Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2018., 18:38   #8081
Svakak probati na bosu nogu, trebalo bi se bolje drzati... samo onda npr dignes noge na kauc, meni bi sad po zimi bilo hladno za poludit, pa onda navlaci carape, pa kad se dignes, mici... neprakticno bome
Utamirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:19   #8082
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Jel bolje na bosu nogu?
Pa samo na bosu sam i probala.
I inace uggsice nacesce imam na bosu nogu i jako mi je cudno da mi nikad ne smrde (mislim na cizmice), a recimo one slape de fonseca ili kak se vec zovu, kaj pise da su protusmradne, pa to pocne smrditi ko vrag nakon nekog vremena.
U biti me sad bas cudi kak mi se nijedne uggsice nisu usmrdile, a slape i sokne se usmrde.
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
Probaj na Krpicama zamijeniti za svoj broj ili prodati pa kupiti nove.
Ma, da, budem ih na kraju prodala, samo mi je glupo, jer cu se osjecat ko da ih uvaljujem, posto znam da u hodu noga leti van, a nije zbog toga kaj su mi malo male.

Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
A joj
koliko ja znam u hr uggs drzi Karla i Fashion&friends,xyz sada su snizenja .... mozda da ides tamo pa probas koji drugi model ,te sta su ti male prodaj na njuskalo .Ja imam jedne ok su ne leti noga platila sam ih lani 70eura na amazon .de evo vidim ih jos sada su isto 69.eura

https://www.amazon.de/UGG-Scuffette-...gs%2Bsale&th=1

zvisi od boje koja je cijena
Budem se prvo ovih rijesila, pa lako pogledam.
Tnx.
Ove su te moje:
https://www.ugg.com/dw/image/v2/ABCR..._1.jpg?sw=1500
Mislim da cak nisu kod nas kupljene, jer nema oznaka na hrvatskom na kutiji, to je sto posto tata kupio vani, jer je bio na putu u 12. mj.
Quote:
Utamirka kaže: Pogledaj post
Svakak probati na bosu nogu, trebalo bi se bolje drzati... samo onda npr dignes noge na kauc, meni bi sad po zimi bilo hladno za poludit, pa onda navlaci carape, pa kad se dignes, mici... neprakticno bome
Znas kaj sam ja napravila, privremeno sam jedne uggsice prenamijenila u kucne slape.
Fakat mi je zima za noge stalno.
Oprala sam ih u masini s deterdzentom za vunu i super.
Imaju malo jedan dio podrapan otraga, jer sam ih probila s necim gore blizu ruba, al to se sad zove "distressed"
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 09:32   #8083
Joj, Hannah, baš su lijepe, šteta što ti ne paše model. Nemoj se osjećati kao da ih uvaljuješ, mislim da to ispadanje s nogu nije univerzalno, nego ovisi o građi noge i načinu hoda.

Prije dosta vremena sam imala UGG klompe za doma (nisam imala susjede kat ispod ) i bile su super, ugodne i tople.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 11:55   #8084
Nije bilo u CCC torbe koju je Orak linkala, bar ne sive, bila je plava, ali nije bila tkao lijepa i sva sreća da nije bilo jer sam našla ovu ljepoticu u koju sam se odmah zaljubila

http://ccc.eu/hr/man/catalog-bags/all/397006
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 16:19   #8085
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Joj, Hannah, baš su lijepe, šteta što ti ne paše model. Nemoj se osjećati kao da ih uvaljuješ, mislim da to ispadanje s nogu nije univerzalno, nego ovisi o građi noge i načinu hoda.

Prije dosta vremena sam imala UGG klompe za doma (nisam imala susjede kat ispod ) i bile su super, ugodne i tople.
Ma predivne su, mozes mislit kak sam se razocarala kad sam skuzila da mi ispadaju, a onda jos k tome shvatila da sam potrgala cedulje.

Al bas sam jucer isla gledati kutiju, da pokusam odgonetnuti da li su iz Karle.
Izgleda da nisu, jer nema deklaracije na hrvatskom, pa mi je bilo malo lakse, jer ih onda ne bi mogla mijenjati, sve i da nisam IMPULZIVNO iscupala cedulje.

To je ziher tata vani uzeo. Tak mi je prije dosta godina uzeo prve, bez da mi je najavio, dok ih jos nije bilo kod nas, aaah, svijetle, classic tall.
Uh, kak sam bila sretna!

A dobro, bar sam sacuvala te cedulje, pa ak cu ih prodavat, da mogu objasniti kako je uopce doslo do toga.
Ma na kraj pameti mi nije bilo da postoji mogucnost da mi ne budu dobre.

Mozda ih na kraju i zadrzim, jer starci misle da su mi super, pa bi bilo zgodno da me koji put i vide u njima.
Mozda mi je to bitnije nego prodati slape i uzet neke druge. Nije da sam bosa.

Ovo da nisi imala susjede kat ispod to je ziher disclaimer, da ne bi dobila jezikovu juhu na onoj drugoj temi.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 16:45   #8086
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Danas sam u second hendu potpuno impulzivno kupila proljetno-jesenju crnu parkastu jaknu (18 EUR) i dugi tamno sivi većinom vuneni (ali lagani u ruci) kaput za 26. S obzirom da su obje stvari puno ljepše od onoga što sam viđala po dućanima kad sam htjela nešto takvo kupiti, ja prezadovoljna
Divnost
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:09   #8087
Jao, sad svaki put kad čujem shs, sjetim se svog izleta u shs i krasne Zara XS haljinice koju sam našla za nekih 10ak eura ali je nisam mogla navuć na sebe i skoro sam se zaglavila u njoj i tumarala po dućanu u grudnjaku i gaćicama s haljinom preko glave.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 19:36   #8088
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Jao, sad svaki put kad čujem shs, sjetim se svog izleta u shs i krasne Zara XS haljinice koju sam našla za nekih 10ak eura ali je nisam mogla navuć na sebe i skoro sam se zaglavila u njoj i tumarala po dućanu u grudnjaku i gaćicama s haljinom preko glave.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:38   #8089
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Jao, sad svaki put kad čujem shs, sjetim se svog izleta u shs i krasne Zara XS haljinice koju sam našla za nekih 10ak eura ali je nisam mogla navuć na sebe i skoro sam se zaglavila u njoj i tumarala po dućanu u grudnjaku i gaćicama s haljinom preko glave.

joj ovo se i meni dogodilo..zapela mi haljina negdje oko sisa, ruke u rukavima ostale u zraku, glava u haljini, čupale me van frendica i teta u dućanu
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:42   #8090
Ja nisam imala frendicu sa sobom... Mozgala sam da li mi se isplati tako gola izletit iz kabine i tražit pomoć ili da jednostavno razvalim haljinu i platim štetu tih 10 €. Na kraju sam se skulirala i uspjela izvuć al me cijeli dan rame bolilo koliko sam ga iščašila da se svučem.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 22:50   #8091
Ja Sam kupila 2! Ali xxs jednu za lijevicu i jednu za deanu nogu. ;-)
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 09:31   #8092
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Ja Sam kupila 2! Ali xxs jednu za lijevicu i jednu za deanu nogu. ;-)
kaj?
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 17:19   #8093
neimpulzivno sam kliknula buy na madukicu al me odjebala sellerica.
da nije poštarina do hrvatske onolika kolika piše nego veca pa mi je servirala order cancelled sa par srčeka.
srce mi slomila...
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:16   #8094
Lidlić, Heidi klum majica kratkih rukava.
Crna i tamnoplava, s nekim štrasom po ramenima koji baca na oblike dijamanta.

Shvatila sam da mi je dosta robe za posao isprano, ne mogu baš takva na posao.

Uz to, i lidlov parfem, vidi poklapanja, Diamonds.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:26   #8095
Uhvatilo me ovaj tjedan

C&A - Grudnjak bez košarice sa plišom i nekakvom modernom čipkom ili nečime i tange u kompletu, crvene slim hlače, kapa i nekoliko setova rukavica, sve sniženo pa još 50% na blagajni.

Lidl - 2 para balerinki, 3 parfema

Zara - proljetni oversized kaput s cvjetovima, otkačene sandale s malom petom isto cvjetni uzorak, crne gležnjače s biserima, svilena košulja nekakve brončane boje, svilena košulja modro plave s ocrtanim bijelim listovima, blijedo zelene slim hlače, ljetna šareno cvjetna off shoulders majica, neka čudna narančasta majica s rukavima do lakta, cvjetna lagano prozirna košulja, neki plišani tamno sivi pulover za doma, 2 parfema (Orchid i onaj drugi neki, Orchid mi je najdraži iz Zare ) i čini mi se kao da sam nešto zaboravila navesti.

Lagano sam dijete cvijeća
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 17:15   #8096
Vrijeme je da se poslože prioriteti.


Dakle, previše trošim. Previše kupujem odjeće, obuće, torbi... i kozmetike. Većinu ljetnih stvari ne stignem obući. Posebno majice. Imam ih 50-ak s kratkim rukavima i bez rukava. 5 ili 6 identičnih bijelih (koje uglavnom nosim) i 3 ili 4 identične crne (koje isto često nosim). Sve one s printom, prugicama i ostalim glupostima obučem najviše jednom.

Imam previše torbi i ljetne odjeće, a realno nosim par stvari koje mi obično pašu uz sve ili se lako navlače (mislim na sandale i japanke).

Kozmetiku kupujem bez veze. Stalno imam zalihe. I stalno kupujem novo. Nije to skupo, ali mi realno ne treba toliko toga. Dekorative nemam puno, ali pola toga ne koristim.

Nisam fan parfema, ali i njih relativno često kupujem, uvijek imam barem 2-3 paralelno.

Tješim se kad vidim koliko na kozmetiku troše drugi. 200kn za neku paletu ( s kojom iskreno ni ne znam što bih), 100kn za OPI lak za nokte, 340kn za Lancome puder... 1400kn za niche parfem... E ovih 1400kn za parfem (što je uopće niche ) me skroz prizemljilo.

Jer ja se upravo žalim kako na 4 dana (3 noćenja s doručkom, nije čak ni polupansion) u nekom finijem hotelu moram pljuniti 2200 kn... jbt. niche parfem, puder i lak, paleta... dodam još 200kn i imam za ovih 3 noćenja s doručkom.
(mislim, dodala bih ja 110kn dnevno za polupansion, ali ne pojedem ja 110 kn za večeru, pa nedam iz principa.... neka lagana salata za ručak bit će dovoljna, ionako pazim na liniju....)

Eto, jebomepatak ako je ovo ljetovanje skupo.


I da... učinit će me sretnijom i ljepšom nego ovaj puder i paleta zajedno. Lak za nokte neću ni komentirati, ne znam što taj za 100 kn radi... a 1400kn za parfem bih dala jedino kad... ma zapravo, nikad. Radije bih kupila nešto drugo.

Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 17:41   #8097
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ja već par mjeseci intenzivno razmišljam kako da smanjim tu količinu svega i svačega po ormarima... i odjeća, i obuća i kozmetika...
Vala, puno si razmislila u ove tri godine.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 17:46   #8098
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Vrijeme je da se poslože prioriteti.


Dakle, previše trošim. Previše kupujem odjeće, obuće, torbi... i kozmetike. Većinu ljetnih stvari ne stignem obući. Posebno majice. Imam ih 50-ak s kratkim rukavima i bez rukava. 5 ili 6 identičnih bijelih (koje uglavnom nosim) i 3 ili 4 identične crne (koje isto često nosim). Sve one s printom, prugicama i ostalim glupostima obučem najviše jednom.

Imam previše torbi i ljetne odjeće, a realno nosim par stvari koje mi obično pašu uz sve ili se lako navlače (mislim na sandale i japanke).

Kozmetiku kupujem bez veze. Stalno imam zalihe. I stalno kupujem novo. Nije to skupo, ali mi realno ne treba toliko toga. Dekorative nemam puno, ali pola toga ne koristim.

Nisam fan parfema, ali i njih relativno često kupujem, uvijek imam barem 2-3 paralelno.

Tješim se kad vidim koliko na kozmetiku troše drugi. 200kn za neku paletu ( s kojom iskreno ni ne znam što bih), 100kn za OPI lak za nokte, 340kn za Lancome puder... 1400kn za niche parfem... E ovih 1400kn za parfem (što je uopće niche ) me skroz prizemljilo.

Jer ja se upravo žalim kako na 4 dana (3 noćenja s doručkom, nije čak ni polupansion) u nekom finijem hotelu moram pljuniti 2200 kn... jbt. niche parfem, puder i lak, paleta... dodam još 200kn i imam za ovih 3 noćenja s doručkom.
(mislim, dodala bih ja 110kn dnevno za polupansion, ali ne pojedem ja 110 kn za večeru, pa nedam iz principa.... neka lagana salata za ručak bit će dovoljna, ionako pazim na liniju....)

Eto, jebomepatak ako je ovo ljetovanje skupo.


I da... učinit će me sretnijom i ljepšom nego ovaj puder i paleta zajedno. Lak za nokte neću ni komentirati, ne znam što taj za 100 kn radi... a 1400kn za parfem bih dala jedino kad... ma zapravo, nikad. Radije bih kupila nešto drugo.

Sve ok sa suočavanjem sa sobom po ne znam koji put, ali čemu drugi u jednadžbi? Možda osoba koja troši na kozmetiku ne troši na majice i torbe... Možda troši pa to tebi ne škodi niti koristi
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 17:49   #8099
O jebote.

Nisam došla po savjet, nego da istresem što me muči.

Ali ovdje svatko svemu mora biti poklopac.

Nisam nikog stavljala u jednadžbu.... to je bilo čisto rezoniranje... ako nekome nije skupo dati 1200 ili 1400kn za parfem, onda ne bi ni meni trebalo biti dati 1460kn za 2 dana ljetovanja. Ili 2200 za 3.
Mislim da se to zove racionalizacija.


I lijepo da me pratite što pišem zadnje 3 godine.



Isuse, i ja sam našla crkvu gdje ću boga molit.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 18:00   #8100
Zašto pizdiš? Na forumu si.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:53.