Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2009., 14:55   #1
Rastava , prijevara

Neki dan nađem ženin mobile s 15 poruka u kojem joj se tip obraća sa mazice, malena, govori kako je voli,spominje njene meke usne, kako je ponosan na nju, kako mu nedostaje.
Želim napomenuti da ona i ja već dulje nismo u dobrim odnosima te da smo spominjali razvod. Na moj upit kaj imaš drugog , ona mi odgovara da ništa nije bilo - to je samo flert. Naravno da nisam povjerovao u te priče i upravo sam u postupku podnošenja zahtjeva za razvod. Da li sam možda prenaglio ili sam ispravno postupio. Najveći problem su mi dva klinca bez kojih ne znam kako ću !!
Luka1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 15:52   #2
Quote:
Luka1611 kaže: Pogledaj post
Da li sam možda prenaglio ili sam ispravno postupio. Najveći problem su mi dva klinca bez kojih ne znam kako ću !!
Ti doista vjeruješ da ćeš smisleni odgovor na ovo pitanje dobiti na forumu???
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2009., 16:31   #3
Quote:
Luka1611 kaže: Pogledaj post
Neki dan nađem ženin mobile s 15 poruka u kojem joj se tip obraća sa mazice, malena, govori kako je voli,spominje njene meke usne, kako je ponosan na nju, kako mu nedostaje.
Želim napomenuti da ona i ja već dulje nismo u dobrim odnosima te da smo spominjali razvod. Na moj upit kaj imaš drugog , ona mi odgovara da ništa nije bilo - to je samo flert. Naravno da nisam povjerovao u te priče i upravo sam u postupku podnošenja zahtjeva za razvod. Da li sam možda prenaglio ili sam ispravno postupio. Najveći problem su mi dva klinca bez kojih ne znam kako ću !!
Stari, prvo si trebao misliti na djecu a onda na ostalo. A da li si prenaglio, nemam dovoljno informacija za mišljenje
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 01:46   #4
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ti doista vjeruješ da ćeš smisleni odgovor na ovo pitanje dobiti na forumu???
sessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 11:59   #5
Quote:
Luka1611 kaže: Pogledaj post
Neki dan nađem ženin mobile s 15 poruka u kojem joj se tip obraća sa mazice, malena, govori kako je voli,spominje njene meke usne, kako je ponosan na nju, kako mu nedostaje.
Želim napomenuti da ona i ja već dulje nismo u dobrim odnosima te da smo spominjali razvod. Na moj upit kaj imaš drugog , ona mi odgovara da ništa nije bilo - to je samo flert. Naravno da nisam povjerovao u te priče i upravo sam u postupku podnošenja zahtjeva za razvod. Da li sam možda prenaglio ili sam ispravno postupio. Najveći problem su mi dva klinca bez kojih ne znam kako ću !!
Mislim da bi trebao za pocetak porazgovarati sa zenom cega joj fali od tebe da je isla traziti to kod drugoga. Da, puno si se prenaglio s pricom oko razvoda. Sto mislis da ti sljedeca nece napraviti isto ako ostanes isti? A ako mislis ostati sam nakon razvoda, mislis da ce ti tako biti ljepse?
bosonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 12:51   #6
Djeca su hebeni detektori i vide ono što misliš da nije moguće .Dakle, bolje i rastavljen nego loš brak. M
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 12:57   #7
Ne znam kako ti ali ja sam tip koji to odmah po brzom postupku riješava.
Ja od saznanja a bili su u vezi tek tjedan dana sam odmah tražila razvod.
Dobro,ok, meni je pripalo dijete. Ali na početku nisam znala niti što bih sa sobom niti sa njom, sva zbunjena i tužna.
A danas, još uvijek se borim sa bivšim koji ima snagu i volju za to, dijete viđa jako često, ja imam novu obitelj..
Sve se na kraju posložilo...
Nikada nisam požalila zbog svoje odluke.
Čak i kada sam bila najtužnija.
Sada kako je vrijeme prošlo shvatila sam da mi i nismo bili jedno za drugo a da bi naše dijete još više patilo u takvoj obitelji.
Da ne kažem, kako bih ja živjela očajno da sam ostala u takvom braku..
Ne mogu iskreno to ni zamisliti.
Na tvoju žalost, ista stvar - otkrila razgovore u noćne sate - dok mala i ja spavamo - mobitel...
No, davno prošlo svršeno vrijeme...
__________________
Toliko smo postali jedno da kada jedna od nas plaće, druga osjeća okus soli....
Samojedica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 13:04   #8
Quote:
Luka1611 kaže: Pogledaj post
...
Želim napomenuti da ona i ja već dulje nismo u dobrim odnosima te da smo spominjali razvod.
...
Najveći problem su mi dva klinca bez kojih ne znam kako ću
Svatko prevaren si je sam kriv.
Nitko se ne rastaje zbog prevare.
Prevara ne dolazi sama po sebi.
Kako god da zvučalo, čovjek se treba rastati ako tako osjeća, a onda treba poduzeti sve da ispadne što bolje.
U lošem braku, djeca i jesu ta koja najviše pate, jer mi ostali imamo i svoj izbor i upravljamo svojim postupcima, dok djeca ne.
Quote:
Vincent V kaže: Pogledaj post
Djeca su hebeni detektori i vide ono što misliš da nije moguće .Dakle, bolje i rastavljen nego loš brak. M
Definitivno. Iako, naravno da nakon rastave postaje neka druga težina i novi problemi, ali iz tog sveg sranja, ja čak mogu reći da ipak imam dobro iskustvo. Iako u mom braku nije bilo baš nekakvih strahota tipa tučnjave, alkohola i bludničenja, bila je loša i napeta atmosfera ispunjena netrpeljivosti i djeca su bila vrlo tužna, povučena i sl. Od kak sam se rastal, zna biti izljeva tuge zbog razočaranja, ali uglavnom su vedra i vesela te imaju djetinjstvo kroz svakodnevicu a ne kroz strepnju i apatiju.
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2009., 13:39   #9
Quote:
Luka1611 kaže: Pogledaj post
Neki dan nađem ženin mobile s 15 poruka u kojem joj se tip obraća sa mazice, malena, govori kako je voli,spominje njene meke usne, kako je ponosan na nju, kako mu nedostaje.
Želim napomenuti da ona i ja već dulje nismo u dobrim odnosima te da smo spominjali razvod. Na moj upit kaj imaš drugog , ona mi odgovara da ništa nije bilo !!
Ti si još dobro i prošao.

Dobro da ti nije rekla da je to sve tvoj bolestan um umislio sebi u glavu po sistemu " jel ti više viruješ svojom ocima ili meni " hahahahaha..

Žena ... ma da si je uhvatio s tipom na njoj , ona bi ti rekla da je tip slucanu tuda prolazio ( vaša bracna soba ) i spotakao se i pao na nju... a tvoj bolestan um to sve krivo projekcirao sebi u glavi ! grahaha..

Zadnje uređivanje wob : 04.11.2009. at 13:44.
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 16:09   #10
Ma hoću Vas pitati da li je očito da je tu bilo nešto dublje od samog flerta.
Po meni je, ali možda nisam sposoban to racionalno sagledati.
Ja ionako znam da mi nemamo budućnost.
Valjda se tu radi o egu !?
Daklem koja su Vaša mišljenja ?
Luka1611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 18:08   #11
Quote:
Luka1611 kaže: Pogledaj post
Ma hoću Vas pitati da li je očito da je tu bilo nešto dublje od samog flerta.
Po meni je, ali možda nisam sposoban to racionalno sagledati.
Ja ionako znam da mi nemamo budućnost.
Valjda se tu radi o egu !?
Daklem koja su Vaša mišljenja ?
Kad si već gledao, trebao si pogledati i poslane poruke
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 18:16   #12
Ako je pisalo da ju voli i spominjao njezine meke usnice, čini se da je ipak malo više od flerta. Barem u odnosu na ono što ja zamišljam kao flert.
Nikada neću shvatiti zašto ljudi čuvaju kompromitirajuće poruke?!

Normalno je da ne možeš racionalno sagledati, za to bi trebao imati više činjenica nego što ih sada imaš.
Na žalost, nemam savjeta za tebe. Ti i tvoja supruga morate odlučiti o sudbini vašeg braka. Zanemari tuđa mišljenja po pitanju konačne odluke.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw ...sreća je zapravo lakoća postojanja, onaj lijepi trenutak koji se jednostavno događa...
Silencium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 07:35   #13
Quote:
Luka1611 kaže: Pogledaj post
Ma hoću Vas pitati da li je očito da je tu bilo nešto dublje od samog flerta.
...
Da "dublje" Bilo je do jaja. A frajer vjerojatno ima i većeg nego ti. I tak ju je napunil da joj se sve niz nogu cijedilo.

Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Kad si već gledao, trebao si pogledati i poslane poruke
Stari, definitivno si u pravu I trebal je i poslat koju provokativnu da vidi kaj bu mu se vratilo. Možda mu se i svidi pa joj ga preotme
Crodra is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 06.11.2009., 07:40   #14
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Da "dublje" Bilo je do jaja. A frajer vjerojatno ima i većeg nego ti. I tak ju je napunil da joj se sve niz nogu cijedilo.



Stari, definitivno si u pravu I trebal je i poslat koju provokativnu da vidi kaj bu mu se vratilo. Možda mu se i svidi pa joj ga preotme
Pazi kaj tu pišeš, to može samo na chatu proć
Buš opet u apsu
Bu ju te zgasili na daljinski
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 07:47   #15
Pa, samo sam napisal kaj ja mislim da bi moglo biti. Nisam se nikome čak niti direktno obratio negativno, a kamoli mu prikačio neke epitete. Viš, dobro su me naučili na kutku za banirane. Sad sam u višem stadiju davanja okrutnih savjeta bez da ikoga "okačim"
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 08:24   #16
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Pa, samo sam napisal kaj ja mislim da bi moglo biti. Nisam se nikome čak niti direktno obratio negativno, a kamoli mu prikačio neke epitete. Viš, dobro su me naučili na kutku za banirane. Sad sam u višem stadiju davanja okrutnih savjeta bez da ikoga "okačim"
Znam ali moraš kužiti moda, ni meni muški ne leže
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 08:43   #17
vrlo složeno...te poruke su najmanji problem...bitni ste vas dvoje, i što je prije njih kod vas prethodilo.Otvoreni razgovor..a to danas malo tko zna.Dakle možda te i želi natrag...a netko "taj" je tu pristao igrati po njenim pravilima, pa učinit tebe ljubomornim.Drugo što mi nije jasno, kako si mogao uopće pasti ispod nivoa svih nivoa i ići čitat tuđe poruke....to mi je ogavno...no vjerojatno je znala tu tvoju crtu pa ti namjerno i podmetnula...dakle...malo ljubakanja dal pravog il lažnog nemoj da uništi vaš život...otvoreno pričajte....ali o svemu...i na kraju...prevare su gorke...radilo se o njemu il njoj...uvjek je upitno što je tu osobu potjeralo u naručje neke druge osobe
Pitoma vražica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 08:54   #18
Quote:
Pitoma vražica kaže: Pogledaj post
vrlo složeno...te poruke su najmanji problem...bitni ste vas dvoje, i što je prije njih kod vas prethodilo.Otvoreni razgovor..a to danas malo tko zna.Dakle možda te i želi natrag...a netko "taj" je tu pristao igrati po njenim pravilima, pa učinit tebe ljubomornim.Drugo što mi nije jasno, kako si mogao uopće pasti ispod nivoa svih nivoa i ići čitat tuđe poruke....to mi je ogavno...no vjerojatno je znala tu tvoju crtu pa ti namjerno i podmetnula...dakle...malo ljubakanja dal pravog il lažnog nemoj da uništi vaš život...otvoreno pričajte....ali o svemu...i na kraju...prevare su gorke...radilo se o njemu il njoj...uvjek je upitno što je tu osobu potjeralo u naručje neke druge osobe
Tipično ženski, da je još istušira, izmasira itd
xedos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 08:58   #19
a još jedan muški šovinista...tako da netreba ništa reći...osim da medalja ima dvije strane
Pitoma vražica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 09:00   #20
Quote:
xedos kaže: Pogledaj post
Tipično ženski, da je još istušira, izmasira itd

zašto tipično ženski?
Zar to nije ljudski i najpoštenije što može napraviti ?
Probati doći do srži problema i pokušati spasiti obitelj ako se može.
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.