Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2016., 14:35   #541
Macrosi:

A jesi mi zadala posla sada

Per Serving (1 muffin): 146kcal
Carbs: 15
Fat: 7
Protein: 5
Sodium: 56 (ne znam otkud Fitness Palu ovo pa ignorirajte)
Sugars: 3
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 19:08   #542
Bez komentara! Imate drugu temu za njih.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 22:44   #543
vjerojatno otkrivam toplu vodu ali relativno sam nova u cijelom procesu dobivanja nekakve forme , pa mi je kolegica s posla otkrila recept za "kruhiće" od zobi.

Sastojci: posni sir, mljevene zobene+ po želji npr vlasac, kim, sol, papar,....

sastojke pomiješati u omjeru da vam se ne lijepi za prste, dakle da se može oblikovati male polpete iliti krhuhiće.
tako oblikovane, ispeći na malo neke vrste masnoće.

zaista je fino i jako zasitno, jedan kruhić veličine dlana ima oko 100 kcal.
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2020., 14:51   #544
Hvala ti na receptu!

I ja sam full nova u toj prehrani, tako da mi takvi zgodni receptići dobro dodju. Ustvari još nisam ni počela kako spada Nisam ni shvatila baš što trebam jesti prije ili poslije treninga, ali shvatit ću :-) Danas je prvi trening pa ćemo spopast trenera s pitanjima
cvarkusica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2020., 19:16   #545
Imam prijatelja vegana koji je opterećen hranom (neživotinjskog porijekla) pa ponekad malo posudim nešto od njega. Inače, jedem cijeli život manje više isto, teška klasika iz bakine/mamine/ženine kuhinje.
Danas sam po preporuci otkrio bulgur. Doživljavam kao nešto u razini riže i sviđa mi se kao neki prilog ili dio salate.
Ako netko ima neke ideje s čim bulgur dobro ide i treba li ga jesti, neka slobodno napiše...
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2020., 09:02   #546
Quote:
ivanaj kaže: Pogledaj post
Imam prijatelja vegana koji je opterećen hranom (neživotinjskog porijekla) pa ponekad malo posudim nešto od njega. Inače, jedem cijeli život manje više isto, teška klasika iz bakine/mamine/ženine kuhinje.
Danas sam po preporuci otkrio bulgur. Doživljavam kao nešto u razini riže i sviđa mi se kao neki prilog ili dio salate.
Ako netko ima neke ideje s čim bulgur dobro ide i treba li ga jesti, neka slobodno napiše...


paar ideja

POLPETE
/vege ili dodatak mljevebog ili tune npr,
. shuhaš b prema uputama, pustiš da se ohladi, naribaš mrkvu,tikvicu...kao voliš svkeže začine (menta,bosiljak, peršin), sol, papar, chili....jaje, mljeveno, tunu..promiješaš, ako me pre-mekano dodaš krušme mrvice. oblikuješ ili pečeš na tavi ili na suho u pećnici

i ovo je fora
https://lecheflja.com/category/popecci/

Tabbouleh
https://www.coolinarika.com/recept/t...ina-i-bulgura/

''rižoto'' / salata
Na ulju kratko prepržiš bulgur; zaliješ temeljcem/vodom/vinom; kuha se kratko 5 do 8 minuta. u to možeš dodati gjive, meso, što god voliš kao da radiš rižoto ili ohladiš tako napravljeni bulgur pa staviš lsok limuna, masl.ulje, sol, papar.... od povrća npr.krastavce i rajčicu.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2020., 20:32   #547
Hladna ljetna salata

200gr tofu (20g protein) 180kcal
100gr pasta od crvene lece (25g protein) 333kcal
rajcica
ananas
malomasni jogurt

tofu proprzi i zacini, pastu skuhaj i s ostalim sve pomijesas...masa proteina cca650kcal :P
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.