Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2003., 18:47   #1
Pedijatri i drugi dječji specijalisti - preporuke, iskustva, mišljenja

može li mi tko preporučiti iskusnog i sposobnog pedijatra u zagrebu?
molim vas, očajna sam! izgubila sam povjerenje u sinovu sadašnju doktoricu i već mjesecima molim ljude da mi preporuče nekoga, no nitko mi ne može pomoći
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 18:09   #2
Čula sam sve najbolje o jednoj doktorici u ambulanti u Laginjinoj ulici(nažalost ne mogu se sjetiti imena), takođeri i o Dr.Elizabeti Ogrizek u Domu zdravlja u Dugavama (moja susjeda vodi bebača njoj).
vinova lozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2003., 15:26   #3
dr. Sabol u cvjetnom naselju, odličan pedijatar
 
Odgovori s citatom
Old 07.07.2003., 17:30   #4
dr. Jovancevic u domu zdravlja Tresnjevka, odlican !
Koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2003., 20:04   #5
Na Svetom duhu, brkati simpatični Stanojević ili tako nekako - ali se bojim da je on za male malene bebice samo i tko zna jel radi nešto privatno

Njega mi je gušt vidjet kako nosa naokolo bebe ko male štruce i veselo se smješka, on sam ima ako sam dobro čula 6 komadića!
oomph is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 09:13   #6
Glasajte za najboljeg pedijatra (iz vaseg iskustva)

Potaknuta nezadovoljstvom mnogih roditelja, evo mi je sinula ideja da svatko napise sa kojim pedijatrom (i ostlim doktorima-sestrama, ali u vezi djece) je imalo daobra iskustva, pa da i drugi roditelji znaju. Mozete napisati i sa kojim ste imali losa, pa da ih se roditelji klone).

Evo ja cu pocet:

Pedijatrica dr. Alma Trkovnik (u Rijeci, radi za HZZO, dakle nije privatnica, ordinaciju ima kraj Rijecke bolnice).

Takodjer bi pohvalila dr. Sestana iz Ortopedske bolnice Lovran, koji je vodio malog oko godinu dana posto je nosio remenice za kukove. Niti jedna kn/DM/€ mitologije, niti jedan pokloncic nije bio potreban. Nemogu vjerovat da je to moguce u HR. Krajnje profesionalan odnos od sveg osoblja!

Alergo test - Djecji odjel i pedijatri Thalassotherapija Crikvenica

Ajde, navalite!
AgentScully is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 10:14   #7
dr. Marina Lichter-Štajduhar, pedijatrica Dom zdravlja Centar u Runjaninovoj u Zagrebu
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 14:24   #8
ovo za Stajduhar sam cula mnogo pacijenata da su zadovoljni, ako mislimo na istu ( a ime i prezime stima) i muz joj je omiljen.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2004., 15:33   #9
Dr. Ivana Klinar, privatna praksa, samo na žalost prerano preminula.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2004., 23:30   #10
Još ga nisam srela
Ako se to čudo desi, napisat ću.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 23:53   #11
Dr.Mirna Cvenarski, DZ Kozjak
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2004., 22:47   #12
dr. Lučev i dr. Vujasić - oba u DZ Črnomerec, temeljiti, pouzdani, ne prepisuju antibiotike za svaku prehladu, puno iskustva, ne prihvaćaju posao kao rutinu....
__________________
Quote:
Wine is strong, the King is stronger, women are strongest, but Truth conquers all.
march equinox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 14:14   #13
Quote:
Tija kaže:
Još ga nisam srela
Ako se to čudo desi, napisat ću.
Isto mišljenje!!!
Meni se osobno Stajduhar ne svidja. Znam da naplaćuje nekakvo"dodatno osiguranje" mislim 200kn, i onda dobiješ njen broj mob. pa ju kao možeš zvati van radnog vremena!? Što li to znači? Prevara je svakako! Srećom nisam imala velike potrebe za pedijatrima, ali kad god se moj mali razbolio ona jer radila u drugoj smjeni i mi smo išli na hitnu ili privatno. I znam da je jako ograničena u pogledu liječenja, ništa osim alopatske medicine, a kakav je dijagnostičar i tu imam prigovore.
sve je relativno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 15:22   #14
Quote:
sve je relativno kaže:
I znam da je jako ograničena u pogledu liječenja, ništa osim alopatske medicine, a kakav je dijagnostičar i tu imam prigovore.
vidiš, ja baš imam suprotno iskustvo s njom. Zadnji izraz koji bi za nju koristila i za njen način liječenja je- ograničena. Kikenzi nije nijednom u ovih 15 mjeseci bio na antibiotiku, kad je imao te svoje "bolesti" mi smo nabasali 3 puta na drugog dežurnog liječnika koji je uvijek prepisao antibiotik, nisam htjela davati nego čekala nju drugi dan, ni "a"od antibiotika, preporučila neke biljne pripravke, inhalacije, čajeve i sve riješili u 2-3 dana. Kad je izgledalo lošije- bris grla i nosa, sljedeće jutro nas nazvala doma da je sve ok, nema potrebe antibiotika. Posumljala je na alergiju i ispalo da je to uzrok- alergija na grinje.
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 16:26   #15
stvarno čudno!! kao da ne govorimo o istom doktoru!!
slučaj bratića od mog sina je potpuno drugačiji od tvog iskustva.
od jeseni je popio jedno 4-5 antibiotika. isključila je alergije - a drugi pedijatar je naglasio da je posrijedi alergija.
i na inzistiranje mame ga je jedva uputila na test za alergije. ništa od biljnih pripravaka za dizanje imuniteta ne preporučuje, nikakve vitamine, a malom je krvna slika katastrofa i nesmije ići u vrtić 3 tjedna. toliko je iscrpljen od svega i imunitet mu je jako pao. eto pa sad vidi, stvarno je sve relativno.
meni nikako nije "legla" kad sam ja dolazila s malim.
sve je relativno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2004., 17:01   #16
baš čudno... ko da ne pričamo o istoj doktorici. Kod nas baš obratno. Slala preventivno na vađenje krvi, sve bilo ok al preporučila dodatno vitamine, pa je mislila da ak ćemo malog dati u jaslice da još nešto dodatno za imunitet, pa sam rekla da mi se čini da malo škilji- odmah dala uputnicu za okulista, ma kaj da ti pričam- prošli bez antibiotika više od godinu dana a svako malo smo kod nje..Svaki put rekla biljne čajeve, biljne pripravke, pa terapija: Kikenzi-samo-treba-malo-na-Sljeme il ona meni još draža Samo-ga-otfurajte-babi-i-didi-na-morski-zrak... Odmah nas je slala alergologu makar je rekla i sama da je Kikenzi za to još mali ali idemo odmah pa još ako bude trebalo.. Meni je ona
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 16:10   #17
Quote:
march equinox kaže:
dr. Lučev i dr. Vujasić - oba u DZ Črnomerec, temeljiti, pouzdani, ne prepisuju antibiotike za svaku prehladu, puno iskustva, ne prihvaćaju posao kao rutinu....

NE slažem se za Vujasića. Mi smo jako nezadovoljni s njim i sigurno ćemo ga mijenjati. Jako je mutav i doslovno se iz njega mora izvlačiti svaka riječ, nikada nam još do sada nije dao nikakvu dijagnozu. Za svaku glupost nas šalje svim mogućim i nemogućim specijalistima. Nedavno nas je zbog obične virozice htio pošto poto poslati u Zaraznu, pa nismo htijeli. završili smo i na Goljaku bezveze jerje dijete skroz zdravo, ali kako on kaže "za svaki slučaj". Sada smo na Goljaku ušli u kompjutor i moramo svaka 2-3 mj na kontrole kod fizijatra, pa smo već bili i kod psihologa i kod logopeda ( a djetetu je tek 1 godina). Sve je u redu, čak je i napredan ali ne Vujo samo šalje. Valjda misli da nam je dosadno doma i da imamo previše slobodnog vremena.
Brunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 17:14   #18
Privatni pedijatar

Alo mame, jel zna neka dobrog, boljeg, odlicnog... privatnog pedijatra u Zg?

Ak je bilo, sori - uputite me na link.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2006., 17:18   #19
poliklinika za dječje bolesti dr. sabol, IV cvjetno naselje 21, tel 619-0080

nisu baš jeftini ali su the best. rade i subotom, a nedjeljom je dežurstvo na mobitelu. sve obaviš na jednom mjestu - pedijatrija, kardiologija, neurologija, otorina, fizijatrija, laboratorij ...
fridge is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 02:23   #20
Pedijatri - preporuke

PEDIJATRI


Molim Vas, dal mi mozete preporuciti nekog dobrog pedijatra ili pedijatricu na podrucju Vrbana/ Rudes/ Jarun u Zagrebu!
Nova sam ovdje i stvarno ovdje nikoga ne znam.
__________________
Martach
martach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.