Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 12:49   #41
Mi ćemo se slikati na Sustipanu i ja bi na stadionu, mislim da bi to bila ludnica
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 14:36   #42
Quote:
SubiBubi kaže: Pogledaj post
Jeste sredili dozvolu od Botaničkog vrta? To obavezno morate imati na pismeno sa sobom jer su nas tražili kad smo bili kumovi.
Nismo Čovječe, da mi nisi rekla, ne bih to znala. I zamisli da dodemo tamo i oni traže dozvolu

Hvala ti!!!
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 21:13   #43
Mi ćemo uz jezero sami (u 2 popodne 18.8) a kasnije poslije crkve uz fontanu u prekrasnom parku s gostima...
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 23:07   #44
Quote:
bubica kaže: Pogledaj post
Može malo ideja za slikanje u Rijeci ili okolici?
Ja isto nisam fotogenična, smeta mi svjetlo, žmirkam i "kiselim se" i na slikama izgledam u najmanju ruku retardirano
Jel bolje slikat se prije vjenčanja ili poslije?
Mi ćemo se slikati na Kastvu, a poslije negdje uz more, nismo se još dogovorili gdje. Bitno da je more
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 00:13   #45
Za Maksimir ne treba dozvola za slikanje :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 07:55   #46
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
Mi ćemo se slikati na Kastvu, a poslije negdje uz more, nismo se još dogovorili gdje. Bitno da je more
Ja bi isto more, mislila sam na Volosko, Lungo Mare... ali je moj dragi nekako uvjeren da će biti gomila slučajnih prolaznika i kupača... a bit će radni dan i prije podne
Sad razmatram i Trsatsku gradinu... i primam ideje za nove lokacije!
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 09:04   #47
Nama je večera uz lungo mare u Opatiji, tako da to s morem ne bi trebao biti problem. A Kastav mora biti jer je u srcu Uostalom, tamo ćemo i ići u crkvu i kod matičara, tako da je i zgodno.
Ja sam gledala slike od kolegičine kćeri - pir je bio u Bonaviji, ona je jako htjela da ima slike s morem i slikali su se u gradu, na obali negdje. Uglavnom, nije mi se baš svidjelo, nisu loše slike, ali jednostavno nije bilo lijepo. Ne znam, neki nelijepi brod u pozadini, malo mora i njih dvoje. OK, ali moglo je i ljepše, bar mislim. Bitve, dizalice i to, pa malo mašte. Ovako je to malo čudno.
Slikala se sestrična od dragog u parku ispred neke crkve, tamo kod Salezijanske gimnazije, jako je lijepo bilo. Možda neki park? U gradu (ne znam koji) ili u Opatiji, ispred Vile Angioline? Ne znam, lupam
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:00   #48
Quote:
SubiBubi kaže: Pogledaj post
Jeste sredili dozvolu od Botaničkog vrta? To obavezno morate imati na pismeno sa sobom jer su nas tražili kad smo bili kumovi.
A od koga se traži ta dozvola?
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 11:27   #49
pa mozda bi bilo lijepo i par slicica na kontu...i trsat...opatiju i sve oko nje da ne spominjem, mislim da je to ipak najljepse mjesto za slikanje
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 12:17   #50
Quote:
Pika225 kaže: Pogledaj post
A od koga se traži ta dozvola?
Od Botanickog vrta, koji je u sklopu PMF-a
mozda ti ovaj link pomogne
http://hirc.botanic.hr/vrt/hrv/usluge/Usluge.htm

Rijesi to sto prije jer ogranicen je broj parova koji se mogu slikati u vrtu.
Delphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 20:10   #51
Quote:
bubica kaže: Pogledaj post
Ja bi isto more, mislila sam na Volosko, Lungo Mare... ali je moj dragi nekako uvjeren da će biti gomila slučajnih prolaznika i kupača... a bit će radni dan i prije podne
Sad razmatram i Trsatsku gradinu... i primam ideje za nove lokacije!
A na Grobniku?
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 20:11   #52
Quote:
bluma kaže: Pogledaj post
A na Grobniku?
Gdje? Grad Grobnik ili?
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 20:56   #53
Da, gore je lijep pogled i ima prekrasnih motiva
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:41   #54
Sramota, ali nisam nikad bila A danas sam baš imala priliku i opet nisam išla. Morat ću
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:56   #55
Ma ja zapravo mislim da SVUGDJE moze biti prekrasno ako imas dobru ideju i sto je jos najvaznije da se smijete od srca, da zracite i budete prirodni i sretni...onda cak ni pozadina nije bitna. Zar ne?
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 21:58   #56
Točno, bluma, točno, ali ja ispadam jadno na slikama, pa bar da pozadina bude lijepa
Inače, meni su super slike sa nekom teškom metalurgijom , pa onda mladenci ispred, onako art Sumnjam da netko dijeli moje mišljenje, ali eto. Npr. u Rijeci dizalice ili stari vagoni i te fore.
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 22:01   #57
A niš. Zovi Urbana ili Letovce. Oni imaju često takve motive
bluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 22:12   #58
E, da, to bi bio posao. Goli mamlazi i odvratni izbušeni Urban. vuuuhuuuu
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 22:13   #59
Najbolje fotke koje sam ja vidjela bile su sa Zrinjevca zimi kad je već jako mrak al se vide svjetla okolnih kuća...pa malo snijega, neka maglica,...jako dobro!
voice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 22:18   #60
Quote:
__5ra__ kaže: Pogledaj post
Točno, bluma, točno, ali ja ispadam jadno na slikama, pa bar da pozadina bude lijepa
Inače, meni su super slike sa nekom teškom metalurgijom , pa onda mladenci ispred, onako art Sumnjam da netko dijeli moje mišljenje, ali eto. Npr. u Rijeci dizalice ili stari vagoni i te fore.
Ti bi se dobro slagala sa mojim dragim I njega fascinira teška metalurgija i dizalice i hrđa...

Slikamo se na Trsatu i u gradskoj vijećnici. Danas sam uplatila kaparu za fotografa, a slikati će nas Foto Revija.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.