Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2013., 16:24   #1281
3 g.

učim ga što je nasilje, kada je na tv nešto nasilono pojasnim nasilje i naravno promjenim program

Budim ga ujutro, idemo na posao, a malac viče" spava mi se,...mama to je nasilje"
sensei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 01:46   #1282
moji klinci su trenutno na čuvanju kod dide i none.
neki dan išao dida promijeniti gume na autu i senioru nikako nije bilo jasno kako to da ide staviti ljetne gume kad je sad proljeće
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 17:56   #1283
Ih, mene je moja trogodišnjakinja počela sramotiti svojim iskrenim komentarima
Veli jednoj babi koju je prvi put vidjela: A ti imaš strgane zubiće?!
agni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 22:02   #1284
moje dijete (3.5g) je smislilo novi broj - nulanaest

inače, to je tramvajska linija koja vozi gdje on hoće
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 12:44   #1285
sad si me podsjetila na moju malu kad je učila brojeve, isto negdje oko 3,5 g.
brojevi idu ..9,10, jedvanaest, dvanaest,... hihihi dugo nismo kužili kaj to ona priča hahah
Lili07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 14:43   #1286
Malac ima 2 god i 5 mj

Pita ga susjeda: di ti je baka, a mali kaže: doma
Susjeda: kako se zove ta tvoja baka koja je doma?
Malac: Domaća baka
Loptica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 18:06   #1287
22mj.
U dućanu ja otišla isprobati majicu, a ona vani sa mojom sestrom. Odjednom dotrči do kabine, makne zavjesu, uperi prst u mene i vikne: Ge maji cicek!

prodavačica je umrla od smijeha... a i ja
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 23:53   #1288
Ponavlja danas "mast trast as" i smije se
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 09:44   #1289
Jutros me moj 4 godisnjak pitao: Mama jesam li ja zaspao?
Pitam ga ja: Kad?
On: Pa kad sam spavao



Evo i jedne za mene poprilicno neugodne situacije iskrenosti djece: Vidjeli neki dan covjeka patuljastog rasta i on meni kaze idem do onog deckica.Ja nisam skuzila gdje ce to on,kad odjednom vraca se i umire od smjeha sav uzbudjen i vice pred svima: maaama,vidio sam patuljka!!! vidi ga! Al sam se crvenila
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 11:18   #1290
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post

Evo i jedne za mene poprilicno neugodne situacije iskrenosti djece: Vidjeli neki dan covjeka patuljastog rasta i on meni kaze idem do onog deckica.Ja nisam skuzila gdje ce to on,kad odjednom vraca se i umire od smjeha sav uzbudjen i vice pred svima: maaama,vidio sam patuljka!!! vidi ga! Al sam se crvenila
moja mala je isto neki dan obašnjavala našem frendu koji hoda jako teško (ima skraćene tetive od rođenja, pa jako šepa) da se tako ne hoda i pokazivala mu kako se hoda!
nije mi bio bed jer smo dobri prijatelji, ali muko moja kad tako nešto izvali nekom nepoznatome
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 15:24   #1291
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
moja mala je isto neki dan obašnjavala našem frendu koji hoda jako teško (ima skraćene tetive od rođenja, pa jako šepa) da se tako ne hoda i pokazivala mu kako se hoda!
nije mi bio bed jer smo dobri prijatelji, ali muko moja kad tako nešto izvali nekom nepoznatome
Potpuno te razumijem

kad moj tako vidi nekog da tesko hoda bio mlad ili star,pocne mu se smijat i pokazivat meni prstom tipa vidi ga kako ne moze hodat

Ja mu lijepo objasnim al mu se zalomi tu i tamo
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 17:33   #1292
prije izlaska joj radim palmicu a ona izjavi ''imaću frizuru ko kesica!'',ma kakva kesica,o čemu ti? ''pa radiš mi frizuru,ko kesica ću bit'' i pokazuje na svezanu kesu od smeća
__________________
Another mother's breakin'..heart is taking over..when the violence causes silence we must be mistaken...
šmizly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 22:49   #1293
Nešto smo učile dvije i pol riječi francuskoga (dobar dan, doviđenja, kako se zoveš...)

Jedan dan prolazimo pokraj prekrasnih grmova božura, a ona (5) kaže: Vidi kakvi divni bonžuri.
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2013., 10:04   #1294
Sinoć u 22i15 teškom mukom stjeram je u krevet. Na odmoru smo, inače zaspi u 22 al sad je sve pomaknuto. I idemo čitati priče kao i svaku večer. Iščitavamo sve po redu pa i napreskokce. Odugovlači maksimalno, još ovu još onu. Trajalo to tako do 22i45 kad velim ajmo dosta je, (probili smo sve rokove,) idemo spavati! A ona: a sad jednu za lakunoć.



Sent from my ST18i using Tapatalk 2
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 10:13   #1295



Jucer je bio dan za bisere Moram ih pocet i privatno zapisivat jer brzo zaboravim

Pitam ga Zasto cijeli dan nesto vice,prica,tlaci..a on meni : Pa ja ne znam zasto se ta moja usta nikako nece da zatvore

4 i po god.

Ja prala pod i pita on mene iz druge prostorije: Maaama ,sta radis? Kazem ja da perem pod a on meni :Ma peres kurac

Oprostite na izrazu,inace ne prostaci.Ne znam di je to cuo

Uglavnom jucer je rekao i da zeli nove roditelje :
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 10:28   #1296
a moj neko jutro pere sam zube i čujem kako nešto viče.
uto se sjetim da sam večer prije čašu za ispiranje zubi bacila i da nisam stavila novu.
eto njega već u kuhinji kod mene i govori - mama, rekao sam jebemti jer nema čaše

ja znam gdje je čuo i od koga psovke
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:20   #1297
tihonsee, i kod mene isto!

dakle, jedan od naših jačih bisera: taj smo dan išli na krštenje njihove sestrične. mm je trebao nekaj pokupit 3min autom udaljeno od kuće. velim mu nek uzme starijeg sa sobom. uzeo ga je, al ga je, stavio u sjedalicu ali zaboravio ga je vezat. dovoljno je bilo kad je napravio polukrug i mali se srondao zajedno sa sjedalicom. suze, plač - strah! niš mu nije bilo, samo se prestrašio. mm to iskoristi, pa mu veli ''viš kak se uvijek treba vezati'' (a jedva se suzdržavao od smijeha )

kasnije se svi potrpamo u auto i krenemo prema crkvi (2min), kad L veli ''budale jedne''. mi sad mislimo da je mislio na susjede koji su u tom trenutku prolazili i počnemo ''budi pristojan, to se ne smije govoriti, zašto bi oni bili budale''. a on začuđeno gleda i veli ''vama govorim! opet me niste vezali''! :rolf:
__________________
1.07.'09. L ; 30.01.'13. J
linazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 10:22   #1298
meni je moj jutros pred punim busom rekao: Mama,ti imas male sisice a baka ima prema dole
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 11:41   #1299
ne znam spada li ovo pod bisere jer s obzirom da je malcu tek 6 i po miseci je puka slučajnost, ali nas je stvarno nasmija. plače on i plače, i pita ga muž 'aj ti meni lipo reci šta ti smeta pa da plačeš?', a malac kaže 'ti'. nema on pojma šta je ti, i moga je reć i gu, ali s obzirom da se slučajno pogodilo mi smo umrli od smija.
neman312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2013., 15:25   #1300
Quote:
linazg kaže: Pogledaj post
tihonsee, i kod mene isto!

dakle, jedan od naših jačih bisera: taj smo dan išli na krštenje njihove sestrične. mm je trebao nekaj pokupit 3min autom udaljeno od kuće. velim mu nek uzme starijeg sa sobom. uzeo ga je, al ga je, stavio u sjedalicu ali zaboravio ga je vezat. dovoljno je bilo kad je napravio polukrug i mali se srondao zajedno sa sjedalicom. suze, plač - strah! niš mu nije bilo, samo se prestrašio. mm to iskoristi, pa mu veli ''viš kak se uvijek treba vezati'' (a jedva se suzdržavao od smijeha )

kasnije se svi potrpamo u auto i krenemo prema crkvi (2min), kad L veli ''budale jedne''. mi sad mislimo da je mislio na susjede koji su u tom trenutku prolazili i počnemo ''budi pristojan, to se ne smije govoriti, zašto bi oni bili budale''. a on začuđeno gleda i veli ''vama govorim! opet me niste vezali''! :rolf:
Ovo je
Mi smo isto išli na sestričnino krštenje i svećenik ide prema oltaru i pozvoni, a ovaj u čudu na sav glas "mama netko zvoni" i tako je ponavljao dok ga nisam izvela iz crkve
Gala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.