Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2021., 17:22   #1
Poslovni prostor - vaša iskustva

Bok,

Primjećujem da na forumu nedostaje tema o poslovnim prostorima.

Da li se više isplati iznajmiti ili kupiti? Koliki su troškovi održavanja? Tko su dobri najmodavci u Zagrebu, a tko loši? Koje su lokacije ok? Što se gradi? Koje su cijene?

Evo iz vlastitog iskustva rekao bih da je nalaženje dobrog poslovnog prostora u Zagrebu, koliko to god nelogično zvučalo, užasno teška misija. Ima puno smeća, ali dobrih prostora (veličina, parking, javni prijevoz, brzi pristup cestom, uređenost okoliša) po normalnoj cijeni, ne baš puno.

Pogotovo pri tome mislim na prostore u prstenu, odnosno na potezu Jankomir - Žitnjak.
Npr, ne mogu danas uopće zamisliti firmu koja bi srljala na Zavrtnicu osim ako direktor/gazda ne živi u centru. Nekoliko puta sam išao na sastanke na Zavrtnicu/Žitnjak i uglavnom je to neviđeni tramak. Kao nekakve ok lokacije mi se čine Novi Zagreb, Jankomir, Buzin (kad bi bio malo bolje strukturiran), Radnička, bliže mostu....
sick.am is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.