Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2008., 20:02   #121
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
maredoo a jel ti dolaze i stariji i mladji? npr. stric i zena, njegova dica sa curama? tebi je pir relativno brzo..pa jl si pricala s njima, kako oni to prihvacaju da putuju, jel idu svojim autima?
pozivnice još nismo službeno dijelili, no svi više manje znaju gdje će bit isvadba.
Imamo tro rodbinske obitelji i dolaze i stariji i mladi, sve ostalo su prijatelji.
Malo im je ispočetka čudno što je to u mjesto s kojim ni jedan od nas nije povezan, ali kad im objasniš priču i spomeneš riješeni smještaj, svi to bez problema prihvate
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:03   #122
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
ma nece me ni izac puno skupo, 150kn po osobi s doruckom... valjda..
al ne znam oce li htit dolazit s autom ili cime vec, mislim, necu ih ja vozit?!
prijevoz možeš eventualno riješavati nekim busom, u slučaju da imaš puno ljudi koje dolaze iz nekog grada. pr vi radite svadbu u Korčuli, jer si ti iz Korčule, a on je iz Otočca pa će sve njegovi fino doći busom i istu noć se vratiti... u isto vrijeme naravno
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:06   #123
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
da, i bilo bi idealno kad bi svi dosli na svoju ruku, jer zamisli da mojoj se strini pocne spavat u ponoc i onda je od muza(tad vec ) brat mora vozit do motela?!
ajme baš nezgodno! neznam šta bi savjetovala! stvarno cure želim vam sriću po tom pitanje! tu će definitivno morat bit neko dežurni i odgovorni onda ako ne dođu svojim autima! onda se ni jedni ni drugi ne mogu opustit!
__________________
26.04.2008. ... i prođe ovaj dan, dan kao san....
http://public.fotki.com/zbunjena05/
zbunjena05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:06   #124
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
prijevoz možeš eventialno riješavati nekim busom, u slučaju da imaš ouno ljudi koje dolaze iz nekog grada. pr vi radite svadbu u Korčuli, jer si ti iz Korčule, a on je iz Otočca pa će sve njegovi fino doći busom i istu noć se vratiti... u isto vrijeme naravno
a ja sam sa korcule i mojih ima 20ak, a on iz splita i ima ih 150, a pir je u trilju, tamo bi bili i smjesteni...
njemu se ne svidja verzija s busom, podsjeca ga na ekskurziju a i mislim da se ljudi trebaju negdi odmorit otusirat obuc..
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:08   #125
čekaj, ovi iz Trilja ne bi trebali smještaj, jel?
a ovih 20 će se već nekako snaći... sa 4-5 auta da dođu, a kome se prispava ranije nek skupi stolice i spava
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:09   #126
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
a ja sam sa korcule i mojih ima 20ak, a on iz splita i ima ih 150, a pir je u trilju, tamo bi bili i smjesteni...
njemu se ne svidja verzija s busom, podsjeca ga na ekskurziju a i mislim da se ljudi trebaju negdi odmorit otusirat obuc..
a ćek oće on ka ić po tebe ili ćete se nać u st?
__________________
26.04.2008. ... i prođe ovaj dan, dan kao san....
http://public.fotki.com/zbunjena05/
zbunjena05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:15   #127
Quote:
zbunjena05 kaže: Pogledaj post
a ćek oće on ka ić po tebe ili ćete se nać u st?

ma njegova mater bi htila ali mislim da cu ja doc sama.i dosad sam dolazila
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:18   #128
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
ma njegova mater bi htila ali mislim da cu ja doc sama.i dosad sam dolazila
zakon si!

pa onda reci svojima da idu s autima jer se i tako neće morat vraćat istu većer doma jer će imat snmještaj i moći će se odmorit, naspavat i odmorit (i pojest) prije povratka na korčulu! ja bi to tako riješila!
nema smisla da on dolazi po tebe pa se vračate! mislim tramak samo takav!
__________________
26.04.2008. ... i prođe ovaj dan, dan kao san....
http://public.fotki.com/zbunjena05/
zbunjena05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:21   #129
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
čekaj, ovi iz Trilja ne bi trebali smještaj, jel?
a ovih 20 će se već nekako snaći... sa 4-5 auta da dođu, a kome se prispava ranije nek skupi stolice i spava

da, samo za moje bi treba.. mozda njegovih tri cetri samo..
ali ako sami ne dodju, bit ce problem jer nije motel odma kraj sale...
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:24   #130
Quote:
zbunjena05 kaže: Pogledaj post
zakon si!

pa onda reci svojima da idu s autima jer se i tako neće morat vraćat istu većer doma jer će imat snmještaj i moći će se odmorit, naspavat i odmorit (i pojest) prije povratka na korčulu! ja bi to tako riješila!
nema smisla da on dolazi po tebe pa se vračate! mislim tramak samo takav!

je, i on to pomalo kuzi, oni bi trebali krenut u dva ujutro da se vratimo s trilj oko tri popodne?!

samo da ja saznam konacan broj ovih mojih, pa cemo odma to lakse racunat
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:24   #131
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
da, samo za moje bi treba.. mozda njegovih tri cetri samo..
ali ako sami ne dodju, bit ce problem jer nije motel odma kraj sale...
a znam da je problem! neznam koliki ti je problem reć to ljudima i zamolit ih da dođu s svojim autom tako da ne stvaraš presing njemu i njegovoj rodbini oko prijevoza! lipo im objasniš i kažeš da je najviše što ste mogli učinit po tom pitanji nać im smještaj u blizini sale i da bi volili da budu uz vas i da se malo žrtvuju zabog vas (mislim na vožnju) izazoveš malo sažaljenja i možda upali!
__________________
26.04.2008. ... i prođe ovaj dan, dan kao san....
http://public.fotki.com/zbunjena05/
zbunjena05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:28   #132
Quote:
zbunjena05 kaže: Pogledaj post
a znam da je problem! neznam koliki ti je problem reć to ljudima i zamolit ih da dođu s svojim autom tako da ne stvaraš presing njemu i njegovoj rodbini oko prijevoza! lipo im objasniš i kažeš da je najviše što ste mogli učinit po tom pitanji nać im smještaj u blizini sale i da bi volili da budu uz vas i da se malo žrtvuju zabog vas (mislim na vožnju) izazoveš malo sažaljenja i možda upali!


ovako cu ja to formulirat: "vino u neogranicenim kolicinama, postelja, samo se doguzajte sami!"
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2008., 15:04   #133
rodbina mog dragog je iz Dalmacije... ima ih dosta! Do sada se podrazumijevalo da ćemo im osigurati smještaj... što kod njegove, a što kod moje rodbine ako bude potrebno! Međutim sada su starci mog dragog počeli spominjati neke hotele, motele i slično!
Ja ću iskreno...nije mi to bio plan. Nije ni nama nikada bio smještaj osiguran po hotelima već kod ostatka obitelji. Mislim da je sada u pitanju neko dokazivanje i pokazivanje što ja ne volim.
apsolutno vjerujem da nikome neće biti ugodno naguravat se po tuđim krevetima...ali...
Nemam pojma šta da radim!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 14:15   #134
Taj koji spominje hotele i motele neka ih i plati.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 23:10   #135
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Taj koji spominje hotele i motele neka ih i plati.
Slazem se...
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 10:33   #136
hvala cure...ne gine mi poduži razgovor s njegovim starcima!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 13:37   #137
plaćam 78 eura stolicu i ne pada mi napamet još i hotel im plaćat...

ja sam milijun puta išla nekom na vjenčanje i spavala kod nekog od rođaka...
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 17:05   #138
Jednom sam bila na vjenčanju u Zadru i bio nam je plaćen smještaj u jednom hostelu. Nije bio Bog zna što, ali bolje nego voziti natrag.
A bila sam i na vjenčanju na Hvaru, u hotelu s 4 *, o toj avanturi možete čitati par stranica unatrag...
__________________
23.08.08. From this moment life has begun...
SNJESKICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 00:47   #139
hej!
zadnjih nekoliko svatova (5-6 što mogu kada mi se generacija ženi i udaje, a i ja ću na godinu) što sam bila ove i prošle godine morala sam poprilično putovati pa je bilo razumno i prespavati u mjestu gdje su svatovi... e sad mladenci su nam svaki put ponudili smještaj u hotelu, ili motelu, što već... i svaki put su rekli da će oni platit. a pošto im mi nismo rodbina nego prijatelji, stvarno mi je bilo neugodno da mi plaćaju. znali smo koliko gostiju će imati i da će im to stvarno biti preskupo, a sve što želimo mladencima je da započnu svoj mirni zajednički život pun ljubavi i po mogućnosti da im ne nabijemo dugove u prvim danima bračnog života. a i svaki put bi nam "osigurali" hotel koji bi bio vrlo povoljan (120 kn ako je jednokrevetna soba i 200 kn dvokrevetna, a bilo je i trokrevetnih, šesterokrevetnih ako imate npr. 6 frendica koje neće doći s dečkima ili malo veću obitelj i sl).
bila sam u svatovima u Karlovcu, Ogulinu, Vinkovcima, Oriovcu pokraj Sl. Broda, Splitu i Zagrebu. Sad u listopadu, ja idem u Novu Gradišku, a dečko mi ide u Zadar u svatove (na isti datum su, a obećali smo), a skupa ćemo ići u Vinkovce 26.10. ... Imamo stvarno puno prijatelja...
misstony is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 00:58   #140
eh da, imat ću i ja svatove za godinu dana, a pošto imamo prijatelja sa svih strana, organizirat ćemo 2 busa koji će krenuti iz Zadra (odavde ima najviše gostiju). u taj bus će se priključiti i neka ekipa iz Splita. svatovi su u Vinkovcima, a mlada (ja sam iz Nove Gradiške). na putu prema Vinkovcima busevi će pokupiti ljude iz Zagreba, Nove Gradiške i tako. da im ne bude dosadno, u svakom busu će bit po dva-tri tamburaša, malo cuge (ne puno da se ne napiju previše) i mislim da će mi svi doći veoma "nabrijani"... jedva čekam!!!
a smještaj će biti ovakav: npr. ja ću rezervirati salu koja ima bar 100 kreveta tako ako se kome prispava u ponoć samo se popne kat iznad, a druga prednost je ta što vam svaki gazda da popust na smještaj ako je kod njega bila i večera! i sve dobijete na jednom računu! ukoliko netko baš želi platit sobu može, ukoliko si netko to ne može priuštiti mi ćemo platit... neće sigurno spavat na ulici. uglavnom mi ćemo svima reći da je smješaj osiguran i da ćemo ga mi platit... u nedjelju će bit organiziran prijevoz nazad oko 15 h popodne nakon ručka koji ćemo također mi platit. mislim da doručak nema smisla jer se u hotelu doručak poslužuje do nekih 10 h. ja se nakon svatova nikad nisma budila priej 10 h, sigurna sam da niste ni vi

P.S. naravno da bus nije obavezan, ako netko želi moći će doći autom i opet prespavat u hotelu...
rodbinu ćemo jedan dio kod njegovih roditelja (bliža rodbina), a jedan dio u hotel.
misstony is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.