Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 20:56   #381
puno droge + ogromni ego =holivud
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 20:59   #382
Al evo,onaj gimnasticki trener dobio 170god zatvora. Koliko sam skuzila iz clanka, on je i priznao da je zlostavljao cure

To se zove kazna
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 21:22   #383
kako mi je glupo to 107 godina zatvora ili tako neke brojke koje nema teorije da može odslužiti
zašto jednostavno ne kažu da je osuđen na doživotnu robiju i amen
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 22:13   #384
Ovako zvuči dramatičnije i izgleda zanimljivo za kliknut na portalima.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:24   #385
ako dobiješ jednu doživotnu, može se smanjiti promjenom zakona ili dobrim vladanjem ili nečim trećim. Pokazalo se boljim rješenjem za "nepopravljive" i za osobito gnjusne zločine ili recidiviste staviti brojku koja je nedoživljiva ili dvije, tri ili više doživotnih, ovisno o državi, tako da apsolutno ne postoji mogućnost da osuđeni za života izađe iz zatvora, bez obzira na moguće olakotne okolnosti i kasnije ponašanje u zatvoru. Meni je ta praksa ok - u Hrvatskoj su propisane maksimalne kazne koje su niske, plus što se svaki kurac koristi kao olakotna okolnost, tako da na kraju jednako gule lik koji uzgaja maricu, ubojica pištoljem, ubojica u prometu, neplatiša alimentacije i pljačkaš banke.
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 00:45   #386
Ova prošla stranica me jako podsjeća na wtf did I just read meme




Šefovi svim holivudskim zlostavljačima su Cosby kao ekstreman slučaj i Weinstein kao tip koji je također vjerojatno prešao zakonske granice.
Mada nisam tu priču detaljno popratio i nisam ziher za detalje.
Cosby, drogira ih i siluje. Pacijent najgore vrste.

Ovo sve ostalo, poslije, to je kamilica.
Pričao je prosto s nekim na telefon dok sam prisutna, ili pušila sam mu, ali samo zato što mi se sviđao, i slično, to je baš koješta.

Općenito se histerizira previše, a velika većina slučajeva se da posložiti u dvije grupe.
Postoje kriminalci, u smislu ucjenjivači, silovatelji, i slično. I za njih imamo zakone i pravni progon. Za sve oblike prisile.
I treba ih i mora ih se procesuirati.

I postoji nešto što se zove unwanted sexual advance. To je razumljivo da je neugodna situacija, kakav god bio, samim time što je jednoj strani nepoželjan takav potez ili takav oblik odnosa.
No, to ne reguliraju zakoni, niti to mogu regulirati zakoni. Samim time što nije ugodno ne znači da je ilegalno (niti da treba biti ilegalno).
Tu se strana kojoj ne odgovara izjasni, i skloni.

Ne vidim kako bi to drugačije moglo funkcionirati; također ne vidim zašto bi se netko oko toga tužio dalje novinama ili to pokušavalo trpati u nazovisilovanja, zlostavljanja, i razloge za neki progon ili histeriju.

A ovi primjeri koje dajete su baš tako nešto. Malo su skrenuli.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 03:43   #387
Čitajući temu, zaključujem da su žene u Hrvatskoj još prilično normalne u odnosu na ove vani koje vrište/optužuju/etiketiraju na krivi pogled.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 12:37   #388
Franco morao promijeniti broj.

Onak, nitko ne očekuje španjolsku inkviziciju.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 13:10   #389
Gdje se to dobiva doživotni zatvor za zlostavljanje? Jebote, kod nas za ubojstvo dobiješ par godina.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 22:58   #390
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Gdje se to dobiva doživotni zatvor za zlostavljanje? Jebote, kod nas za ubojstvo dobiješ par godina.
Evo friškog slučaja, 9 godina.

https://www.24sata.hr/news/prijetnja...felacio-557936

Utješna činjenica je da takvi idioti najviše najebu po zatvorima od svojih novih kolega.
lik_vž is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 00:21   #391
9 godina je smiješno premalo za ono. Od nekoga tko ponavlja čin. Tko dodaje svo ono iživljavanje.

Ili bolje reći, tragično premalo.

To je nešto za što bi se u stara vremena opravdano vješalo. U ovakvim slučajevima društvo treba jednostavno trajno zaštititi od pacijenta željeznim rešetkama.

Kod ovakvih priča naslove znaju postaviti tendenciozno, znaju priču prezentirati na čudne načine, znaju preskočiti relevantne činjenice u tekstu, tek toliko da šokiraju ili uzrujaju.

No ovdje se baš ima zaokružena priča, cjelovita, od početka do kraja.
Jedino što joj fali je doživotni zatvor (ili kod nas 40 godina) kao jedini ispravan završetak.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 00:36   #392
valjda se na prste jedne ruke kod nas mogu nabrojat ljudi koji sluze max cetrdeset a i njih valjda vecinom puste ranije zbog petice iz vladanja il nes.

evo jedini lik kojeg se ja sjecam da je u jednom trenu dobio 40, ne znam jel mu naknadno smanjena, je onaj koji je ubio bivsu zenu, frendicu, odvjetnicu i sutkinju, a i to je valjda zbog sutkinje dobio.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 01:15   #393
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
valjda se na prste jedne ruke kod nas mogu nabrojat ljudi koji sluze max cetrdeset a i njih valjda vecinom puste ranije zbog petice iz vladanja il nes.

evo jedini lik kojeg se ja sjecam da je u jednom trenu dobio 40, ne znam jel mu naknadno smanjena, je onaj koji je ubio bivsu zenu, frendicu, odvjetnicu i sutkinju, a i to je valjda zbog sutkinje dobio.
Pa baš gledam, Paravinja je dobio 20 godina, a tražen je zbog sličnih nedjela u više država.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 01:22   #394
srdjan mladjan izlazi za sedam godina a on je neizljeciv. sretno nam bilo

al ameri pretjeruju sa zatvorskim kaznama, vjerojatno i zato jer im je zatvorski sustav velikim dijelom privatiziran... strike three mi je osobito retajno pravilo.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 06:06   #395
Quote:
Colospa Retard kaže: Pogledaj post
evo jedini lik kojeg se ja sjecam da je u jednom trenu dobio 40, ne znam jel mu naknadno smanjena, je onaj koji je ubio bivsu zenu, frendicu, odvjetnicu i sutkinju, a i to je valjda zbog sutkinje dobio.
Mato Oraškić?
Ali vjerojatno je više dobio onaj lik koji je u Bujama nabio glavu na kolac općinskom sucu ispred općinskog suda.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 15:33   #396
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Mato Oraškić?
Ali vjerojatno je više dobio onaj lik koji je u Bujama nabio glavu na kolac općinskom sucu ispred općinskog suda.
Ke? Gugl mi ne pomaže. Neki stari slučaj?
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 15:38   #397
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Mato Oraškić?
Ali vjerojatno je više dobio onaj lik koji je u Bujama nabio glavu na kolac općinskom sucu ispred općinskog suda.
pa nemre vise od 40 dobit. ak je ovaj opce dobil 40 al mislim da je.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 23:30   #398
Znači, zato nema više Brendana Frasera u filmovima
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:25   #399
Najgore su anonimuše koje se idu nagoditi za pare sa "zlostavljačima", naravno dobro potkoženima. Ispada kad ti zatrebaju pare najbolje optužiti nekoga glumca/ redatelja/ sportaša da te dirao, ova zadnja optužila nekog sportaša da joj je slao neke slike, jel bi prijavila npr. susjeda koji radi za minimalac za takvo nešto? Ili bi blokirala debila i nastavila dalje sa životom. Protiv sam svakog zlostavljanja, ali ovo počinje ličiti na lov na vještice, posebno kad "žrtve" pristaju na novčane nagodbe, fuj.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:17   #400
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ke? Gugl mi ne pomaže. Neki stari slučaj?
Iz 1984., ja sam bila dijete pa se ne sjećam, ali mama mi je pričala.
Lik je bio predsjednik Općinskog suda u Bujama, tip ga je ubio zbog neke frke oko granica zemljišta, odsjekao mu glavu, nabio na kolac i traktorom dovezao pred zgradu Suda

Inače, zaštitnik Buja je Sveti Servul, navodno zaštitnik luđaka i pijanaca.
U Bujama ima na bacanje i jednih i drugih
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.