prodaju i gdje ...
quadrifoglio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 21:08   #88
.

Quote:
Sonyy kaže: Pogledaj post
Gledam onaj Shake koji dođe 30-tak kuna. Koji miris preporučate ako netko to koristi?

edit:

Jel imate taj Shake još negdje za kupiti osim u Pevecu, nemam ih u blizini.
Quote:
quadrifoglio kaže: Pogledaj post
shake mirisi hrvatska proizvodnja mirisi razni ako pušiš u autu izbjegni menta&cimet jer smrdi više nego bez mirisa. http://prestige.com.hr/ 30kn u peveca na croduxu 40kn 2 bočice. traju barem 3 mj.
Fenixzealot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 21:21   #89
Eto moj grad nema ni Crodux ni Pevec. Pisao sam im na facebook-u, pa ćemo vidjet što kažu.

Razmislit ću pa uzet vjerojatno mirisni gel ili taj Wunder baum.
Sonyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 21:25   #90
imas u super konzumu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 21:52   #91
Kupovao sam par različitih ali najviše volim miris vanilije(iako vidim da tu baš nije omiljena). Jedini koji dostojanstveno po meni ima miris vanilije je Wunderbaum.
Tu i tamo kupim borić, inače ono drveno ali ne miriši baš koliko god ga okretao.

Sad sam kupio ovo:

http://www.sonax.sk/index.php?route=...roduct_id=1156

Ali nisam još stavio, kad budem javim dojmove
techno_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 20:28   #92
dali se mogu kupiti samo bocice s mirisima,ili se uvjek mora kupovati u paketu?
__________________
2 cup,0 girls
Joza Cimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 09:19   #93
u potrazi sam za nekim dobrim mirisom za auto, sve sto kupim mirisi par dana i nestane miris. vidjela sam neki dan bmw miris, jel vrijedi to tih para?

Gesendet von meinem MHA-L29 mit Tapatalk
amelieannie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 10:03   #94
Imaš paloma mirise koje sam ''doziraš'', mislim da su 10kn u tokiću. U partesu california scents 30kn u limenci...kao 60 dana traju ali prije bi to bilo 20-ak dana. Mislim miriši on i nakon 60 dana ak nabiš nos na kanticu
Widowmaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 10:21   #95
Ne nestane nego se nos navikne, kad si svaki dan u autu.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 12:14   #96
Ja koristim BIS sprej (miris i osveživač prostora), ali bijele boje. Ima ga samo u Konzumu, i ponekad u Dm-u.

Košta 35 kn, i s njim pošpricam sva sjedala, i dovoljno je jednom mjesečno našpricat, a miriši odlično, tj. svježe baš. I svatko tko se vozio u autu primjeti kako dobro miriši i pita što je to. Svaka preporuka!
Tekk is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 16:53   #97
Ja sam imao neki voćni miris koji je bio kao u plastičnoj kantici za jogurt... Pojma nemam kak se zove, ali je trajao jaaaaako dugo. Gel fresh, ovako nešto?
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 17:03   #98
Quote:
Lyman kaže: Pogledaj post
Ja sam imao neki voćni miris koji je bio kao u plastičnoj kantici za jogurt... Pojma nemam kak se zove, ali je trajao jaaaaako dugo. Gel fresh, ovako nešto?
Vjerojatno My Shaldan...

Inace, ovi su odlicni, dugo traju i Hrvatski je proizvod:

http://prestige.com.hr/?page_id=189&lang=hr

Ne znam gdje ih ima za kupiti...
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 17:05   #99
Quote:
Tekk kaže: Pogledaj post
Ja koristim BIS sprej (miris i osveživač prostora), ali bijele boje. Ima ga samo u Konzumu, i ponekad u Dm-u.

Košta 35 kn, i s njim pošpricam sva sjedala, i dovoljno je jednom mjesečno našpricat, a miriši odlično, tj. svježe baš. I svatko tko se vozio u autu primjeti kako dobro miriši i pita što je to. Svaka preporuka!
Jedan šoderaš susjed sve svoje kante namiriše sa Bisom, stvarno miriše kao da je nov
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 17:11   #100
Quote:
Tekk kaže: Pogledaj post
Ja koristim BIS sprej (miris i osveživač prostora), ali bijele boje. Ima ga samo u Konzumu, i ponekad u Dm-u.

Košta 35 kn, i s njim pošpricam sva sjedala, i dovoljno je jednom mjesečno našpricat, a miriši odlično, tj. svježe baš. I svatko tko se vozio u autu primjeti kako dobro miriši i pita što je to. Svaka preporuka!
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Jedan šoderaš susjed sve svoje kante namiriše sa Bisom, stvarno miriše kao da je nov
Zanimljiva ideja... Ali vrijedi samo za aute s tkaninom
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:57.