Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2013., 19:44   #61
Mislio sam sutra malo na sljeme na skijanje, ali vidim na njihovim stranicama da je zatvoren crveni spust, zna li netko nešto o tome?

Otvoren je samo plavi i zeleni.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2013., 06:53   #62
Da, u pravu si.Vidi tu, al u subotu crveni ipak radi "dopola"
http://www.sljeme.hr/default.aspx?id=211

Mislim da bi u slucajevima kad nisi u mogucnosti koristiti sve usluge (staze, zicare), i oni trebali sniziti cijenu karte taj dan, dati neki popust kod sljedeceg skijanja ili te pocastiti toplim picem u jednome od ugostiteljskih objekata.

A neznam i zasto je zelena vucnica radila samo koji dan,dva. To bi sigurno pomoglo smanjit guzve vikendom.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 08:13   #63
uzeo sam slobodno 14. i 15. pa bi iso bar 4 dana gore

dal neko zna oce tad sve bit normalno? treba mi i bijeli/zeleni da ucim jednog pocetnika

vidim da sad pada snijeg, kolki je to problem? dal oni zatvore staze kad pada pa dok ih ne urede?

e i jel nocno jos uvijek aktualno? utorak/cet? jesu sve staze osvjetljene il samo crveni?

thanks
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 11:12   #64
Quote:
Astral07 kaže: Pogledaj post
dal oni zatvore staze kad pada pa dok ih ne urede?
Ne.
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 11:22   #65
Na nocnom je uvijek osvijetljen samo crveni spust.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 08:23   #66
hvala na info
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 12:59   #67
Jel općenito problem dok pada snijeg? To i mene zanima.. Nikad još nisam bila dok je padao...
Quote:
Sheeva kaže: Pogledaj post
Na nocnom je uvijek osvijetljen samo crveni spust.
I bijela livada.
Ak oće učit početnika, to mu je ok.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 13:05   #68
Bijela mi nije ni pala na pamet.

Padanje snijega ništa ne ometa, osim vidljivost ako je baš mećava.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 13:08   #69
Ja sam trenutno i jedino na bijeloj

Za snijeg - super
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 00:39   #70
idem sutra gore, koji bi bio najbolji nacin za doc do bijelog/zelenog? idem sa autom

plz savjet, tnx
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 19:14   #71
Red za žicu će bi biti vjerojatno skroz do vrha staze pa samo stani u red
__________________
Tired.
Crais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 12:36   #72
Ovo stavljam tu samo zato što je ova tema posjećenija od one na opremi.

Dakle, nekoliko pitanja oko opreme za bordanje. Dobila sam Flow dasku s Flow vezovima (starijeg tipa, s većom gornjom površinom). Vezovi su M size, a ja inače nosim broj 40 (buce iznajmim 40,5 za svaki slučaj). Zanima me fitaju li te buce u M Flow vez? (na webu sam našla da bi trebale, jer M ide do 41, ili 41,5, no ipak..)
Drugo pitanje - kako iznajmljujem Burton buce, još me više zanima stanu li one u Flow vezove? Planirala sam još ova 2-3 puta bordati s unajmljenima... Jedino ako baš nije moguće onda bi otišla kupiti nove flowice.
Tnx
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 13:23   #73
Ak nekog zanima, na Sljemenu,Crveni spust, su postavili 3 kamere, uzivo prijenos (ne samo slideovi).
Ali.... skijaliste je do daljnjeg zatvoreno

http://www.zagreb.hr/ i dolje ispod imate 3 linka
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 13:03   #74
Quote:
STIB kaže: Pogledaj post
Da, žuti spust je zapravo bila Panjevina
Da, i taj žuti, tj. Panjevina je daleko najbolja staza na Sljemenu i zato me zanima zašto je ne žele pustiti u promet. Onaj seronja Žiljak se uvijek izvlači na prostorni plan, ali prostorni plan može biti ograničenje za Krumpirište i Markovu poljanu, ali nikako ne i za Panjevinu jer ona je već tu. Kao i stara sedežnica za koju i FIS traži da je stave u pogon. Zaista ne znam kaj je s tim ali taj Žiljak je grobar zagrebačkog skijanja; Umjesto da uređuje staze i žičare, on ih pomalo napušta , a novac ulaže u generatore i slična sranja!
Cayon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2014., 13:16   #75
dobar dan,

pitanje, zelim na nocno skijanje. al nemam opremu i moram iznajmiti. al pise da rade oni tamo za iznajmljivanje do 16h?! pa kak onda mogu iznajmiti ak tek dolazim tamo oko 18h?! i kada mogu vratiti opremu?! sljedeci dan tek? znaci moram uzeti za 2 dana iako zelim samo jedan dan skijati?!
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 17:06   #76
Jucer sam bio na otvaranju sezone.
Lose:Guzva pa je tesko parkirat (daleko), a onda i guzva za sjedeznicu/vucnicu. Cesta.... cisti led.
Dobro:Skijaliste dobro pripremljeno i osvijetljeno.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2014., 18:19   #77
Pitanje, dal su otvorene sve staze il samo crveni spust?
as91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 15:48   #78
Najbolje da provjeris svakodnevno www.sljeme.hr koje su staze otvorene a preporucam i da pratis vremensku prognozu, kako bi skijanje bilo bez magle i cesta bez ledene kise.

Bijela livada (za pocetnike) i crveni spust su otvoreni i osvijetljeni, te na njima rade sjedeznica/zicara.

Bijeli spust, kao i plavi te zeleni su zatvoreni, makar ima likova koji zaobilaze natpise.

P.S.
Pon i uto zatvaraju staze radi dodatnog uredjivanja, vjerujem da bi nakon toga mogli otvoriti sve staze.
klinsider is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 14:50   #79
Thumbs up

Hvala!
as91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 09:14   #80
Evo, upravo traje javna rasprava o novom prostornom planu Sljemena; Ukratko - skijališta se neće povećavati, a nisu predviđene niti nove žice. Ali će se zato nasred Krumpirišta graditi heliodrom, te vjerojatno bazen. Naravno predviđeni su i golf tereni. Plan je tako tipičan za primitivce koji su na čelu ovog grada.
Cayon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.