Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2009., 18:59   #1
TRAJANJE RASTAVE?????

joj neznam ni sama kako da sastavim temu,,naime ja sam ta koja trazi razvod on se naravno protivi i poslala sa zahjev za besplatnu pravnu pomoc i sada cekam odgovor..njemu sam rekla da hocu razvod i nije tako burno reagirao kako sam ocekivala a sad neznam idemo na kavu i da porazgovaramo,,,....moje pitanje je koliko bi trajao razvod ako ja budem tuzbom trazila rastavu a koliko ako se ipak nekim cudom dogovorimo imamo djete 3god.a ja ajmo reci imam nekoga jako,jako,dobar decko i za sada smo se dogovorili biti prijatelji dok to rijesim...i jos nesto moj muz je narkoman tako da ni pod razno mu se ne vracam.....MOLIM VAS DA MI DATE KOJI SAVJET I ODGOVOR ZELIM TO STO PRIJE RIJESITI.......
adrijana25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 15:31   #2
Quote:
adrijana25 kaže: Pogledaj post
joj neznam ni sama kako da sastavim temu,,naime ja sam ta koja trazi razvod on se naravno protivi i poslala sa zahjev za besplatnu pravnu pomoc i sada cekam odgovor..njemu sam rekla da hocu razvod i nije tako burno reagirao kako sam ocekivala a sad neznam idemo na kavu i da porazgovaramo,,,....moje pitanje je koliko bi trajao razvod ako ja budem tuzbom trazila rastavu a koliko ako se ipak nekim cudom dogovorimo imamo djete 3god.a ja ajmo reci imam nekoga jako,jako,dobar decko i za sada smo se dogovorili biti prijatelji dok to rijesim...i jos nesto moj muz je narkoman tako da ni pod razno mu se ne vracam.....MOLIM VAS DA MI DATE KOJI SAVJET I ODGOVOR ZELIM TO STO PRIJE RIJESITI.......
dogovorite se jer cete inace vise platiti nekom trecem kome se j* za vas.

traje ti par mjeseci minimalno
bosonogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 15:24   #3
Quote:
adrijana25 kaže: Pogledaj post
joj neznam ni sama kako da sastavim temu,,naime ja sam ta koja trazi razvod on se naravno protivi i poslala sa zahjev za besplatnu pravnu pomoc i sada cekam odgovor..njemu sam rekla da hocu razvod i nije tako burno reagirao kako sam ocekivala a sad neznam idemo na kavu i da porazgovaramo,,,....moje pitanje je koliko bi trajao razvod ako ja budem tuzbom trazila rastavu a koliko ako se ipak nekim cudom dogovorimo imamo djete 3god.a ja ajmo reci imam nekoga jako,jako,dobar decko i za sada smo se dogovorili biti prijatelji dok to rijesim...i jos nesto moj muz je narkoman tako da ni pod razno mu se ne vracam.....MOLIM VAS DA MI DATE KOJI SAVJET I ODGOVOR ZELIM TO STO PRIJE RIJESITI.......

moj razvod je trajao nekoliko godina...

od mog prijatelja, iako je sve išlo sporazumno, trajao je točno godinu dana
gospoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 21:03   #4
Sporazumni oko godinu dana-bez žalbi i odugovlačenja sa naše strane.

Navodno je to OK!
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2009., 23:49   #5
Quote:
gospoja kaže: Pogledaj post
moj razvod je trajao nekoliko godina...

od mog prijatelja, iako je sve išlo sporazumno, trajao je točno godinu dana

meni su u centru rekli kad predamo zahtjev treba nas sud pozvati da nam dogovore kao mirenj,to obavezno jedan sastanak u centru i kod psihologa,onda oni salju svoje misljenje nama i mi sa tim na sud...
a nema potrebe da imamo vise od jednog sastanka,,jer stvarno su odnosi tesko i trajno naruseni,ima dosje u policije veci od njega....
ja mislim da to nebi trebalo dugo trajati...
adrijana25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 23:34   #6
Quote:
adrijana25 kaže: Pogledaj post
meni su u centru rekli kad predamo zahtjev treba nas sud pozvati da nam dogovore kao mirenj,to obavezno jedan sastanak u centru i kod psihologa,onda oni salju svoje misljenje nama i mi sa tim na sud...
a nema potrebe da imamo vise od jednog sastanka,,jer stvarno su odnosi tesko i trajno naruseni,ima dosje u policije veci od njega....
ja mislim da to nebi trebalo dugo trajati...
- predaš na sud- ročište za mjesec, dva

- onda centar, prvi razgovor nakon mjesec -dva

- drugi nakon mjesec -dva

-pa čekaš rješenje dva, tri mjeseca

i eto te na pola godine, i više a još niste ni do suda došli
gospoja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:17.