Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2010., 18:49   #41
Puno si ovdje savjeta dobio i to dobrih ali krenimo redom. Ako ne trese pri manjim brzinama a pocne pri oko 120 onda to moze biti zato jer nisu dobro izbalansirani kotaci. Balansiranje i nema neki efekt do nekih 110 na sat. Moguce da neka od felgi ide u "jaje" pa zato trese. Je si li radio optiku trapa?
Ali ako trese pri kocenju onda su diskovi za mjenjanje.
Savjet. Pocni od najjeftinijeg. Nove gume i dobre felge, pa dalje...

@ Pilatus, vidi se ko je vozio trke.
Jure Blitva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 18:51   #42
da, najjeftinije je dat 5000kn za nove gume i felge. Pa onda ustanovit, da je greška u nečem drugom.

kolega je napomenuo da ima dva seta felgi i guma, i problem nije otklonjen.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 18:54   #43
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
da, najjeftinije je dat 5000kn za nove gume i felge. Pa onda ustanovit, da je greška u nečem drugom.
Da. Ako ima stare i istrosene gume nece ih nikakav stroj izbalansirat. Ako su mu kotaci reparirani (alu) i popravljani pa pofarbani onda su u stvari obicno smece. Ako na tome vozi glavu onda sto reci?
Jure Blitva is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 19:01   #44
Ma sve mi je jasno. Ali situacija: auto ide odlično nema problema, i odjednom dođu vibracije u vožnji i prilikom kočenja. Joj, ma sigurno su gume ili felge, čovjek stavi sve 4 gume i felge druge (koje je normalno vozio i nije bilo problema) i vidi vraga, opet vibracije. Barem bi neki rezultati trebali biti. Ja bi isključio gume i felge. Mada osobno neznam koje gume vozi i u kakvom su stanju, ali ne vjerujem da baš oba seta ne valjaju. Prije bi potražio neki luft u ovjesu, netko je spomenuo poluosovinu (za to još nisam čuo, ali sve je moguće), diskovi....
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 19:28   #45
Quote:
Josip09 kaže: Pogledaj post
Ma sve mi je jasno. Ali situacija: auto ide odlično nema problema, i odjednom dođu vibracije u vožnji i prilikom kočenja. Joj, ma sigurno su gume ili felge, čovjek stavi sve 4 gume i felge druge (koje je normalno vozio i nije bilo problema) i vidi vraga, opet vibracije. Barem bi neki rezultati trebali biti. Ja bi isključio gume i felge. Mada osobno neznam koje gume vozi i u kakvom su stanju, ali ne vjerujem da baš oba seta ne valjaju. Prije bi potražio neki luft u ovjesu, netko je spomenuo poluosovinu (za to još nisam čuo, ali sve je moguće), diskovi....
Gle, da sam blize, pogledao bi. Mozda su i same gume deformirane. Ako nema love nek vozi polako 80 na otvorenom 50 u gradu. Gume su i onako potrosna roba i mjenjaju se redovito svakih cca 4 godine.
Ako ima dva seta guma onda nek stavi najbolje sto ima na auto. Treba pregledati i felge. Na oko mogu izgledati dobro ali mozda su lose.
Ako su i felge i gume nove i izbalansirane, moze krenuti dalje.
Kad kupis polovni auto od 150 000 km moras pomisliti da je mozda stvarna kilometraza 250 000 ili 350 000.
U tom slucaju treba u auto uloziti mnogo novaca. Pogotovo ako auto nije servisiran. A to ne znaci samo mjenjati ulje i filtere, svjecice, remenje.
Svi auti imaju mali servis (ulje i filter) na 15000 a veliki na 30 000. Noviji auti nemaju servis na 15 000. Ali to nisu svi servisi koje treba raditi na autu. Bolji auti (vise klase) imaju servise na svakih 130 000 do 150 000 gdje treba pored navedenog mjenjati sva remenja, elemente ovjesa, ovjes, opruge, donji postroj, pumpe i jos mnogo toga sto vecina vlasnika nikad ne mjenja.
I onda padaju iscudjavanja kad nesto otpadne u voznji.
Na svoja oba auta, Lanciu i Brabus sam (zbog velike kilometraze) mjenjao 2 puta cijeli dojnji postroj. Pa necu glavu staviti u torbu.
Zato moji auti nisu na prodaju jer su svi vitalni djelovi novi i u skladu sa intervalima promjene. Na primjer mjenjao sam punjenja za air -bag, nakon 10 godina jer to servisno upustvo trazi.
Olako shvacamo automobile i mislimo da sve znamo.
Jure Blitva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 21:19   #46
potokarit diskove ne vozilu, volan trese zbog guma,felgi,balansa nešto od toga.Ako trese samo pri ubrzavanj znači kad davaš gas a kad pustiš gas onda ne to je uzrok nutarnj kinetički poluosovine
kulak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 07:41   #47
...da malo nadopunim listu simptoma: kod jačeg naglog kočenja kod večih brzina osjeti se i jače podrhtavanje gore-dolje (oko prvih kotača, abs možda..iako ne vidim da se pali lampica za abs - ili ona svijetli samo ak se pokvari ?)

Zadnje uređivanje tintin1 : 14.08.2010. at 07:48.
tintin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 08:58   #48
Podrhtavanje gore-dolje? Neznaš ti izgleda razjasnit šta tebi i odakle dolazi. I dalje mislim da je problem u diskovima, što je veća brzina disk se brže vrti, i prilikom kočenja vibracije na večim brzinama su veče, odnosno interval je manji.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 09:32   #49
ako diskovi imaju dovoljnu debljinu potakariti ih ali na VOZILU stavit nove pločice i kod kočenja nebu tresel.
kulak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 09:42   #50
Quote:
kulak kaže: Pogledaj post
ako diskovi imaju dovoljnu debljinu potakariti ih ali na VOZILU stavit nove pločice i kod kočenja nebu tresel.
... ko u Zg ima takvu mašinu i koliko je cijena takvog tokarenja ?
tintin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 09:49   #51
Quote:
tintin1 kaže: Pogledaj post
... ko u Zg ima takvu mašinu i koliko je cijena takvog tokarenja ?
u zg neznam ja imam u firmi i to radim vž.300kn je tokarenje
kulak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 10:27   #52
Quote:
kulak kaže: Pogledaj post
u zg neznam ja imam u firmi i to radim vž.300kn je tokarenje
...u SLO za 400kn kupim nove tak da mi se to ne isplati
tintin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 18:04   #53
Tokarenje diskova na vozilu je žešča glupost. Ti imaš problem koji ti nitko na forumu ne može rješiti na osnovu tvoje priče. Auto treba pregledati majstor. Ako nisi zadovoljan s postojećim-mjenjaj.
Rekao si da imaš 2 seta guma i da se ponaša jednako s oba dva. Ajd svima uštedi truda i odi i izbalansiraj oba seta i isprobaj auto s oba seta pa napiši. Iako mislim da ništa nećeš s tim dobiti ali to prvo napravi.
Imaš 150 tkm. Diskovi su istrošeni, glavčine imaju pomalo zračnosti, ležaji kotača već imaju "kolotrage". Sve to može imati utjecaja na ono što pričaš.
Ali rekao si da trese kad NE kočiš. Znači diskove možemo izbaciti iz jednadžbe, ali i to se da rješiti. Postoji vrlo jednostavan način i nije skup. Komparator. Neka majstor s komparatorom provjeri jel diskovi bacaju ili ne.
Što je s letvom volana? Krajnicima spona? Kod većih brzina ako trese lako je moguće da imaš zračnosti u krajnicima ili u kuglama spona (na letvi volana), a isto tako hoće zbog njih tresti kad kočiš.
Amortizeri? Bespotrebno je o njima pričati na 150 tkm.

Eto, sve ovo može biti u kvaru sa simptomima o kojima pričaš. I kako da ti ja sad kažem preko foruma što je tvom autu?
Medo_OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 22:21   #54
Quote:
Medo_OS kaže: Pogledaj post
Tokarenje diskova na vozilu je žešča glupost. Ti imaš problem koji ti nitko na forumu ne može rješiti na osnovu tvoje priče. Auto treba pregledati majstor. Ako nisi zadovoljan s postojećim-mjenjaj.
Rekao si da imaš 2 seta guma i da se ponaša jednako s oba dva. Ajd svima uštedi truda i odi i izbalansiraj oba seta i isprobaj auto s oba seta pa napiši. Iako mislim da ništa nećeš s tim dobiti ali to prvo napravi.
Imaš 150 tkm. Diskovi su istrošeni, glavčine imaju pomalo zračnosti, ležaji kotača već imaju "kolotrage". Sve to može imati utjecaja na ono što pričaš.
Ali rekao si da trese kad NE kočiš. Znači diskove možemo izbaciti iz jednadžbe, ali i to se da rješiti. Postoji vrlo jednostavan način i nije skup. Komparator. Neka majstor s komparatorom provjeri jel diskovi bacaju ili ne.
Što je s letvom volana? Krajnicima spona? Kod većih brzina ako trese lako je moguće da imaš zračnosti u krajnicima ili u kuglama spona (na letvi volana), a isto tako hoće zbog njih tresti kad kočiš.
Amortizeri? Bespotrebno je o njima pričati na 150 tkm.

Eto, sve ovo može biti u kvaru sa simptomima o kojima pričaš. I kako da ti ja sad kažem preko foruma što je tvom autu?
očito se baš ne razmeš v mehaniku.Ovjes nema veze sa trešnjom volana,kod kočenja su diskovi a kod normalne vožnje gume,felge,balans i ništa drugo.Tokarenje na vozilu nije glupost nego naj bolje rijšenje ako je savinuta glavčina desetinku milimetra disk potokariš na 0 bez skidanja diska sa vozila.
kulak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 10:47   #55
tokarenje diskova rijetko ispadne dobro. ponekad uspije, ali često takvi diskovi naknadno protresu. s obzirom na cijenu novih diskova, neisplativa zajebancija.
a ako auto trese pod gasom, isto tako može biti do potrošenih homokinetičkih zglobova.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 08:44   #56
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
tokarenje diskova rijetko ispadne dobro. ponekad uspije, ali često takvi diskovi naknadno protresu. s obzirom na cijenu novih diskova, neisplativa zajebancija.
a ako auto trese pod gasom, isto tako može biti do potrošenih homokinetičkih zglobova.
...zar se potrošenost homokinetičkih zglobova nebi manifestirala na neki način, npr. da imaju malo lufta ?
tintin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 10:04   #57
Moj problem je što se disk(ovi) iskrive nakon 1000 km ili nakon odvožene relacije po planinskim cestama.
Nikad mi to niti jedan servis nije uspio odgonetnuti. A imam dva seta felgi i dva seta novih guma. U svim kombinacijama isto se događa. Pomirio sam se s tim, na način da tjeram ovog koji mi je prodao diskove prvi put da mi sad besplatno mijenja svaki mjesec diskove. I tako do daljnjeg...
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 11:11   #58
Quote:
miroslav kadlec kaže: Pogledaj post
Moj problem je što se disk(ovi) iskrive nakon 1000 km ili nakon odvožene relacije po planinskim cestama.
Nikad mi to niti jedan servis nije uspio odgonetnuti. A imam dva seta felgi i dva seta novih guma. U svim kombinacijama isto se događa. Pomirio sam se s tim, na način da tjeram ovog koji mi je prodao diskove prvi put da mi sad besplatno mijenja svaki mjesec diskove. I tako do daljnjeg...
Kao što su neki ovdje dobro naveli, vezano uz tokarenje diskova na autu, najvjerojatnije ti je glavčina ili nosač čeljusti izvan osi, i onda se javljaju bočne i kojekakve sile prilikom pritiskanja pločica na disk i vibracija ako je lejust lagano u koso i ako disk ima aksijalno gibanje odnosno "u osmicu" zbog glavčine
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2010., 14:46   #59
Da neotvaram novu temu, imam sličan problem. Imam punta 97 godiste, kada kocim pri nekih 50-60kmh pri 5 brzini trese se cijeli auto, ne samo volan. Ima polovne gume i felge koje sam uzeo prije par mjeseci. Izbalansirane su kod vulkanizera. Sta bi to moglo biti?
STS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 08:59   #60
Quote:
kulak kaže: Pogledaj post
....Ako trese samo pri ubrzavanj znači kad davaš gas a kad pustiš gas onda ne to je uzrok nutarnj kinetički poluosovine
...isprobano na brzini 140km/h = trese isto, jedino što mi se čini da se na toj brzini drma cijeli auto (subjektivan osjećaj da lijeva prednja guma/felga skače gore-dolje)

...jučer sam provjeravo ovjes i opet mi je rečeno da nema nigdje lufta a mehaničar je rekao da bi on eventualno probao podmazati homokinetičke zglobove....ima to smisla raditi ili ne ?

...u vulkanizere u Zagorju, nažalost, nemam više povjerenja pa čekam priliku da skoknem kod nekog (koji je OK?) u Zagreb...jel znate nekog ko ima takvu ili sličnu balansirku ....http://www.giir.net/balansiranje_pneumatika.html (hunter gsp9700)
tintin1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.