Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2007., 17:28   #21
Ne znam, možda ti ja mogu pomoći.

Ovi su ti slični ali ne trebaš ih dozivati jer dođu sami.
Na Lastovu ih zovu "nečisti dusi" .
__________________
ne zaboravimo 9/11 ! Koko brat al nije svak, koko druže, jel ti cvetaju ruže?!!!!! God bless America! Koko legeda!!!
Izrail is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 22:06   #22
Quote:
Refulgent_Splendour kaže: Pogledaj post
Ja sam sve o demonima saznal još u vrtiću. It's in the family


ja znam dosta o tome, ne želim baš pričat...
Malo je isto kao drugi bojim toga, jer te oni mogu napast bez ikakvog razloga, i nemoš ih se riješit, i to je dug proces. jednostavno ti život ode na to... A to je gadno. Zato sam ja odustala od pretvaranja da sam nešto što nisam i prestala sam nosit pentagrame i ta sranja.
Iako mislim da bih se mogla nositi s time

ih oteram, bi vidjeli svog boga

Zadnje uređivanje danaye : 03.08.2007. at 23:07.
Tanja666-Dude is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 23:09   #23
Quote:
Refulgent_Splendour kaže: Pogledaj post
Pa u familiji mi je tradicija da se djeca od malih nogu informiraju o svojemu nasljedstvu
A nasljedstvo je..?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 23:13   #24
Quote:
Tanja666-Dude kaže: Pogledaj post

ja znam dosta o tome, ne želim baš pričat...
Malo je isto kao drugi bojim toga, jer te oni mogu napast bez ikakvog razloga, i nemoš ih se riješit, i to je dug proces. jednostavno ti život ode na to... A to je gadno. Zato sam ja odustala od pretvaranja da sam nešto što nisam i prestala sam nosit pentagrame i ta sranja.
Ispričaj svoja iskustva,ako ti se da.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2007., 23:48   #25
Cool

Quote:
rambler kaže: Pogledaj post
jedno vrijeme tražim nešto po netu o prizivanju demona, pa ako netko zna više o tome, ili neke zanimljive linkove neka mi kaže...
najveći je problem naći simbole demona i više informacija o svakome...
help me!

...nađi na netu "Goetiju"...tamo imaš 70-ak demona, njihove pečate i prizivanja...
__________________
Ne vidi glupan isto drvo kao i mudrac!
DeviantLilith is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 00:31   #26
Rado bih odveo ovu dječicu koja bi zazivala demone u ustanovu za mentalno oboljele.
Da pogledaju u oči tim ljudima.



Pa bi vidjeli bi li im zajebavanje (s) umom još ubijek bilo ...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 10:14   #27
Ako je čovjek zdrav onda mu malo igranja sa zazivanjima ne može uzrokovati nikakvu bolest. Ionako neće funkcionirati jer je potrebno puno više rada od samog izgovaranja riječi a dječica nemaju vremena ni volje uloviti se nečega što zahtjeva predan rad i konstantan napor tijekom više mjeseci.

Problem se javlja sa ljudima koji u nasljedstvu "nose" neku od mentalnih bolesti ili su i sami granični slučajevi sa nestabilnom psihom. Takvi u pravilu puknu do kraja.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 11:07   #28
Mišljenja sam da je to kao droga. Recimo primijetio sam da lako postajem ovisan o stvarima, i zato bježim od toga kao vrag od tamjana.

Ne vidim smisla zajebavati se s nečim što ne može rezultirati ničim dobrim.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 11:46   #29
Quote:
danaye kaže: Pogledaj post
Ispričaj svoja iskustva,ako ti se da.
Pa evo, nije osobno moje iskustvo već nekog meni jako bližnjeg u obitelji .
Cjeli život živim s time u kući i dost dugo nisam znala o čemu je riječ i zašto je ta osoba neprestano agresivna, iscrpljena, ljuta, tužna...
Ni jedan pozitivan osjećaj. Riješila se je toga svojom snagom što joj je ostalo nakon svega...
Ja sam sretna što jenapokon sve u redu i nadam se da se više neće ponoviti.

Inače znam isto tako da se to može prizvat bezazlenim prizivanjem duhova (oni astralno niže svijesti koji nakon smrti ostanu) te to čovjeka obuzme. A ne da obuzme one koji su prizivali već i one koji su bili prisutni mada ništa o tome nisu znali. Demonima nije važno kojeg si spola, koliko imaš godina, koliko znaš o tome i koj si ti faktor na ovome svijetu...

Tanja666-Dude is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 13:15   #30
A možda je to bio samo poremećaj u ponašanju koji nema veze sa demonima. Ljudi više vole svoje poremećaje i poremećaje svoje djece uljepšavati egzotičnim nazivima poput "indigo djeca", "kristalna djeca", "opsjednutost demonima" nego pogledati stvarno stanje stvari koje se uglavnom svodi na pubertet, hiperaktivnost ili razmaženost derišta.

Kad bi ih se lijepo fizički zaposlilo na npr. kopanju vrta ili betoniranju puno bi manje ljudi bilo "opsjednuto" ili "indigo".

Da se demoni mogu tako lako prizvati onda bi pola stanovnika zemlje bilo ludo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 23:00   #31
x

Nestao nam je Rambler...
Dobro, kad baš hoće, nemam link al lani sam u Gradskoj knjižnici (ZG) našla jednu dost vjerodostojnu knjigu... kak se zvala? Sjetiću se...
Htjedoh ti reć, Ramblere, da ak i prizoveš nekog vjerojatnost da će ti doć baš taj kog si si zaželio je tako mala da neznam s kojim promilom vjerojatnosti bih je obilježila. Doć će netko drugi pa će te zezat, a jednom kad dodje-čitaj Tanju666.
Zašto svi ovdje misle da je Rambler klinac? Zašto odrastao čovjek nebi imao neki razlog da hoće prizvat baš tog demona?
Rambler, lik je zanimljiv, u redu, ali šta točno želiš od njega? Ajde reci mi za šta ti treba, pa ću ti reć naslov te knjige u kojoj je vrlo precizno opisan način prizivanja, čak potčinjavanja demona uz zaštitu sebe (recimo, na neko vrijeme -dok god se štitiš). Samo za taj način ti bi morao biti dosta imućan i sa čvrstim statusom u svojoj okolini.
Tazika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 23:04   #32
x

Tanja666 - kak se to tvoj rodjak obranil SVOJOM SNAGOM? Tak nekaj još nis čula...
I, ak veliš da ne želiš imat niš s demonima - zakaj uz svoj nick pišeš 666? Ak nekaj znaš o celoj stvari, a vidi mi se da znaš, onda bi morala znat i to da kad demoni negdi vide svoj broj oni se osete pozvanima, nemoraš ni duhove zazivat ni niš drugo osim uz sebe lepo stavit taj broj
Tazika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2007., 23:09   #33
Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Ak nekaj znaš o celoj stvari, a vidi mi se da znaš, onda bi morala znat i to da kad demoni negdi vide svoj broj oni se osete pozvanima, nemoraš ni duhove zazivat ni niš drugo osim uz sebe lepo stavit taj broj
Po ovome vidim da je tvoje znanje o tome na nivou holivudskih filmova ili časopisa tipa Stella, Astro i sl.

Kao što rekoh, nismo u Harry Potter filmu pa da se te stvari mogu dozvati pukim pisanjem nekakvih brojeva ili izgovaranjem nekakvih riječi. To su priče za strašenje male djece pred spavanje.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 14:53   #34
Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Tanja666 - kak se to tvoj rodjak obranil SVOJOM SNAGOM? Tak nekaj još nis čula...
I, ak veliš da ne želiš imat niš s demonima - zakaj uz svoj nick pišeš 666? Ak nekaj znaš o celoj stvari, a vidi mi se da znaš, onda bi morala znat i to da kad demoni negdi vide svoj broj oni se osete pozvanima, nemoraš ni duhove zazivat ni niš drugo osim uz sebe lepo stavit taj broj
To 666 sam vjerojatno napisala zato da privucem pažnju drugih i da tobože pokažem da sam netko. Ja ne smatram da sam preseratorica, ali mnogi jesu pa sam eto i ja samlo napisala nešto, ne bez razloga jer a za rezliku od nekih koji to pišui nešto o tome i znam.
Riječ je o bliskoj osobi koja živi samnom ne nekom rođaku, nije bila ni luda ni indigo dijete ili neko drugo sranje. Imala je napade i viđala ih. Nekada bi se usred noći probudila i viđala ih pred sobom kako ju pokušavaju napasti. Ja ne mislim da je luda i ako ju netko ovdje bude vrijeđo neka me se boji !
Ja ni nisam rekla da znam sve o tome, nego da imam blisko iskustvo s time.
Na putu u astral na jednom tečaju umječa življenja je osjetila izobličavanje svojeg tjela u vražije i kako je on iz nje izašao.

Molim lijepo, ja sam vam ispričalka svoje blisko iskustvo jer ste me zamilili i zato očekujem da ne pričate o meni kako ja ne znam o tome ili da je ona luda
Tanja666-Dude is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 16:36   #35
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
viktorija faust piše štivo u rangu sa žutom štampom. svatko tko je iole čitao, zna da su faustine knjige u kategoriji slikovnica - šund nad šundom. svako novije štivo je presjek publiciteta i prežvakavanja prežvakanoga.

I was simply stating the obvious....Zar zaista mislis da netko tko nije sposoban ''odguglati'' na neki remotely povezan link o demonima moze shvatiti ista kompliciranije od V.Faust? ah Hrvati....
beyonttheinvisible is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 16:37   #36
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Rado bih odveo ovu dječicu koja bi zazivala demone u ustanovu za mentalno oboljele.
Da pogledaju u oči tim ljudima.



Pa bi vidjeli bi li im zajebavanje (s) umom još ubijek bilo ...
Life is playing mindgames,i mi nismo svi djeca.....
beyonttheinvisible is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 18:32   #37
Quote:
rambler kaže: Pogledaj post
jedno vrijeme tražim nešto po netu o prizivanju demona, pa ako netko zna više o tome, ili neke zanimljive linkove neka mi kaže...
najveći je problem naći simbole demona i više informacija o svakome...
help me!
Možda da dečko prvo traži po internetu tko su demoni i koliko su opasni a ne kako iz prizvat

Mislim, davno je to bilo pa pišem u 3. licu
Tanja666-Dude is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 18:54   #38
Quote:
Tanja666-Dude kaže: Pogledaj post
Pa evo, nije osobno moje iskustvo već nekog meni jako bližnjeg u obitelji .
Cjeli život živim s time u kući i dost dugo nisam znala o čemu je riječ i zašto je ta osoba neprestano agresivna, iscrpljena, ljuta, tužna...
Ni jedan pozitivan osjećaj. Riješila se je toga svojom snagom što joj je ostalo nakon svega...
Ja sam sretna što jenapokon sve u redu i nadam se da se više neće ponoviti.

Inače znam isto tako da se to može prizvat bezazlenim prizivanjem duhova (oni astralno niže svijesti koji nakon smrti ostanu) te to čovjeka obuzme. A ne da obuzme one koji su prizivali već i one koji su bili prisutni mada ništa o tome nisu znali. Demonima nije važno kojeg si spola, koliko imaš godina, koliko znaš o tome i koj si ti faktor na ovome svijetu...

da, takvo iskustvo ima i netko u mojoj obitelji i sve sto si napisala je tocno.

a ti koji hoces prizivati demone po sablonama s interneta sigurno imas 15 godina, tako zvucis barem
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 21:48   #39
demoni ne postoje osim u glavama vas koji ste još živi.

"drugi svijet" vi spoznati ne možete, ma koliko se trudili i opirali ljubavi prema Bogu.

vi se Boga bojite, a ne demona, u demonima samo projicirate svoje vašezemaljske strahove.

ne bojte se.
Bassconnect is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2007., 23:03   #40
Quote:
Bassconnect kaže: Pogledaj post
demoni ne postoje osim u glavama vas koji ste još živi.
Demoni su guba, kaj ti znaš
Refulgent_Splendour is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.