Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2007., 23:21   #61
Quote:
voice kaže: Pogledaj post
Najbolje fotke koje sam ja vidjela bile su sa Zrinjevca zimi kad je već jako mrak al se vide svjetla okolnih kuća...pa malo snijega, neka maglica,...jako dobro!
Mislim da je ovo savršen ambijent
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 14:35   #62
Zvala sam Botanički - treba dozvola za slikanje, ali fotograf mora doći po nju! Kao da im nije svejedno tko će uzeti tu dozvolu.
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 14:58   #63
Quote:
Pika225 kaže: Pogledaj post
Zvala sam Botanički - treba dozvola za slikanje, ali fotograf mora doći po nju! Kao da im nije svejedno tko će uzeti tu dozvolu.
kakva glupost. Pa predstavi se ti ili tvoj dragi kao fotograf i uzmi potvrdu. Na potvrdi koju sam ja vidjela pisala su imena mladenaca i da potvrda vrijedi 1 sat za 8 osoba. Kakve veze ima tko slika i tko dodje po potvrdu??!!
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 15:09   #64
Nemam pojma. Totalna glupost. Nadam se da ne traže nekakav dokument od fotografa, pa da na potvrdi piše i njegovo ime. Ali mislim da fotograf neće biti baš oduševljen ako ga pošaljem po potvrdu.
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 23:55   #65
Ja sam vidjela da je nekoliko fotostudija iz Zg imalo slikanje u botaničkom, pa valjda i znaju da ima i malo peripetija oko toga.
Možda je kao dozvola njemu, kao profiću da tad smije slikati pa zato mora doći po to.
A dozvola se i plaća ili?
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 11:41   #66
Ne plaća se, ali je moraš imati. Inače bi mogla imati neugodna iskustva s zaštitarima, to sam čula od jednih mladenaca koji su se pokušali tamo slikati, a nisu znali da treba dozvola.
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 12:51   #67
djevojke koje ste imale svadbu u Antunovicu-Spansko...gdje ste se slikale?
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 23:22   #68
curke ovo je stvarno dobra tema, ja sam se udala 2.6. vrijeme je bilo usrano s kišom, ujutro kada sam bila kod frizera sam bila u tenisicama, hladnjikavo, malo pomalo je sipila kišica koja je stala oko 11...
ali s obzirom da smo mi imali rano vjenčanje - u 13:30, kiša nije padala, i kao da nam se smilovao Bog, kada smo mi izašli iz crkve zasjalo je sunce i bilo je okay taman dok smo imali photo session po Opatiji, došli smo do Ville Ariston (trebali smo biti u vrtu ali smo ipak bili unutra) i nismo niti završili fotkanje po vrtu, pala je takva kišetina i nastavila je padati sve do kasno navečer...
mi smo stvarno imali sreće, imamo prekrasne slike, znam da mi je fotograf rekao da su se svi ostali popodne slikali samo u crkvi, i zato stvarno mislim da je vrlo važno imati alternativu, nekakav lijepi zatvoreni prostor...
razmislite o tome, ja sam uvijek brijala na lijep topao sunčan dan kada sam sanjarila... ali eto to je nešto na što se zaista ne može utjecati..
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 23:35   #69
U Zagrebu kad pada kisa ljudi se cesto slikaju u Oktogonu i slike super ispadnu.
Delphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 23:38   #70
Lubenica nazalost vrijeme je jedini faktor na koji se ne može utjecati meni su super slike na zrinjevcu, gornji grad, maksimir, bundek, botanički,sljeme, jarun, hnk-mimara....ima hrpa lijepih mjesta u zg-u na kojem se može slikati
Ciklama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 19:20   #71
ja se moram pohvaliti, mi ćemo se slikati uz lungo mare, Arenu, a drugi dan imat fotosession na Brijunima ... zbog tog sam full sretna
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 11:37   #72
eto, delfin, postoji takva tema...tu se upisuju po vama najljepše lokacije za slikanje...
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 11:40   #73
Mi smo se fotkali blizu mene domeka, u dvorcu i ispred dvorca Brezovica. Iam zelenila, park....ma prekrasno je!
Amarilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 11:43   #74
u čakovcu ima perivoj zrinski i fotkice ispadnu very nice. ali tamo se svi slikaju. a ja zapela na malo drugačijim fotkama...

po molim prijedloge u međimurju...
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 11:52   #75
Quote:
MORE&DELFIN kaže: Pogledaj post
molim prijedloge u međimurju...
Evo mene i ovdje.


ZELENGAJ...
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 11:52   #76
sve se meni čini da bum se slikala među kamionima kak mi je krenulo
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 12:01   #77
heheh. i ja bi se mogla. imam ih na parkingu 6 kom...
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 12:15   #78
Quote:
MORE&DELFIN kaže: Pogledaj post
heheh. i ja bi se mogla. imam ih na parkingu 6 kom...
oho ti si kao nasljednica kamionske industrije
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 12:16   #79
mi ćemo se slikati u ovom zelenilu..
__________________
16.08.2008.-from this day forward..
mary25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 12:19   #80
nice
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.