Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2018., 09:37   #461
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ona koja je to sjajilo ostavila u autu, dobro je znala što radi.

Evo ovo i nista drugo!
Gdje je stajalo to sjajilo kad ste ga ugledali.
Ako je na podu onda nema razgovora.
Zasto ga nije sam odmah spomenuo?

Imala sam frendicu(cura)..njoj nije bio problem biti sa ozenjenima ili deckima od prijateljica koji su dugo u vezi.
Obicno su to bili oni vezani za njen posao ili bliskija ekipa iz privatnog zivota.
Kad bi se malo vise zatelebala..obicno je nausnicu ostavljala u autu..ili stanu, ako bi ju odveli tamo.
Ka fol..glumila bi da joj smeta..pa bi skinula..i kao zaboravila..

Sa kim se druzite..i tko radi sa vasim muzem.
Dobro otvorite oci.
Sretno!
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 21:47   #462
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Ne znam, ja bi nekako radije da mi zena dofura doma ljubavnika i da se jebu predamnom nego da mi dofura polupotrosenu bocicu necega sto je skupila s ceste mislec da cu ja to mozda htjeti koristiti. Fakat, kome je smsleno pokupiti nekakvu otvorenu kozmetiku s ceste?!

Tip ocito umace sastrane, ali je jos gore sto nije sposoban sloziti uvjerljiviju pricu.
Moje iskustvo mi je pokazalo da oni malo veći igrači , najlaze rečeno, preočito lazu , a ja , jos gore, pravim se luda, malo se nasmijem i tako nesto opako metaforički izustim. Ali ne planem, zaista ne planem jer se to očekuje od mene. Da poludim i planem.
Zasto ovo govorim...onaj tko očito kurva , pazi na svaki detalj u autu. Onaj koji hoce malo nesto poručiti ..ostavlja ovlas zenske gaće, uloske, tange, ruzeve i tako dalje.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 11:46   #463
Oplakah na ovu temu

Jedan moj bivši dečko (doduše, mi smo tad imali 19 godina) je pri jednom susretu sav sretan i ponosan izvukao korišteno essence sjajilo iz džepa: "Našao sam ovo ispred zgrade, pa sam ti donio " Nemaju oni pojma, ne kuže se u tu kozmetiku, roba još ajde, al kozmetika... Lik našao sjajilo (ženski predmet), sjetio se tebe, i to je to. Vjerojatno i misli da to košta nekih 300tinjak kuna, šta on zna.
Pogotovo ako imaš posla sa zatucanijim primjerkom "alfa" mužjaka aka seljačinom (a sudeći po tome da ti brani izlaske- imaš).
padme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 19:17   #464
Quote:
padme0 kaže: Pogledaj post
Oplakah na ovu temu

Jedan moj bivši dečko (doduše, mi smo tad imali 19 godina) je pri jednom susretu sav sretan i ponosan izvukao korišteno essence sjajilo iz džepa: "Našao sam ovo ispred zgrade, pa sam ti donio " Nemaju oni pojma, ne kuže se u tu kozmetiku, roba još ajde, al kozmetika... Lik našao sjajilo (ženski predmet), sjetio se tebe, i to je to. Vjerojatno i misli da to košta nekih 300tinjak kuna, šta on zna.
Pogotovo ako imaš posla sa zatucanijim primjerkom "alfa" mužjaka aka seljačinom (a sudeći po tome da ti brani izlaske- imaš).
ako nemaju pojma o kozmetici, trebali bi imati pojma o higijeni. čuj donijeti nešto sa ulice tebi da stavljaš na usta?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 09:33   #465
Joj znam da je off al imam super vic...

Povezao Mujo hasu kad na Muji zenske nausnice...
Cuj otkad ti furas zenske nausnice?
Od jucer otkad Mi ih je Fata nasla u autu ispod sica...

Haha...

Ima li novine?
Jel sve po starom?
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 09:38   #466
Haha

Ono, treba se zapitati kad postaneš objekt sprdnje u vicu o muji i hasi
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 15:02   #467
Quote:
padme0 kaže: Pogledaj post
Oplakah na ovu temu

Jedan moj bivši dečko (doduše, mi smo tad imali 19 godina) je pri jednom susretu sav sretan i ponosan izvukao korišteno essence sjajilo iz džepa: "Našao sam ovo ispred zgrade, pa sam ti donio " Nemaju oni pojma, ne kuže se u tu kozmetiku, roba još ajde, al kozmetika... Lik našao sjajilo (ženski predmet), sjetio se tebe, i to je to. Vjerojatno i misli da to košta nekih 300tinjak kuna, šta on zna.
Pogotovo ako imaš posla sa zatucanijim primjerkom "alfa" mužjaka aka seljačinom (a sudeći po tome da ti brani izlaske- imaš).
Složila bi se s ovim...velika je vjerojatnost da se nešto sjajilo u travi, ovaj to ugledao i donio ženskoj i misli da je to super......
nevenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.