Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 19:19   #1
Paul Karason, što je prava istina?

Čitao sam mnogo na temi koliodnog srebra koja je zatvorena još prije 4 godine na ovom forumu.

Mnogo toga je objašnjeno tamo, no najviše je bilo prepirki i vrijeđanja pa je teško puta bilo procijeniti tko je u pravu.

Ipak, to je bilo prije 4 godine, i forum je mnogo sazrio, valjda smijem otvoriti temu sa pitanjima koje imam?

Nakon proučavanja prve glavne teme, vidio sam da se kao jedan od glavnih negativnih razloga spominje argyria, i uglavnom ovo je čak prva slika kada se traži koliodno srebro na Googleu. Slika koju su svi vidjeli.

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...VH5gbaxg9WbNU4

Gledao sam konkretan slučaj na mnogo mjesta i vidio da je Paul Karason jednostavno koristio neispravnu tekućinu koju je sam stvarao. Paul Karason je gotovo 20ak godina za proizvodnju ionizirane koliodne srebrne vode koristio destiliranu vodu, a ne demineraliziranu.

Ako voda nije demineralizirana, stvaraju se natrijeve soli (srebrni nitrat) ili druge otrovne supstance. Paul jednostavno nije pio ispravnu tekućinu i obolio je.

Nikakav drugi rezultat nije nije niti mogao očekivati, dok bi danas bi mnogo više ljudi prepoznalo takvu grešku nego prije 6, ili 28 godina.

Što mislite jel bi Paul tako izgledao i da je pio ispravnu tekućinu? Osobno mislim da ne bi, možda bi bilo nešto drugo no ne bi bio ko vanzemaljac.

Mene konkretno zanima jedna stvar i to bi htio pronaći na ovoj temi. Htio bi naći negativne posljedice na čovjeka, no prilikom upotrebe ispravno napravljene tekućine. 5 ppm ionizirano koliodno srebro, napravljeno po svim pravilima i sa demineraliziranom vodom, koja istraživanja tvrde da je to štetno, ima li nepoželjnih nuspojava?

Nisam nigdje našao podatak da je netko dobio argyriu korištenjem ispravne blaže tekućine do 5pmm.

Molim neke reference koje pokazuju da je ispravno napravljena ionizirana koliodna srebrna voda u pravilnoj dozi štetna za zdravog čovjeka?

Zadnje uređivanje bilikid : 20.03.2012. at 19:25.
bilikid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.