Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2014., 13:59   #41
Uuuuu, kako će se neke forumašice na ovo uvrijediti (mislim da one koje žive u uvjerenju kako su lijepe, a ima i forumaša takvih, fala bogu).

Ja se neću, slažem se sa autorom, mahom su/smo svi ružni do bola, i muški i ženske. Onak, baš ljak...i oni koji jesu US i koji nisu, pa dolaze na druženja. Ono, baš da se streseš od ružnoće. Sve vrvi od ružnih outfita, trbuha, loše kose ili nedostatka kose, šminke, velikih noseva, ružnih nogu, ah, sad sam se najela, povratiti ću.....

__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 24.05.2014., 14:10   #42
imas pravo kontaminirani.
ljepota je u mojim ocima... i njenim sisama.
sta mogu kad volim sisate.

ali i nesisate imaju sanse. jer kako je ajnstajn rekao u teoriji relativnosti, a i onaj sta govori ko robot isto, velicina sisa i kolicina ispijenog alkohola su upravo razmjerne. Po formuli:

Vs x 2Gr + (Bk +3) = Vb x n[čš]

To je poznato, uci se na studiju molekularne fizike.
obi wan kenobi is offline  
Old 24.05.2014., 14:23   #43
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Uuuuu, kako će se neke forumašice na ovo uvrijediti (mislim da one koje žive u uvjerenju kako su lijepe, a ima i forumaša takvih, fala bogu).

Ja se neću, slažem se sa autorom, mahom su/smo svi ružni do bola, i muški i ženske. Onak, baš ljak...i oni koji jesu US i koji nisu, pa dolaze na druženja. Ono, baš da se streseš od ružnoće. Sve vrvi od ružnih outfita, trbuha, loše kose ili nedostatka kose, šminke, velikih noseva, ružnih nogu, ah, sad sam se najela, povratiti ću.....

ajde jadna, imas pm(s)
Regul is offline  
Old 24.05.2014., 14:24   #44
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post



A kad si ti zadnji puta bila na nekom USovskom druzenju?



Vruce je. Sigurno nece doci u zimskim hlacama.


curke na iduce sljeme, guzice van podrapajte si tajice i traperice da nomad ima u sta buljit
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 24.05.2014., 14:27   #45
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
curke na iduce sljeme, guzice van podrapajte si tajice i traperice da nomad ima u sta buljit
A ti?
mužjak is offline  
Old 24.05.2014., 14:29   #46
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
A ti?
ja sam ljenjivac ne sportas
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 24.05.2014., 14:41   #47
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
curke na iduce sljeme, guzice van podrapajte si tajice i traperice da nomad ima u sta buljit
jedino ako onda ne otvori temu kako forumašice nisu svjesne svoga celulita a ipak nose kratke poderane hlačice


btw. možda se cura iz prvog posta zapravo baš sredila, kupila novu trenerku za koju misli da joj super stoji pa odlučila u njoj doći, što znači srediti se za druženje/izlazak uostalom u postu više dolazi do izražaja kakvom energijom netko zrači i da li se drži distancirano

poanta je da se angry-u ta cura ful sviđala ali ga nije j 5% i onda sad on da bi spasio svoj muški ego drobi kako je došla u trenerci
Mrs. T is offline  
Old 24.05.2014., 14:44   #48
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
curke na iduce sljeme, guzice van podrapajte si tajice i traperice da nomad ima u sta buljit
Bit će da se nisu baš odazvale, pa provocira.
Fru - Fru is offline  
Old 24.05.2014., 14:47   #49
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ja sam ljenjivac ne sportas
Pa nemoj se penjati, pojavi se samo, dođi autom
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
Bit će da se nisu baš odazvale, pa provocira.
Zbog čega ti više ne vodiš forumaše na sljeme? erijska durilica:
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
jedino ako onda ne otvori temu kako forumašice nisu svjesne svoga celulita a ipak nose kratke poderane hlačice


btw. možda se cura iz prvog posta zapravo baš sredila, kupila novu trenerku za koju misli da joj super stoji pa odlučila u njoj doći, što znači srediti se za druženje/izlazak uostalom u postu više dolazi do izražaja kakvom energijom netko zrači i da li se drži distancirano

poanta je da se angry-u ta cura ful sviđala ali ga nije j 5% i onda sad on da bi spasio svoj muški ego drobi kako je došla u trenerci
Inače, nekim curama trenirka zbilja predobro stoji
mužjak is offline  
Old 24.05.2014., 14:50   #50
Quote:
mužjak87 kaže: Pogledaj post
Zbog čega ti više ne vodiš forumaše na sljeme? : serijska durilica:

Budem. Ima vremena.
Fru - Fru is offline  
Old 24.05.2014., 14:52   #51
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A kad si ti zadnji puta bila na nekom USovskom druzenju?
Prije godinu i pol, ima li to ikakve veze s temom ili?
Enter Sandwoman is offline  
Old 24.05.2014., 15:10   #52
Quote:
Fru - Fru kaže: Pogledaj post
Budem. Ima vremena.
Nema :duri se opet:
mužjak is offline  
Old 24.05.2014., 15:30   #53
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Uuuuu, kako će se neke forumašice na ovo uvrijediti (mislim da one koje žive u uvjerenju kako su lijepe, a ima i forumaša takvih, fala bogu).

Ja se neću, slažem se sa autorom, mahom su/smo svi ružni do bola, i muški i ženske. Onak, baš ljak...i oni koji jesu US i koji nisu, pa dolaze na druženja. Ono, baš da se streseš od ružnoće. Sve vrvi od ružnih outfita, trbuha, loše kose ili nedostatka kose, šminke, velikih noseva, ružnih nogu, ah, sad sam se najela, povratiti ću.....

Ti si pretila ako se dobro sj€č@M? Bee quiet!
kontaminiran is offline  
Old 24.05.2014., 16:16   #54
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Jednom davno, forumasica je dosla na druzenje u sportskoj odjeci, bila je simpaticna, ali pokazivala je potpuno nezainteresiranu vibru, zbog koje je nitko nije dozivio kao privlacnu. Razgovarao sam s doticnom forumasicom, i zakljucio da je zapravo divna osoba i nadasve privlacna. Medjutim zbog mnogobrojnih drugih forumasica s kojima sam ostvario kontakt te veceri, zaboravio sam ovaj ljupki susret upravo zbog njezinog neozbiljnog odijevanja. Stekao sam dojam da njoj nije stalo do trazenja decka.


Odjeca cini covjeka. I to upravo i govorim ovdje. Moras se potruditi oko svega, pa i odjece da ostavis dobar dojam.
odijelo ne čini čovjeka

a osim toga napisal si da ti je cura bila privlačna, i zakaj bi dolazak u sportskoj odjeći bil neozbiljan

svaki se oblači kak mu paše, ili je tebi zasmetalo to kaj si steko dojam da ona ne traži dečka, možda je bila u potrazi pa je htjela da se nekom dopadne takva kakva je
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Old 24.05.2014., 16:51   #55
Ae, nisu baš neki lipotani i lipotice.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 24.05.2014., 16:56   #56
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Uuuuu, kako će se neke forumašice na ovo uvrijediti (mislim da one koje žive u uvjerenju kako su lijepe, a ima i forumaša takvih, fala bogu).

Ja se neću, slažem se sa autorom, mahom su/smo svi ružni do bola, i muški i ženske. Onak, baš ljak...i oni koji jesu US i koji nisu, pa dolaze na druženja. Ono, baš da se streseš od ružnoće. Sve vrvi od ružnih outfita, trbuha, loše kose ili nedostatka kose, šminke, velikih noseva, ružnih nogu, ah, sad sam se najela, povratiti ću.....

dobro ti si ocito lijepa.Ali ne znaci da i svi ostali ljudi na internetu jesu lijepi.
snajka55 is offline  
Old 24.05.2014., 17:05   #57
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Ae, nisu baš neki lipotani i lipotice.
ali zato ti jesi
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Old 24.05.2014., 17:07   #58
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
ali zato ti jesi
Hvala na komplimentu.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Old 24.05.2014., 17:10   #59
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
ali zato ti jesi
ja jesam,

ako ne vjerujes odi na link pa provjeri
Regul is offline  
Old 24.05.2014., 17:45   #60
Quote:
snajka55 kaže: Pogledaj post
dobro ti si ocito lijepa.Ali ne znaci da i svi ostali ljudi na internetu jesu lijepi.
Koliko sam ja načula, baš i nije.
Martian7 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.