Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2010., 17:54   #61
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Ček, ček..ako je sladoled u podnožju, ne izgleda li to dislocirano?
Pa sad, ovisi kako ga postaviš.
Quote:
Inače - sise su nevažna stavka, apsolutno. Bitan je karakter.
Imaš pravo.
Ja, recimo, patim na širokogrudnost.

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Trebao si više krasti u djetinjstvu, tako se razvijaju prsti.
Ma je.

I onda dobijem kćer, pa joj se za petnaestak godina netko krene upucavati s “tata ti je lopov”. Zbog zvijezda u očima, jasno, a ne zbog gospodarskog kriminala, ali šta dijete zna.
I zamisli onda sramote kad jadno dijete prizna, ne sluteći ništa zla, pa si pošalje oca u zatvor k’o Polančeca.

Bolje je ovako.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 18:13   #62
Još jedan topic o mjerama.
A kvragu. Ne piše ti na čelu koje su ti mjere.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 18:54   #63
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Ček, ček..ako je sladoled u podnožju, ne izgleda li to dislocirano?

Inače - sise su nevažna stavka, apsolutno. Bitan je karakter.
kad bi barem tako svi mislili...
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 18:58   #64
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Pa sad, ovisi kako ga postaviš.

Imaš pravo.
Ja, recimo, patim na širokogrudnost.


Ma je.

I onda dobijem kćer, pa joj se za petnaestak godina netko krene upucavati s “tata ti je lopov”. Zbog zvijezda u očima, jasno, a ne zbog gospodarskog kriminala, ali šta dijete zna.
I zamisli onda sramote kad jadno dijete prizna, ne sluteći ništa zla, pa si pošalje oca u zatvor k’o Polančeca.

Bolje je ovako.
haha,,boze malo ste skrenuli s teme ..
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 20:21   #65
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
kad bi barem tako svi mislili...
Zašto, želiš imati sve muške osobe ovog svijeta?
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 22:14   #66
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Zašto, želiš imati sve muške osobe ovog svijeta?
ja imam svoju musku osobu.... vec 3 godine i vise .. sretna sam s njim i naj bitnije mi je sto on misli...a on je jako zadovoljan ,e pa i ja sam....e sad imam i frendice ,mnogo njih...i sve su totalno zaludene mjerama ,kilazom,djetama i sl.dakle slusam kukanje svaki dan,i najvise sam zbog toga otvorila temu...neznam u cemu je tu problem...ocito me netko krivo shvatio,ili sam se ja krivo izrazila,bilo kako bilo :ja sam zadovoljna ....moje pitanje u topicu je glasilo :"90,60,90 IDEALNE MJERE ,DALI SU PRETJERANE? I o pritisku medija...i nista drugo....

jos jednom isprika zbog nepreciznosti u prijasnjim postovima koju sam vjerovatno pocinila....
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 22:49   #67
Pa žena s tim mjerama (na normalnu visinu) BI IZGLEDALA BOLESNO I DEFORMIRANO.


Na 1,7 m i 56 kg imam struk 64 cm i svi mi kažu da sam premršava, da se moram udebljati. Imam zbilja jako, jako uzak struk. A sa još 4 cm manje, pa stvarno ne znam na što bi ličila...
Ptica Trkačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 23:16   #68
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
Pa žena s tim mjerama (na normalnu visinu) BI IZGLEDALA BOLESNO I DEFORMIRANO.


Na 1,7 m i 56 kg imam struk 64 cm i svi mi kažu da sam premršava, da se moram udebljati. Imam zbilja jako, jako uzak struk. A sa još 4 cm manje, pa stvarno ne znam na što bi ličila...
imam slicnu situaciju ko ti...
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 00:09   #69
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
Pa žena s tim mjerama (na normalnu visinu) BI IZGLEDALA BOLESNO I DEFORMIRANO.


Na 1,7 m i 56 kg imam struk 64 cm i svi mi kažu da sam premršava, da se moram udebljati. Imam zbilja jako, jako uzak struk. A sa još 4 cm manje, pa stvarno ne znam na što bi ličila...
Isto kao i sad. Bila bi centimetar uža.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 04:21   #70
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Isto kao i sad. Bila bi centimetar uža.
OK, istina.
ali bi vjerojatno bila i anoreksična.

ma 60 cm je zbilja pizdarija.
Ptica Trkačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 10:03   #71
Volim sebe i svoje obline..nisam ni debela ni mršavica..taman sam..
Kome paše nek me gleda,kome ne nek ne mora i to je to..Ali da idem pod nož zbog drugih ne hvala,ako ikad budem htjela to će biti samo zbog sebe i nikoga drugoga...i to su gluposti da se mora imati te mjere..pa zamislite da sve imamo iste mjere??di je tu draž,istraživanje,bili bi dosadni,ovako sve imamo drugačije obline i to je baš super,tko voli nek izvoli.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 12:25   #72
Quote:
Ptica Trkačica kaže: Pogledaj post
OK, istina.
ali bi vjerojatno bila i anoreksična.

ma 60 cm je zbilja pizdarija.
Anoreksija podrazumijeva gubitak svih oblina, osim zakrivljenosti glave.
A kao što rekoh, bitan je omjer. I pritom je bitniji omjer struka i bokova nego grudi i struka ili grudi i bokova.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 17:17   #73
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Volim sebe i svoje obline..nisam ni debela ni mršavica..taman sam..
Kome paše nek me gleda,kome ne nek ne mora i to je to..Ali da idem pod nož zbog drugih ne hvala,ako ikad budem htjela to će biti samo zbog sebe i nikoga drugoga...i to su gluposti da se mora imati te mjere..pa zamislite da sve imamo iste mjere??di je tu draž,istraživanje,bili bi dosadni,ovako sve imamo drugačije obline i to je baš super,tko voli nek izvoli.
lijep postic,hvala
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 18:21   #74
Eto na... nađoh novi razlog za sreću. cca 95-62-100
Su.incotenible. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 02:27   #75
kako se ljudi vole razbacivati sa pojmom anoreksičnosti, pa to je prestrašno

moje su mjere 90-65-88...to je ajmo reć skoro to, što u naslovu piše jelte I nisam ni blizu anoreksičnog...ja ne kuži mte zločeste komentare
ok, koja kilica viška mi ne bi bila naodmet, dapače, ali komentari su pojedincima fakat prestrašni
__________________
Bolje ispast glup nego iz autobusa.
MiaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 02:34   #76
Wink

Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
-eto u ovom topicu zelim vasa misljenja...


..uz duzno postovanje nemogu razumjeti zasto bas te mjere,bombardiraju nas mediji,okolina i sl. uvjek mrsavice ,mrsavice i samo one ..druge ne prolaze..mislim di ide ovaj svijet..djeta ova djeta ona..kako da mi grudi i straznjica budu 30 centimetara vece od struka? kako to postici? koliko ste tjelesno aktivne?

da napomenem nikad nisam imala problema s kilazom,uvijek sam bila mrsavica ,visoka sam 165 i imam 51 kg ali opet nemam te mjere..pa me zanima sto vi mislite o tim mjerama..dali ih imate ili dali bi to zeljele..? da vas cujem..
to su gluposti koje se vrte po TVu, ne znam da bash muskarci vole takve, ja mislim da su idealne od 160-175cm sa tezinom od 50-64kg, i mislim da je kod vecine muskaraca tako. ne trebash se zamarati sa tim stvarima ako se ne planirash baviti manekenstvom. vech se ti napucaj samopouzdanjem i na vanka raspali pa da vidish
Anonymus119 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 11:07   #77
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
lijep postic,hvala
samo sam iskrena,ma glupost je kad vidim koliko je žena opterećeno s aizgledom,te silne dijete,zakidanje svega i svačega,ja uživam u hrani,pravi sam gurman-roštilj,peka,čobanac,torte,mljaci ne pada mi na pamet zakidati se s time samo zato da bi muški za mnom uzdisali i slinili.Jok..taman posla,ja sam si dobra ato je najvažnije..dobro se osjećati u svome tijelu.
Nije sad da ne bih nešto mijenjala,drugačije,a šta sad,kakvo je takvo je i moje je.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 13:26   #78
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
samo sam iskrena,ma glupost je kad vidim koliko je žena opterećeno s aizgledom,te silne dijete,zakidanje svega i svačega,ja uživam u hrani,pravi sam gurman-roštilj,peka,čobanac,torte,mljaci ne pada mi na pamet zakidati se s time samo zato da bi muški za mnom uzdisali i slinili.Jok..taman posla,ja sam si dobra ato je najvažnije..dobro se osjećati u svome tijelu.
Nije sad da ne bih nešto mijenjala,drugačije,a šta sad,kakvo je takvo je i moje je.
ja isto tako..svaki drugi vikend neka rostiljada,pa svaki 5 dan pizza ,cevpi ili megic...o cokolad da ne govorim,i nisam cjeli dan na salatama i zitaricama kao moje drage prijateljice...digem se u 4 ujutro i jedem spek i luk .. i opet sam mrsava i reklativno zadovoljna,ima dana kad si na nis nelicim,nevalja mi ovo,nevalja mi ono..al u principu sam sasvim oke..i zbog toga najvise mi nije bilo jasno sto se recimo moje frendice zgrozavaju kad npr. ja potamanim skoro cjelu pizzu ili sto se mjere krojackim metrom svaki dan po par puta..mjera ova,mjera ona..zato me zanimalo sto vi forumasi mislite o tome svemu,tim mjerama,djetama i sl .. i moram naglasit kako sam vrlo zadovoljna ..trebala su mi ovakva misljenja..
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 16:30   #79
JA IMAM SISE 110 STRUK 68 I GUZICE 92 AHAHAH KOJI 90 60 90 KAD MOŽE BOLJE
viktorija55555 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 12.08.2010., 16:32   #80
JA JEDEM KO PRASE E DA JEDNA PIZZA JA MOGU I DVI ALI IMAM BRZ METABOLIZAM
viktorija55555 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.