Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2017., 21:05   #1241
https://www.kiwi.com/us/search/trevi...-13/2017-12-19

Evo sada 77e, 13. - 19. prosinca.

Kada idem na stranicu Ryana, 13. ni ne nude let na taj datum.


Pregledala sada korak po korak na Ryanu i to je ipak to.
Put dole Treviso Frankfurt 7.83€ i onda do Tenerifa 40.79.
Natrag direkt za Treviso, 21.99€.


Zadnje uređivanje petra_wb : 28.11.2017. at 21:24. Reason: .
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 21:41   #1242
Ma nije presjedanje problem. Barem ne kada su ovako kratke pauze medju letovima. U 10 slijetanje u Frankfurt, u 13.40 partenca dalje. Taman za laganini kobasice i pivo za marendu
Nasla auto za 330 kn za 6 dana
Nekako mi je sve ovo prefejtino
Idem sada napokon i plan puta radit.
A pivo, moze i dvije. Ako nadjemo dadilju za dijete moze i tri
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 22:11   #1243
Post

Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Ma nije presjedanje problem. Barem ne kada su ovako kratke pauze medju letovima. U 10 slijetanje u Frankfurt, u 13.40 partenca dalje. Taman za laganini kobasice i pivo za marendu
Nasla auto za 330 kn za 6 dana
Nekako mi je sve ovo prefejtino
Idem sada napokon i plan puta radit.
A pivo, moze i dvije. Ako nadjemo dadilju za dijete moze i tri
Imamo I mi klinca, 4 godine, kad je imao dvije, išli na Tenerife, prošla godine Fuerteventura I sad Gran Canaria. To će isto bit mali problem glede pive.
Auto može biti ta cijena, nije špica sezone, nije božić i to, a i Tenerife sigurno imaju najjaču ponudu rentacara na cijelim Kanarima.

Uživajte, fin otok, fino vrijeme za bit tamo.

Prošli post sam greškom obrisao.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2017., 22:32   #1244
Mi imamo trogodisnjaka.
Grubi plan su auto i skitnja.
Sta se vasem posebno dojmilo? Imate neku preporuku?
Nasem su za pocetak dovoljni pijesak i lopatanje
Nama takodjer, samo da je mir i da mozemo pustit mozak na pasu :klap:
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 11:21   #1245
Lago Martianez, Siam park ili Aqualand za kupanje s trogodisnjakom? U biti sam u sebi nekako vec odlucila da u Siam necemo ici. Mi nismo od tobogana i tih cudesa, biramo nesto gdje ce se mali izgustirat u vodi i to je to. Iz Istralandije je izasao bogatiji za tri sava na bradi pa bi ovaj put htjeli preskocit takvo nesto
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 11:25   #1246
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Lago Martianez, Siam park ili Aqualand za kupanje s trogodisnjakom? U biti sam u sebi nekako vec odlucila da u Siam necemo ici. Mi nismo od tobogana i tih cudesa, biramo nesto gdje ce se mali izgustirat u vodi i to je to. Iz Istralandije je izasao bogatiji za tri sava na bradi pa bi ovaj put htjeli preskocit takvo nesto
Naš je bio premali za sve to. Mi smo ti tamo guštali po valama I malim selima. Generalno, svidio mi se raj sjeverozapad, Santa Cruz mi nije bio loš, imam tu negdje videa i to, probam pronaći.
Flaming Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 11:41   #1247
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Lago Martianez, Siam park ili Aqualand za kupanje s trogodisnjakom? U biti sam u sebi nekako vec odlucila da u Siam necemo ici. Mi nismo od tobogana i tih cudesa, biramo nesto gdje ce se mali izgustirat u vodi i to je to. Iz Istralandije je izasao bogatiji za tri sava na bradi pa bi ovaj put htjeli preskocit takvo nesto
Mi smo bili ovo priljece na Tenerifima 10 dana sa malim od niti tri ipo godine i bebeom od 7 mjeseci Lago Martianez mozete zaobici, nista posebno, a voda je preeeledena. Siam Park je za vece klince, nema smisla placati tu ulaznicu da sa njim budete cijeli dan na onom dijelu za malu djecu gdje realno jedno moze biti. Moj muz je jedan dan sa malim isao u Aqualand, bili pa skoro cijeli dan tamo, i malom je bilo super. Tako da bih rekla da odete u Aqualand, on je bas za manje klince.

Mi smo bili 3 nocenja na sjeveru, Puerto de la Cruz, od tamo smo napravili dir po brdima i spustili se na plazu Teresitas. Lijep izlet i fascinantna priroda. Drugi dansmo bili u loro Parque, to je bilo super i jako zanimljivo malom. U slopu parka ima i odlican park za djecu, nas mali se izgustao. Treci dan smo obisli Orotavu, slatko mjestasce.
Na jugu smo pretezito se kupali u hotelskom bazenu, setali, bili na plazi. Napravili smo i par izleta, vulkan, do Masce stajuci u mjestascima koja su nam se ucinila zgodnim.

Svakako rentajte auto i obilazite otok. Sve je dosta kompaktno, ne treba vam puno od jednog mjesta do drugog. Tenerife su super destinacija za odlazak sa klincima, vjerujem da ce mali uzivati
crazydiamond2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 11:49   #1248
Hvala na odgovorima
Auto rezerviran, plan puta vise manje definiran. Najvise me mucilo koju od tih voda izabrati ali biti ce to Aqualand
Ostaje jos otvoreno da li cemo u Loro ici jedan ili dva dana. Mali je u stanju satima blejati u sve te zivotinje pa cemo vidjeti da li ce nam jedan dan tamo niti dovoljan.

Odabir na Tenerife je i pao upravo zbog toga sta ima masu sadrzaja za djecu. Putujemo za tjedan dana i mali ne moze docekat da to sve vidi.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 12:25   #1249
Pozdrav ekipa imam pitanje u vezi renta cara. Uzeo sam pet dana rente na tenerife north airportu odmah skupa sa ryannair avionskim kartama jer mi je izbacilo kao prijedlog goldcar auto po jeftinoj cijeni kad sam karte uzimao. Poslije mi je dosao mail da moram imati 1100€ pologa na kartici pri preuzimanju. Moze li se to ikako izbjeci i ako ne moze jel postoji neka druga rent a car kompanija na aerodromu koja ne trazi polog na kartici ?
Hvala
tiba12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:28   #1250
Quote:
tiba12 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa imam pitanje u vezi renta cara. Uzeo sam pet dana rente na tenerife north airportu odmah skupa sa ryannair avionskim kartama jer mi je izbacilo kao prijedlog goldcar auto po jeftinoj cijeni kad sam karte uzimao. Poslije mi je dosao mail da moram imati 1100€ pologa na kartici pri preuzimanju. Moze li se to ikako izbjeci i ako ne moze jel postoji neka druga rent a car kompanija na aerodromu koja ne trazi polog na kartici ?
Hvala
Auto reisen npr. Ali to ili ćete u startu koštati dosta više ili ćeš dobiti auto koji je prešao dvjesto tisuća km.


Sent from my KFDOWI using Tapatalk
Flaming Lips is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:08   #1251
pozdrav, može info od onih koji su uzimali autoreisen, da li je itko plaćao debitnom (maestro ZABA)karticom? Naime nema mogućnosti plaćanja unaprijed, a sin i snaha nemaju kreditne kartice.
hvala

Zadnje uređivanje dilastri : 18.01.2018. at 09:22.
dilastri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:03   #1252
I mene to zanima, pa ako je neko bolje upucen da malo pojasni
A ako uzmem puno osiguranje da li je potrebna kreditna kartica onda ?
tiba12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:05   #1253
Quote:
tiba12 kaže: Pogledaj post
A ako uzmem puno osiguranje da li je potrebna kreditna kartica onda ?
Obično da jer neke stvari nisu pokrivene ni sa punim osiguranjem.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:20   #1254
Da, a imam li rjesenje ikakvo onda za auto posto ni ja ni cura nemamo kreditnu karticu :/
tiba12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:34   #1255
Autoreisen prima debitne kartice, ali ne kužim kakvu garanciju onda imaju...zato me zanima da li je netko plaćao deb.karticom, znači iz prve ruke
dilastri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:49   #1256
Ja sam platio zaba maestro debitnom tamo.
Poslao sam im mail prije nego sam rezervirao auto da provjerim treba li mi kreditna. Odgovorili su da ne treba. Kad sam dosao tamo, zena na salteru me trazila kreditnu, ali sam joj pokazao njihov mail u kojem pise da ne treba i to joj je bilo dovoljno da mi da auto bez kreditne.

Rijec je o autoreisenu, kombi za 9 ljudi, 7 dana 230 eura. Smijesna cijena. U povratku ga nisu ni pogledali. Prosao je 70.000 km, ali je bio u odlicnon stanju. Preporuka za autoreisen.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Miga_pc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:36   #1257
I mi smo rentali u Autoreisen. Rezervaciju napravili online, Amex kartica. Ali placanje istom smo izvrsili tek na salteru kada smo preuzimali auto.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:26   #1258
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
I mi smo rentali u Autoreisen. Rezervaciju napravili online, Amex kartica. Ali placanje istom smo izvrsili tek na salteru kada smo preuzimali auto.
Jeli ti trebala kreditna kartica da zamrznu odredjeni iznos kad si preuzeo auto?
tiba12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 09:48   #1259
U ljeto i mi idemo na Teneriffa sve vec rez osim auta pa me zanima koji rentacar da uzmem u svakom slucaju bi neki gdje ima Vollkasko i bez nekih dodatnih placanja(u slucaju unfala)? Gledam autoreisen al tamo je „samo“ obicno osiguranje a MM nebi to, pa molim za savjete? Koji da koji ne...imamo kreditnu hvala
helenhen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:00   #1260
Quote:
helenhen kaže: Pogledaj post
U ljeto i mi idemo na Teneriffa sve vec rez osim auta pa me zanima koji rentacar da uzmem u svakom slucaju bi neki gdje ima Vollkasko i bez nekih dodatnih placanja(u slucaju unfala)? Gledam autoreisen al tamo je „samo“ obicno osiguranje a MM nebi to, pa molim za savjete? Koji da koji ne...imamo kreditnu hvala
Autoreisen ima sve pokriveno u slučaju unfala.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.