Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2017., 21:38   #3341
već sam uknjižio pobjedu. mogli bi plakati radi izgubljenog dvoboda.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 00:40   #3342
Sinoć u derbiju Cascadije Vancouver i Portland u negledljivoj utakmici 0-0. Gledao sam do poluvremena.

Večeras, u ponoć (i još 10-ak minuta za reklame) Red Bulls i Toronto (ES1), poslije toga Houston i Portland. Na obje bi moralo biti golova , kao i sutra kad Columbus i New York zatvaraju prve utakmice.

Uzvrati su za vikend.


Banc of California stadion, dom sljedeće franšize, LAFC-a.


Gradilište prije 11 mjeseci, jebeno kako se tamo brzo gradi.


Trener kluba će biti reg. ovisnikov libling Bob Bradley, prvi DP je Carlos Vela. Startaju 2018., a vlasnika je mali milijun, recimo Will Ferrell, Magic Johnson, vlasnik Cardiffa i Sarajeva Vincent Tan...


Start nove kanadske lige najvjerojatnije tek 2019. Koliko se da iščitati, bit će liga s jedinstvenom tablicom, bez konferencija, igrat će se coast-to-coast, a startat će s 8-10 klubova.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 03:27   #3343
Seba, Jozy u Kanadi ce to rutinski rijesit, nece im bikovi nista moc. Ne znan koja sema ide sa kartonima, ali onaj zuti Giovinca je bas iznimno glup i nepotreban.
Penal za Red Bull je presmisan, ja ne vidin sta je tamo povod za dosudit ga.
Nisan nista tio igrat, ali 2,60 na Toronto je bio nemoguc value.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:02   #3344
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
Promjenili su trenera nakon tog poraza sa pet razlike. Mozda je u tom stvar


Fener popusio u doslovno zadnjim sekundama pobjedu protiv Kayseria
Vodili 3:1 u 62.minuti, n kraju za 3:3 zabio Asamoah Gyan (nisam ni znao da je dosao Turskoj )
Asti Fenera... što je najbolje imao sam ga i na tiketu...
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 13:12   #3345
Quote:
makamtk kaže: Pogledaj post
Seba, Jozy u Kanadi ce to rutinski rijesit, nece im bikovi nista moc. Ne znan koja sema ide sa kartonima, ali onaj zuti Giovinca je bas iznimno glup i nepotreban.
Penal za Red Bull je presmisan, ja ne vidin sta je tamo povod za dosudit ga.
Nisan nista tio igrat, ali 2,60 na Toronto je bio nemoguc value.
Strava koeficijent (onda je 2i3+ bila over 3,5), šteta što mi se desio Fenerbahče, a nije mi se izlazilo poslije opet do klade.

Giovincu je onaj slobodni poput penala, dok je penal na drugoj strani smiješan. Žuti se broje ispočetka, dva su suspenzija. Ako želi igrati do kraja, ne smije dobiti žuti u uzvratu i u prvoj utakmici finala konferencije. Ako dobije u drugoj utakmici finala, neće biti suspendiran za finale - osim ako ne dobije još jedan.

Houston opet 0-0, baš iznenađujuće. Teško će u Portlandu, koji ima šest pobjeda zaredom doma, iako im se ozlijedilo par igrača, pa i jedan od glavnih, Chara.

Gledam malo kroz cijeli playoff kroz više godina već, svaka utakmica kroz tjedan - poluprazan stadion - utakmica vikendom - pun stadion. Moraju nešto mijenjati, možda uvesti format iz NFL-a - win or go home, jebo home-away, pogotovo tamo gdje je sve drukčije i gdje igraš 34 kola da dobiješ bolju poziciju. Baš je ružno vidjeti najprazniji stadion u utakmici za koju se boriš osam-devet mjeseci.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 18:56   #3346
Teški dani za Modenu.

Ljetos su se jedva upisali za sezonu 2017/18 u Serie C - dugovanja velika, grad im oduzeo korištenje stadiona (utakmice igrali na stadionu Forlija), Caliendo uzalud pokušava nekom prodati klub, na kraju sve dionice prelaze u vlasništvo slovačke firme Ital Slovakia čiji je vlasnik Aldo Taddeo koji samim time postaje novi predsjednik kluba.

U prvih 5 kola Modena doživljava svih 5 poraza, nakon toga gube i šestu utakmicu ali ona nije ni odigrana nego su administrativnim putem izgubili 0:3, onda navijači organizuju proteste, čak su bili napravili mrtvačke kovčege obojene u klupske boje, onda regularno gube sedmu utakmicu, onda kreće štrajk igrača, onda opet administartivnim putem gube i osmu utakmicu.

Zadnje 2 utakmice (deveto i deseto kolo) su odgođene dok se vidi šta i kako dalje.

Novi predsjednik čupa nogama i rukama da se proba naći bilo kakvo rješenje da Modena opstane kao profesionalni klub, ali, kako stvari stoje - odoše oni u Serie D - ne bih isključio čak i da se strmoglave i do pete lige (Eccellenza).

http://www.modenafc.net/news/comunic...7-ottobre-2017



Inače - Modena je u TOP3 ekipe sa najviše odigranih sezona u Serie B.
08 IBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 01:24   #3347
Novi klub američke USL lige dolazi iz Las Vegasa, LV Lights.



Kakav logo!


Ove je godine (sedma sezona) liga brojala 30 klubova (za vikend se igraju finala konferencija, Louisville City - NYRB II, koji brani naslov, i Swope Park Rangers - Oklahoma City Energy, a finale je 13.11.), dogodine dolaze barem tri nova (LV, Nashville Soccer Club, Fresno Football Club), a 2019. barem dva (Austin i Birmingham).

U planu je još jedna liga, USL D3, koja bi bila nivo ispod, možda dovede do promocije i relegacije s USL-om. Samo mi je nejasno zašto je naziv D3, logičnije bi bilo USL2.


EDIT:
Jako zanimljivo u Columbusu. 54., domaćin vodi 1-0. Nevjerojatan promašaj Merama, sam, tri metra od praznog gola, puca nebu pod oblake , onda Villa s druge strane stativa i prije toga promašaj. Crveni za goste nakon videa.

Tek što sam napisao, 2-0. 59. minuta.

3-0 69.

3-1 79., sjajna reakcija Ville.

4-1 93., messijevski gol desnog bočnog Affula, između pet igrača.

Zadnje uređivanje mitch : 01.11.2017. at 04:00.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 10:38   #3348
Majke ti kakav treš od loga i imena
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:20   #3349
desete su nove osamdesete.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:44   #3350
Quote:
ddrock1 kaže: Pogledaj post
Asti Fenera... što je najbolje imao sam ga i na tiketu...
+1...uzeo Fener kod 1:1 (na 0:1 nije prosla uplata).
Maloprije bila snimka na SK...kakve reakcije kod tog gola ovaj sto je asistirao je ustvari promasio loptu...i tosno na glavu Gyanu
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:49   #3351
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Majke ti kakav treš od loga i imena


Izgleda ko neki striptiz bar u Vice Cityju
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 12:02   #3352
Mitch, oce li bit u Amerikanaca promocije/relegacije? Jer ne shvacam osnivanje novih fransiza ako nece moc nastupat u najvisem natjecanju.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 13:36   #3353
U skorije vrijeme ne.

Vlasnici klubova su potpisali ugovor s MLS-om, odnosno igranjem u najvišoj razini. Po zadnjim informacijama, ulazak u ligu košta 200M dolara. Vode se time da nije normalno pratiti klub ako završi u društvu slabijih, koji je smisao igrati i ispasti, budala bi svoj klub gledala sa malim klubovima iz teksaške ili tenesijske provincije, te šeme. Mi smo očito ludi onda.

Gazde sigurno ne bi dobro primile činjenicu da mogu uložiti ogromnu lovu pa ispasti jer su loši i tko zna kad se vratiti. U prilog njihovom tvrdom stavu ide i to da se ne žele riješiti drafta iako je smiješan i apsolutno je protivan ovom sportu. Zato ne postoji pro/rel sistem osim u nekim minor ligama, iako sve više ljudi to traži i za pro lige, pogotovo nogomet. Najbliže tome je USL s tom novom, planiranom ligom, mada ista još nije ni pokrenuta. Vidjet ćemo što će biti s tim planovima.

Imam određeni broj poznanika tamo i vidim da mijenjaju stav oko toga, a vidim i po forumima. Ljudi polako dolaze do toga da je dosadno igrati stalno s istim klubovima, pogotovo jer se igra relativno malen broj utakmica (u odnosu na NBA i NHL, pogotovo MLB), da bi valjalo probati.

Da me se pita, rekao bih da će se to desiti ako dođe do kraha MLS-a i osnivanja nove lige. Već bi imali mali milijun etabliranih klubova, trenutno je preko 60 profesonalnih i taj broj fino raste, i logično bi bilo napraviti povezan sistem. Nisam napisao gore, baš što se toga tiče, San Diego bi se (konačno) trebao dogodine priključiti NASL-u, a vlasnici su Edin Hazard i Demba Ba. Pored njih dolazi i Fullerton, isto kalifornijski grad.

Od 30 najvećih gradova pro klub (MLS, USL, NASL) nemaju samo Austin, El Paso, Detroit i Baltimore - Detroit je kandidat za MLS, Columbus navodno seli u Austin. Onda broj među sljedećih 30 pada tako da ima još jako puno "tržišta" (jer oni kod ekspanzije grad ne zovu grad nego tržište - there are many more markets to be conquered, ne znam jesam li čitao tekst gdje se spominje city) koja se mogu i hoće iskoristiti pa bi pro/rel bio logičan iskorak.

NASL je inače na sudu s američkim savezom zbog toga što su MLS-u dozvolili monopol, odnosno biti član prve lige možeš samo ako si pod MLS-om, a oni su ušli prije desetak godina s mega planom i u ligi nemaju salary cap - možda su zbog toga shvaćeni kao neozbiljna organizacija pa danas imaju samo osam klubova i sprda ih nogometna populacija.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 14:31   #3354
ljute osandesete ovaj logo
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 18:52   #3355
Instant crush, samo ne znam kako će to izgledati bez crne pozadine.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 21:41   #3356
pogleda san sad sazetke Lanus-River i pitam: zasto ona penalcina kod 0-2 nije sudjena/pogledana snimka pa 0-3 i cao drugari. Nego, onda kod 3-2 imas duplo bezvezniju situaciju di se gleda snimka, penal i 4-2

Koja su pravila kod tih snimki?
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 21:59   #3357
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
pogleda san sad sazetke Lanus-River i pitam: zasto ona penalcina kod 0-2 nije sudjena/pogledana snimka pa 0-3 i cao drugari. Nego, onda kod 3-2 imas duplo bezvezniju situaciju di se gleda snimka, penal i 4-2

Koja su pravila kod tih snimki?
Pravila su da nema pravila i da je to glupost.
Pogledaj penal za bikove protiv Toronta ili recimo ponisten gol Columbusa protiv Atlante. Smisno. U Australiji imaju mislin 2 suca koja su zaduzena samo za VAR a u Copi i MlS-u glavni sudac ima ekran. Doslo se do toga da slobodna procjena varira od smisnog dosudjenog penala do nedosudjene penalcine. Bude na fejsu MLS-a tu i tamo prikaz tih odluka di u komentarim bude 95% slaganja da su vecina odluka krive.
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja!
Učlani se!
makamtk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 22:14   #3358
Mislim da je svagdje i posebni sudac, u MLS-u je. Na sucu na terenu je hoće li ga poslušati ili će sam ići gledati, sinoć je pričao s tim VAR-om pa je sam otišao vidjeti i dosudio je crveni karton.

Apropo penala, mislim da je bio siguran pa zato nije gledao. I zajebao je. Ja bih gledao svaki. Ionako si svirao prekid igre.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 23:15   #3359
pa zato san ja od pocetka kontra tog VAR-a kod dosudjivanja penala. Prije bi te pokralo, a sad te pokrade, a dobijes napismeno da nije. Naprimjer, Brazil-Hrvatska ili Nizozemska-Meksiko ono Robbenovo, bi li sudac minja svoje odluke ili opet slobodno sudacko uvjerenje i ostanu oba ta penala di ne mos rec da nije bilo dodira, a opet zdrave oci ti kazu da ti dodiri nisu dosta za penal.

Od pocetka san zna da ce se to izrodit u lakrdiju, cekan urlikanje Drage Cosica na svjetskon kad bude VAR odluka kontra prcije
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 00:14   #3360
Da, nije dobro što je već par puta, u situaciji kad možeš pregledati, ispalo sranje. Ali navikli smo na svašta, i na ovo ćemo.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.