Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2014., 13:46   #21
A nista, samo jako, samo PSG
Eric Delko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 13:49   #22
Što je sa onim monegaškim Rusom?Gdje su pojacanja?
__________________
jebem mater 3-5-2 formaciji
" ja sam igracima postavija samo jedno pitanje, dali zelite igrat ka city ili ka liverpool?? Ja mogu i jedno i drugo." D. B.
gelo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 13:59   #23
Žena ga osiromašila, naglo.
Woodgate is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 14:35   #24
Quote:
Woodgate kaže: Pogledaj post
Žena ga osiromašila, naglo.
A jadan ostalo mu još samo pet milijardi. Uostalom žalio se na tu odluku.
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 14:39   #25
Quote:
masterchef kaže: Pogledaj post
Marseille s Bielsom bi mogo radit probleme PSGu
Teško. Ali možda ulovi LP.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 14:55   #26
Tekst sa ligue1.com
Quote:
Relatively quiet in the transfer market so far, Monaco have made two signings in one day, securing the services of 'keeper Maarten Stekelenburg (Fulham) and midfielder Bernardo Silva (Benfica) on season-long loans.
Monaco have been on the lookout for an experienced 'keeper to compete with Danijel Subasic and Sergio Romero, and on Saturday the principality club got their man as they signed former Ajax and Roma custodian Maarten Stekelenburg on loan - with an option to buy - from EPL side Fulham for the season to come.

Stekelenburg: 'Give my all'

"I am happy to be a part of the club's project," Stekelenburg told his new club's official website. "I will give my all for my new colours. I am a 'technical' goalkeeper and I like playing far from my goals and helping the team."

Stekelenburg, 31, has a wealth of experience at the top level, having played every match as the Netherlands reached the World Cup final in South Africa in 2010, and the shot-stopper's 54 caps - and 194 centimetres - will hold him in excellent stead as he looks to steal the first-choice 'keeper's spot from Serb Danijel Subasic, who has been consistently preferred to Argentina's World Cup finalist Romero.

Meanwhile, Monaco's recruitment team also got down to business in Portugal, hammering out a deal for Benfica attacking midfielder Bernardo Silva, who also joins the club on a season-long loan with the possibility of making the deal permanent next June.

Silva: 'Win some trophies'

"I'm very happy to sign here at AS Monaco," Silva, a Portugal U-21 international, told asm-fc.com. "It's a big club, and I know its history. I can't wait to start training with my new teammates, and I'll work hard to help the team. I really hope we can win some trophies this season."

Monaco have been following Silva, considered 'one of the next big things' in Portuguese football, for some time and his versatility - he can play in central midfield or as a playmaker behind strikers - could prove crucial as new Monaco boss Leonardo Jardim looks to put his tactical scheme in place without the services of last season's star player James Rodriguez, who left for Real Madrid over the summer.


Inače fino otvaranje, PSG, Lille i OM uzeli po bod. Mi danas idemo po 3.
DWade3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 21:23   #27
Navija se za psg

lijep pozdrav,
Zglancani
__________________
lp,Zglanc Pičkoglav, yawn...
Zglancani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 00:08   #28
Fournier za sada 3/3 pobjede. Lyon kontrolirao utakmicu od samog početka, nije sviran sumnjiv penal za Lyon, kasnije dosuđen jedan koji je bio u najmanju ruku dvojben.

U večernjoj utakmici tata Gourcuff uzeo 3 boda iz kneževine.
__________________
Fédération Française de Football
Johnny Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 03:03   #29
Monaco izgubio kod kuće od Lorienta 1:2. Poveli su gosti u 9. minuti iz penala, nakon toga je Monaco imao nekoliko odličnih prilika, ali je vratar Lorienta radio čuda, a gosti su skoro postigli autogol na način da su iz blizine pogodili stativu vlastitog gola. U 68. minuti je Carvalho dobio 2. žuti, pa je Monaco više od 20 minuta igrao s igračem manje. U 78. je Falcao (u 59. ušao s klupe) izjednačio iz penala. Lorient je prvu ozbiljniju priliku imao tek u 80. minuti, ali je Subašić odlično obranio. Nekoliko minuta prije kraja je Lorient iz kontre zabio pobjedonosni gol.
teletubiess is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 03:29   #30
Quote:
Johnny Doe kaže: Pogledaj post
Fournier za sada 3/3 pobjede. Lyon kontrolirao utakmicu od samog početka, nije sviran sumnjiv penal za Lyon, kasnije dosuđen jedan koji je bio u najmanju ruku dvojben.

U večernjoj utakmici tata Gourcuff uzeo 3 boda iz kneževine.
Tata Gourcuff je otiša malo južnije
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 11:24   #31
Pogledalo se malo Lyona.
Neloše.Sa obzirom na ekipu u odnosu na ostale konkurente,dobri su.

Dark horse.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 12:47   #32
Otišao Garde, momčad više nije sputanja njegovim okovima i igrači napokon mogu doći do izražaja. Mi ovdje smo godinama zazivali njegov odlazak.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 17:05   #33
Pojma nisam imao, zašto je Vaha otišao? Inače Gourcuffov odlazak je gubitak za ligu, jako zanimljiv trener.

S druge strane konačno se maknuo iz svog zavičaja, a znam da se prošle sezone po prvi puta žalio na manjak ambicioznosti kluba. Slično kao Vaha u Lilleu.
__________________
Fédération Française de Football
Johnny Doe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 18:19   #34
OM, PSG, Lille, Monaco...potop sunce im jebem...

Bielsa će se svakako ispratit.
janick gers is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 20:45   #35
navija se za OM,barem liga prvaka
photosensitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 00:44   #36
koji pehist bielsa. sad gledam sažetke, imaju 1:3 i ovi im zabe u zadnjih 20 minuta dva gola na silu.

za OM se druka

inače, gledam malo sažetke i dobar nogomet se igra u ligi.

Zadnje uređivanje Ajutokintumi : 12.08.2014. at 00:51.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 10:00   #37
Quote:
Miss Mid kaže: Pogledaj post
Jeftino izgubljena 2 boda, glupe greske u odbrani. No to je nekako i ocekivano s obzirom da je pocetak sezone, i da je ova Bielsina 3-1-3-3 formacija potpuna novost za OM. Zadovoljan sam postojecim kadrom, treba nam samo jos jedno pojacanje u odbrani. Rijesili smo pitanje placanja Velodromea, tako da tu ne bi trebalo biti problema. Bielsa je genij, uveo je neki novi duh u ekipu, nadam se da ce se to pokazati i na rezultatima.
Zvučiš dosta optimistično? Čak preoptimistično
jameio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 11:16   #38
A ok, malo sam subjektivan, ne ocekujem da se borimo za naslov sa ultrajakim Parižanima ili nešto slično. Samo imam osječaj da ovaj OM ima hrpu neiskorištenog potencijala, i da napokon imamo trenera koji bi to mogao posložiti. Naravno uvijek postoji mogučnost da se dogode 2-3 loša rezultata uzastopno, pa tada na scenu stupaju okrutni francuski mediji i javnost, te klub rezultatski pada u crnu rupu. Od srca mu želim da to izbjegne.
Miss Mid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 11:48   #39
Quote:
Miss Mid kaže: Pogledaj post
A ok, malo sam subjektivan, ne ocekujem da se borimo za naslov sa ultrajakim Parižanima ili nešto slično. Samo imam osječaj da ovaj OM ima hrpu neiskorištenog potencijala, i da napokon imamo trenera koji bi to mogao posložiti. Naravno uvijek postoji mogučnost da se dogode 2-3 loša rezultata uzastopno, pa tada na scenu stupaju okrutni francuski mediji i javnost, te klub rezultatski pada u crnu rupu. Od srca mu želim da to izbjegne.
Meni se čini da nam je kadar općenito tanak. Bielsa forsira svoju 3-3-3-1 ili kako god s obzirom na brojne transformacije) i mi ostanemo na kakvoj obrani (vezano za zadnju trojicu)? Morel mora igrati stopera. Sparagna imao debi u ligue1 sad s Bastiom. Guranje Romaa u obranu. Zašto smo se riješili Fannia? Znači, prebacuješ formaciju na 3 stopera, a kadar za to je 1 pravi stoper sa iskustvom?
Velik teret pada i na DDD i Mendy-a koji moraju pokrivati obranu u 3-3-3-1/ 5-1-3-1 u obrambenoj fazi, moraju ići naprijed, pokrivat krila. Igraju mi dosta široko i onda znaju ostavljati Imbulu samog umjesto da mu se malo približe i naprave tu 3-ojku kad je potrebno.
Imbula mi je dobar za naprijed, ali defanzivno ne može držati to sam (pogotovo ako se ovi ne približe njemu), a Bielsa je svojom formacijom prešao na jednog DM-a. Allessandrini – za sada nije pokazao baš ništa. Payet i Thauvin su mi igrači koji otkad igraju u OM, igraju toplo-hladno. Bljesnu, pa nestanu. Valbuena bi nam mogao faliti kao pokretačka snaga. I imamo 2 prava napadača, ne dao Bog da se jedan ozlijedi, a Gignac vjerojatno hoće, prije ili kasnije.
Općenito nam je klupa tanka i par ozljeda bi nas moglo ubiti. Formacija je nova, a Bielsa ima ideje za dosta transformacija u igri. Za to treba i iskustva i discipline i želje i svega. A, realno, Bastia je slab protivnik. Kako će to izgledati protiv jačih.
Možda proigramo, ali ne čini mi se izgledno (proigramo u smislu da ostvarimo vrlo visok plasman na kraju). Možda se Bielsa predomisli pa se odluči za 4-3-3 kao protiv Willema II.
Nažalost, dosta me sve ovo podsjeća na sezonu 2011/12 (sa ipak malo boljim plasmanom na kraju) i čini mi se da će ovo biti toplo-hladna sezona. Bez konstante, sa manjim nizovima pobjeda i poraza. Očekujem naravno i više golova u našim utakmicama, u odnosu na zadnje dvije sezone (bar će biti zanimljivije za gledat ). Još je i Mandanda počeo s kiksom . I tada smo ušli sa kiksevima obrane i traženjem najbolje obrambene linije (par stopera) u sezonu. Jedino mi se čini da je tada konkurencija bila sveukupno jača, no ne poznajem dovoljno druge ekipe da bih to baš tvrdio.
No dobro, tek je prvo kolo i glupo je i davati sad dugoročne prognoze. Nakon par kola će već biti malo jasnije kako izgledamo. Ovo je samo moj pogled i razmišljanje o ekipi, nakon pripremnih i prvog kola. Bit će mi drago ako ću se morati posuti pepelom. Allez l'OM!
jameio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 12:54   #40
Istina je da su mi neki igrači prirasli srcu, pa ne mogu prosuditi njihove realne kvalitete. Odbrana jest problem, ako ce se nastaviti igrati ova formacija trebalo bi dovesti neka kvalitetna pojačanja. Ofenzivni dio ekipe je meni ok, mislim u odnosu na 3 zadnje godine. Recimo pod Baupovom prvom sezonom lik je doslovno radio jednu zamjenu po utakmici, i to bi J.Ayew ušao obično oko 70-te. Trenutno u tom dijelu imamo Gignaca, A.Ayewa, Payeta, Thuavina, Batshuayia, Amalfitana, Alessandrinija, te ovog novog Abdelaziz Barradu pa čak i Sougoua. Imam osjecaj da imamo nekakvu raznolikost u odnosu na prije, kad je glavna taktika bila - u odbrani čvrsto, u napadu dodaj Valbueni.
Ali da, 4-3-3 bi možda bilo bolje trenutno, ova odbrana sa postoječim igračima će teško protiv jačih, možda ovako nešto:

Mandanda
DDD --- Nkoulou ---- Mendes --- Mendy (Morel)
Romao --- Imbula
Payet (Barrada)
Thauvin --------------------- Ayew
Gignac (Batshuayi)

Ali to bi onda ličilo na 4-2-3-1 it prošle sezone, samo bez Valbuene. Ako bi stavili vezu Imbula - Ayew - Romao, a ispred njih Thuavin - Payet - Gignac,mislim da ne bi imali sredinu koja može kontrolirati utakmicu.
Vrijeme će pokazati kako će to dalje izgledati, ja još uvijek vjerujem da će ovo biti dobra sezona.
Miss Mid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.