Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2010., 12:54   #1
Ugostitelji VS gosti - kako bi nam bilo bolje

Dugo radim kao konobar i u ovoj temi bih želio pisati što me ljuti kod gostiju. (Nadam se da će se kolege konobari pridružiti.)

Pozivam vas koji ste često u ulozi gosta, da napišete što vas ljuti kod konobara, da bi se svi mogli popraviti i da bi više uživali.
Radim u restoranu, gdje se gosti trebaju ponašati drugačije nego u kafiću, ali većina pravila vrijedi svuda.

Dakle, 1. lekcija - Ulazak:

Kod ulaska trebali bi me pitati gdje mogu sjesti, a ne samo sjedati, često i za stol na kojem je oznaka REZERVIRANO. Isto tako me ljuti kad ima puno lijepo postavljenih stolova, a oni baš sjedaju za jedini prljavi stol s kojeg su netom otišli gosti.
*ante* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:00   #2
E, hvala za ovu temu- neku sličnu sam mislio postaviti na Gastronomiji, samo sa strane gostiju, uz sudjelovanje konobara i kuhara također!

Prije svega- molim da se strane ne žeste previše jedna na drugu osobno, nego da se sve svodi na općenito: ugostitelj- gost!


Hoćemo početi?

Kao odgovor na tvoju točku 1: A zašto bi gost u nekom kafiću sjeo tamo gdje ga konobar BAŠ namjerava smjestiti? Gost ulazi, konobara često nema na vratima, nego je negdje... pa dolazi tek kad je gost sjeo. A (zamisli čuda) gost nije igračka na navijanje, da bi znao gdje bi konobar htio da gost sjedne.
Ako želim sjesti za stol s najboljim vidikom na more (na pr. na obali), a nije rezervirano, što onda? Sjest ću. Ako je prljav? Sigurno nije prljav zbog mene, nadam se da konobari ne očekuju da im se ispričavamo zbog toga.

O nepristojnosti, nekulturi, prostakluku i nehigijeni konobara u drugim postovima...
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:06   #3
Za vrijeme faksa sam konobarila, evo što me ljutilo:

- kad gost uđe u kafić taman dok čitam novine
- kad gost uđe u kafić taman dok marendam
- kad gost uđe u kafić taman u mojoj smjeni
- kad gost uđe u kafić
Nikolajeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:15   #4
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Dugo radim kao konobar
Dakle, 1. lekcija - Ulazak:

Kod ulaska trebali bi me pitati gdje mogu sjesti, a ne samo sjedati, često i za stol na kojem je oznaka REZERVIRANO. Isto tako me ljuti kad ima puno lijepo postavljenih stolova, a oni baš sjedaju za jedini prljavi stol s kojeg su netom otišli gosti.
Ne mogu vjerovati da sam ovo pročitah!
Ali,u svjetlu ovoga nadasve poražavajućeg posta,možda bi premijerka trebala opasati pregaču i "dej after jesterdej" krenuti po ugostiteljskim objektima.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:19   #5
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da sam ovo pročitah!
Ali,u svjetlu ovoga nadasve poražavajućeg posta,možda bi premijerka trebala opasati pregaču i "dej after jesterdej" krenuti po ugostiteljskim objektima.
Samo, znaš šta je problem- po anti (autoru ove teme) premijerka bi prisilno gostima trebala širiti usta u osmijeh, kako bi konobari bili zadovoljni.... a ne obratno: konobarima kako bi gosti bili zadovoljni.

Znaš koliko konobara u nas od npr. 10 zadovolji kriterije prosječnog gosta? Moožda 2. Ali možda!
Pa znam da nije najplaćeniji posao na svijetu i da se puno radi u neki prometnijim lokalima, ali pobogu... ugostitelj znači da nekog ugošćavaš, a ne da nnekom dijeliš lekcije. Big no- no!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:22   #6
Jedino što me ljuti kod konobara je to što se neki ponašaju kao da rade taj posao preko kurca.
S obzirom da nisu plaćeni po prometu, nego rade i dan i noć, vrlo često za male novce koje ne znaju kada će (i ako) dobiti, neke stvari su mi jasne. Ali prema nečemu nemam milosti ni razumijevanja, a to je ČEKANJE.
Ako sam došao nešto popiti, očekujem da neko dođe u roku od 5 minuta do mene i da me pita što želim, i da u narednih 5 minuta dođe što sam naručio.
Ako dođem u restoran, isto to plus da u roku od 20-30 minuta dođe ono što sam naručio, ako se radi o jelu s menija.
Jedno i drugo u sitaciji kad nije gužva u lokalu.
Ne trpim da konobar prolazi pored mene kao da ne postojim. Onda dolazim do njega i postajem hmm... neljubazan & neugodan.
Konobari, ne možete raditi takve stvari jer neću više nikad doći u taj lokal. Razumijem da nekad zna biti gužva, ali barem me pogledaj i primjeti.

Zadnje uređivanje Krkimir : 25.07.2010. at 13:28.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:26   #7
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
: A zašto bi gost u nekom kafiću sjeo tamo gdje ga konobar BAŠ namjerava smjestiti? Gost ulazi, konobara često nema na vratima, nego je negdje... pa dolazi tek kad je gost sjeo. A (zamisli čuda) gost nije igračka na navijanje, da bi znao gdje bi konobar htio da gost sjedne.
Ako želim sjesti za stol s najboljim vidikom na more (na pr. na obali), a nije rezervirano, što onda? Sjest ću. Ako je prljav? Sigurno nije prljav zbog mene, nadam se da konobari ne očekuju da im se ispričavamo zbog toga.
Ako sjedneš za taj prljavi stol, nezgodno mi je mijenjati stolnjak i postavljati tanjure, čaše...dok su ljudi oko stola. Bolje da sjedneš za postavljeni stol.
Ponekad dvoje, troje ljudi sjeda za stol za 6-8 osoba, pa to mi isto nije u redu, jer ako mi kasnije dođe veće društvo nemam ih gdje smjestiti, zato sam napisao da je najbolje pitati gdje sjesti. Ako nema konobara (a trebao bi biti) sjedni, ali pogledaj da nema na stolu rezervacija i neka bude prikladne veličine.
*ante* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:32   #8
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Dugo radim kao konobar .
dugo radim kao gost

oznaku rezervirano stavljate kako bi smanjili manipulativni prostor i goste zgurali u čim manji kako bi imali lakši pregled i s time i lakšu poslugi , da , ponekad je i stvarno rezervirano , što je je
gost sjeda tamo gdje je slobodno , istina treba poštovati natpus rezervirano , jer svaki gost ima svoj ugođaj u prostoru , stolovi su zbijeni po sistemu nek više stane , stolovi su okrenuti zbrda zdola , osobno tražim stol gdje se osjećam ugodno , pa ako takvog ne nađem , mjenjam restoran
konobar treba biti uvijek dostupan , nema sakrivanja iza pulta i korištenje nekoh puš pauza , konobar mora prolazit među stolovima i gledati goste u oči , a ne sebi u njedra, u stvari o čemu ti ja pričam , ako si izučio za konobara to bi i sam morao znati
ne gostu podvaliti , jer prevaren gost preveć košta , ne samo da neće više doći već će i svim svojim prijateljima i znancima ukazat na lošu uslugu
zapamti , gosta je teško pridobiti , još teže zadržati , a izgubljeno povjerenje gosta je nepovratno
cjene su velike i u tim cjenama je uključena i usluga , ukoliko izostane kvalitetna usluga gost je zakinut i prevaren
ima još toga za cili dan ,za sad ti je dovoljno
e, da za to što su sjeli za neuredan stol , stol se odma po odlasku gosta sprema , a ako nisi stigao , znači da imaš mali broj konobara ,. zaposli još , ne moraš baš toliko zaradit , daj nešto i drugima
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:33   #9
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Ponekad dvoje, troje ljudi sjeda za stol za 6-8 osoba, pa to mi isto nije u redu, jer ako mi kasnije dođe veće društvo nemam ih gdje smjestiti, zato sam napisao da je najbolje pitati gdje sjesti.
Dolazi ti dvoje-troje ljudi u lokal, a ti misliš o nekoj hrpi imaginarnih budućih gostiju koji će možda doći "kasnije"?
kaže se: bolje vrabac u ruci nego golub na grani
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:36   #10
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Ako sjedneš za taj prljavi stol, nezgodno mi je mijenjati stolnjak i postavljati tanjure, čaše...dok su ljudi oko stola. Bolje da sjedneš za postavljeni stol.
Ponekad dvoje, troje ljudi sjeda za stol za 6-8 osoba, pa to mi isto nije u redu, jer ako mi kasnije dođe veće društvo nemam ih gdje smjestiti, zato sam napisao da je najbolje pitati gdje sjesti. Ako nema konobara (a trebao bi biti) sjedni, ali pogledaj da nema na stolu rezervacija i neka bude prikladne veličine.
Oni konobari koji znaju svoj posao će dočekati gosta na vratima, pri ulazu, kakogod i usmjeriti ga za stol/ ove koji su primjereni brogu društva koje je pridošlo (ovo pogotovo govorim u restoranima, gdje je bitnije da 4tvero doista sjedne za stol za 4tverno, a ne 8smero).
Oni koji ne znaju će se kasnije žaliti na gosta, kad već sjedne.
Što se tiče kafića, stvarno ne vidim zašto bi mi konobar trebao govoriti gdje da sjednem, ako nije prevelika gužva ili je pak rezervirano (što i sam vidim, pa neću sjesti baš tamo, ili ću pitati konobara, ako nema drugog stola).

I na kraju- ovo sa stolom koji je prljav i napromjenjenog stolnjaka, pa boli me ona stvar što konobar nije promijenio stolnjak u 5- 25 minuta od odlaska prošlih gostiju za stolom. Ako je nezgodno konobaru- promijenit ću ja to, ali onda očekujem i da će mi račun biti npr. 50% manji na kraju.

Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
dugo radim kao gost


baš to!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:39   #11
Ako netko sjeda di je prljavo znači da je neodgojen.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:39   #12
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Ponekad dvoje, troje ljudi sjeda za stol za 6-8 osoba, pa to mi isto nije u redu, jer ako mi kasnije dođe veće društvo nemam ih gdje smjestiti, .
što si nabio stolove , ne možeš u mali prostor natrpat stolova i još manjih dimenzija da se ljudi tiskaju , došli su večerat i ostavit novac i želu guštat , a ne se tiskat , tvoj je problem što bi u kratkom vremenskom roku i na malom prostoru htjeo zaradit što više novca , i u ugostiteljstvu važi ponuda i potražnja , ako ti ne nudiš komfor , ode gost gdje mu je bolje
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:50   #13
daj se ti ostavi konobarenja i odi u drugi posao
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 13:56   #14
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
1. lekcija - Ulazak:

Kod ulaska trebali bi me pitati gdje mogu sjesti, a ne samo sjedati, često i za stol na kojem je oznaka REZERVIRANO. Isto tako me ljuti kad ima puno lijepo postavljenih stolova, a oni baš sjedaju za jedini prljavi stol s kojeg su netom otišli gosti.
konobar mora gosta dočekati na vratima
mora i točka
ljubaznim osmjehom i kulturnim pozdravom
nakon toga ga može odvesti do stola koji mu odgovara ( konobaru)

ako gost sam zakorači u restoran, sjeda gdje hoće
tko ti je kriv, trebo si ga dočekati

ako gostu ne paše stol koji je konobar izabrao, kultura ophođena i inteligencija konobara su dobar odabir za urazumiti i nejnerazumnijeg gosta

konobar za vrijeme boravka gosta u restoranu ne smije dopustiti da gost čeka, mora imati komunikaciju s gostom, pristojnu, inteligentnu, šaljivu
gosti su različiti-mora znati razlikovati i čitati ljude, ne smije biti napadan i mora znati sve, ali sve o hrani i piću koje poslužuje.

nepospremljeni stol-toga uopće nema, o čemu ti pričaš, kakav nepospremljen stol
rest koji ima takvu gužvu da se stol ne pripremi u 3 minute nakon odlaska nek zaposli nekoga tko će samo pospremati stolove
tak i tak ima hrpu djece iz ugostiteljske škole koja trebaju praksu odraditi

kad to savladaš, onda ti plaća više ne bude bitna, od tipa ćeš živjeti ko nogometna zvijezda
crveno-crno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:01   #15
Quote:
Nikolajeva kaže: Pogledaj post
Za vrijeme faksa sam konobarila, evo što me ljutilo:

- kad gost uđe u kafić taman dok čitam novine
- kad gost uđe u kafić taman dok marendam
- kad gost uđe u kafić taman u mojoj smjeni
- kad gost uđe u kafić
Ti si Dalmatinka?


U masu birceva doživljavam ovu situaciju: konobar izlazi na terasu pogleda čvrsto usmerenog u pod, da bi glavu podigao malo Nije mi jasno kak se ne sjeti podignuti pogled da vidi da li ga netko treba.
Privući pozornost konobaru (pogotovo na velikim terasama) je nemoguća misija. Mogu ja mahati, vikati bilo kaj. On samo ide svojom putanjom ko đakovački konj.
Vedranna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:03   #16
Za ovakvu situaciju su krivi gazde lokala koji misle da će najviše zaraditi ako naguraju hrpu stolova & stolica, i ako zaposle što manje ljudi. Ne shvaćaju da se ulaganje u kvalitetu usluge vraća.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:05   #17
Quote:
Vedranna kaže: Pogledaj post
konobar izlazi na terasu pogleda čvrsto usmerenog u pod, da bi glavu podigao malo :
gleda je kome ispala koja kuna , nebil prvi našao
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:06   #18
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post

Dakle, 1. lekcija - Ulazak:

Kod ulaska trebali bi me pitati gdje mogu sjesti, a ne samo sjedati, često i za stol na kojem je oznaka REZERVIRANO. Isto tako me ljuti kad ima puno lijepo postavljenih stolova, a oni baš sjedaju za jedini prljavi stol s kojeg su netom otišli gosti.
-Žao mi je ali to mjesto je rezervirano, molim vas da se premjestite.

Ukoliko počme kenjat i srat, vrati se za šank i ignoriraj njegovo naručivanje cuge. Otić će sam

2. tek prazno mjesto, tj. netko je sjedio za tim stolom jer je najbolje u bircu, ima pogled na gole guzice ili šta već, i zato se odmah skrpaju tamo

Protiv konobara nemam nikakvu zamjerku.
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:08   #19
Ne idem baš u restorane, pa mogu ispričati samo o svojem dugogodišnjem iskustvu po kafićima.
Mrzim kad moram čekati, osobito kad sam u gužvi, naravno, ako nema nekog posebnog razloga za čekanje, na primjer gužva. To je ok.
Mrzim kad dođe nadrkani konobar/konobarica, nisam mu/joj ja kriv ako ima loš dan ili kaj već. A ne mora biti hiperveseo ili ne znam kaj, al barem da prikrije nadrkanost. Već je i to super.
...
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:08   #20
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
gleda je kome ispala koja kuna , nebil prvi našao
nisam se toga sjetila
Vedranna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.