Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: O predsjedniku Donaldu J. Trumpu imam...
pozitivno mišljenje 79 50.97%
negativno mišljenje 49 31.61%
podijeljeno mišljenje 27 17.42%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2017., 20:38   #6301
Quote:
andrijakos kaže: Pogledaj post
Dobro, nemojmo baš sada sve što nam se ne sviđa nazivati teroristima, nije ni to riješenje.

Vandali je primjeren izraz.
A jbg nedavno su likvidirali 5 policajaca, sinoć upucali čovjeka samo zato jer je išao slušat milov govor, danas ruše grad.. nebi isključio kakav jači incident. Gdje je linija kad prestaju biti prosvjednici?

Kad bruno maric dobije šaku u glavu onda su ga napali huligani koje treba na goli otok. kad desničar dobije šaku u glavu onda ga je napao prosvjednik koji se eto malo zaigrao. Mrzim dvostruka mjerila. Inače pričam o našim medijima.
__________________
Majko Hrvatska
ŽUTI MRAVI is offline  
Old 21.01.2017., 20:39   #6302
Quote:
MaurS kaže: Pogledaj post
Sam ih treba pustit nek kvocaju do mile volje, to više nitko sa gramom soli ne shvaća ozbiljno i samo okreće ljude više Trumpu.
Amen.
To je ekipa koja je naviknuta dobiti što želi odmah nakon što stisne Enter u browseru.
Kada vide da se to u stvarnom svijetu ne događa, prvo će biti malo zbunjeni pa će odustati.

Možda i odrastu.

@Žuti mravi: ma ne mora ih se zvati cvijećem, ali zna se što je terorizam.
Ne volim tu modu da se sve koji nam ne pašu zove teroristima.
To devaluira stvarne žrtve stvarnog terorizma.
(Kojeg danas ima puno i previše, globalno.)

Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Realno rusi nam nisu skloni, amerima smo nebitni, a čak bi rekao da nismo previše važni ni EU.
A tko nam je za to pobogu kriv?
Ako treba netko nešto naučiti iz Trampovog govora, to je "(Vlastita zemlja) first.".
Odličan savjet, vrijedi za sve.

(Jako lijepo mi je bilo što je rekao da očekuje od drugih zemalja da se isto tako postave.)

Zadnje uređivanje Andrijakos : 21.01.2017. at 20:49.
Andrijakos is offline  
Old 21.01.2017., 20:39   #6303
Mene zanima što će sada Njemačka ako Trump stvarno napravi zaokret u politici prema EU, sami su preslabi da se odupru i po meni jedini izlaz im je jači savez EU država po uzoru na SAD, zajednička vojska, tržište itd. Ukoliko dođe do raspada EU svi smo gotovi, pasti će standard života u svim državama. Mada meni se čini da je tu neka igra u pitanju, a koja to ćemo uskoro vidjet, nama se loše piše koji god scenarij pogledam osim ovog nekog jačeg saveza država EU. Realno rusi nam nisu skloni, amerima smo nebitni, a čak bi rekao da nismo previše važni ni EU.
Gustavo is offline  
Old 21.01.2017., 20:48   #6304
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Mene zanima što će sada Njemačka ako Trump stvarno napravi zaokret u politici prema EU, sami su preslabi da se odupru i po meni jedini izlaz im je jači savez EU država po uzoru na SAD, zajednička vojska, tržište itd. Ukoliko dođe do raspada EU svi smo gotovi, pasti će standard života u svim državama. Mada meni se čini da je tu neka igra u pitanju, a koja to ćemo uskoro vidjet, nama se loše piše koji god scenarij pogledam osim ovog nekog jačeg saveza država EU. Realno rusi nam nisu skloni, amerima smo nebitni, a čak bi rekao da nismo previše važni ni EU.
Pa lijepo je rekla Vesnica :https://www.youtube.com/watch?v=_6ohqdM3o2A
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is online now  
Old 21.01.2017., 20:49   #6305
Odjednom nam je sve ljepse u Americi, i zrak cistiji i suncije toplije.
Stvari dolaze na svoje mjesto.
Cojek is offline  
Old 21.01.2017., 20:52   #6306
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Mene zanima što će sada Njemačka ako Trump stvarno napravi zaokret u politici prema EU, sami su preslabi da se odupru i po meni jedini izlaz im je jači savez EU država po uzoru na SAD, zajednička vojska, tržište itd. Ukoliko dođe do raspada EU svi smo gotovi, pasti će standard života u svim državama. Mada meni se čini da je tu neka igra u pitanju, a koja to ćemo uskoro vidjet, nama se loše piše koji god scenarij pogledam osim ovog nekog jačeg saveza država EU. Realno rusi nam nisu skloni, amerima smo nebitni, a čak bi rekao da nismo previše važni ni EU.
Okrenut se aziji i pacifiku, Kini... i čekati da prođe 4 godine ili dok sustav sam ne skine 'vođu' avanturista i stručnjaka.
Čim on misli napast EU znači da mu je konkurencija u njegovim suludim shemama iz 19. st., UK se možda predomisli (odnosno i raspadne), jer populisti su im uvalili klip pod noge pa sad komemoriraju.
EU je jaka, ako ostane zajedno i reorganizira se zbog onih koji misle da je tako dobro po njih..međutim tržište i suradnja, globalizaicja europljana...to je ono što je čini jakom.
Pitanje jel to rusima u interesu, destabilizacija i onda prodaja goriva, nema logike.
Fantasist is offline  
Old 21.01.2017., 20:54   #6307
Quote:
Cojek kaže: Pogledaj post
Odjednom nam je sve ljepse u Americi, i zrak cistiji i suncije toplije.
kopiram..isprike, malo dulje je ali to je to..

Quote:
One sunny day in January, 2017, an old man approaches the White House from across Pennsylvania Avenue where he’d been sitting on a park bench. He speaks to the U.S. Marine standing guard and says,

“I would like to go in and meet with President Obama.”
...

The Marine looks at the man and says,

“Sir, Mr. Obama is no longer president and no longer resides here.”

The old man says,

“Okay,” and walks away.

The following day the same man approaches the White House and says to the same Marine,

“I would like to go in and meet with President Obama.”

The Marine again tells the man,

“Sir, as I said yesterday, Mr. Obama is no longer president and no longer resides here.”

The man thanks him and again walks away.

On the third day, the same man approaches the White House and speaks to the very same U.S. Marine, saying,

“I would like to go in and meet with President Obama.”

The Marine, understandably agitated at this point, looks at the man and says,

“Sir, this is the third day in a row you have been here asking to speak to Mr. Obama. I’ve told you already that Mr. Obama is no longer the president and no longer resides here. Don’t you understand?”

The old man looks at the Marine and says,

“Oh, I understand. I just love hearing it.

The Marine snaps to attention, salutes, and says,

“See you tomorrow, Sir!”
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Old 21.01.2017., 20:57   #6308
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ovo derečenje na maršu

i wanna black woman for president, i wanna transperson for president
Koliko li su samo jadni i smijesni u isto vrijeme...

Nevjerojatna kolicina jada se krije u tim prosvjednicima...

Pazi ti to I wanna transperson for president...

Kakvi jadnici...drustveni otpad.
John_Wayne is offline  
Old 21.01.2017., 20:57   #6309
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
Okrenut se aziji i pacifiku, Kini... i čekati da prođe 4 godine ili dok sustav sam ne skine 'vođu' avanturista i stručnjaka.
Čim on misli napast EU znači da mu je konkurencija u njegovim suludim shemama iz 19. st., UK se možda predomisli, jer populisti su im uvalili klip pod noge pa sad komemoriraju.
EU je jaka, ako ostane zajedno i reorganizira se zbog onih koji misle da je tako dobro po njih..međutim tržište i suradnja, globalizaicja europljana...to je ono što je čini jakom.
Dobro tebi idu te analize.
Mogao bi se javiti Plenkiju da te ubaci u team
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is online now  
Old 21.01.2017., 21:02   #6310
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ovo me nasmijalo.
Demokrati nikako da nauce i postanu republikanci
Ma demokrati nek prvo nauče kako stavljati na računala normalne šifre. To je poprilično velik intelektualni korak naprijed za njih
Blinko Black is offline  
Old 21.01.2017., 21:04   #6311
hahhahahaha predobra je ova prica "old man and the Marine"... otprilike se tako i ja osjecam...predivan je osjecaj da predsjednik Obmana vise nije u Bijeloj kuci.
John_Wayne is offline  
Old 21.01.2017., 21:06   #6312
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
kopiram..isprike, malo dulje je ali to je to..
hahaha
Blinko Black is offline  
Old 21.01.2017., 21:06   #6313
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Ma demokrati nek prvo nauče kako stavljati na računala normalne šifre. To je poprilično velik intelektualni korak naprijed za njih
"Passw0rd" nije dobra šifra??

PS: I metalci su protiv Trampa.

Zadnje uređivanje Andrijakos : 21.01.2017. at 21:16.
Andrijakos is offline  
Old 21.01.2017., 21:06   #6314
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Dobro tebi idu te analize.
Mogao bi se javiti Plenkiju da te ubaci u team
pitaj se što misli većina hrvata, ostalo je sve manje važno.

zamsili likove u Hr. koji tvrde da im EU krade identitet i ekonomske prilike, ako nije zombizam onda nešto troše ili su provokatori
Fantasist is offline  
Old 21.01.2017., 21:09   #6315
Quote:
andrijakos kaže: Pogledaj post
"Passw0rd" nije dobra šifra??
pa ono ...
Quote:
1. You’re Using “Password”
Or “passw0rd,” or “p4ssw0rd,” or some other variation on the word itself. You might think that it’s one of those “so obvious it comes right back round to being not obvious” kinds of choices… but it’s not. It’s just obvious.
https://www.bustle.com/articles/1371...er-a-good-idea

Blinko Black is offline  
Old 21.01.2017., 21:10   #6316
Quote:
andrijakos kaže: Pogledaj post
"Passw0rd" nije dobra šifra??
To je neprobojna sifra.

Svaka budala bi stavila za sifru rijec "password", ali ti ces ih sa ovom nulom umjesto slova o sve zajebati.

Pa tko to moze provaliti...
John_Wayne is offline  
Old 21.01.2017., 21:18   #6317
da je samo do jednostavne šifre... budaletinu su hakeri za šifru pitali i on im sam rekao koja je!

btw, vezano za ove povike na babljem prosvjedu - netko je danas stavio dobar video, onaj u kome se ocjene iz matematike dobijaju na osnovu koliko victim poena imaš. izgleda da je to osnova svega među sjw ekipom, pa bi tako birali i predsjednika.
antifan is offline  
Old 21.01.2017., 21:18   #6318
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
To je neprobojna sifra.

Svaka budala bi stavila za sifru rijec "password", ali ti ces ih sa ovom nulom umjesto slova o sve zajebati.

Pa tko to moze provaliti...
U zadnje vrijeme te tjeraju da koristiš barem osam znakova, među kojima barem jednu brojku i jedno veliko slovo, tako da nije stvar izbora.
Sve više idu i na korištenje posebnih znakova. Što donosi budućnost? "P@ssw0rd"?
Jadni Rusi.
Andrijakos is offline  
Old 21.01.2017., 21:24   #6319
Quote:
Fantasist kaže: Pogledaj post
pitaj se što misli većina hrvata, ostalo je sve manje važno.
Pa što stvarno misli većina građana RH o EU?
Čak ni na referendumu nije većina svih birača glasala za ulazak (morali su prigodno mjenjati i zakon).

Quote:
zamsili likove u Hr. koji tvrde da im EU krade identitet i ekonomske prilike, ako nije zombizam onda nešto troše ili su provokatori
Da, stvarno - zamisli te likove.
U Britaniji su čak izglasali Brexit.
thortwins is online now  
Old 21.01.2017., 21:24   #6320
Quote:
Cojek kaže: Pogledaj post
Odjednom nam je sve ljepse u Americi, i zrak cistiji i suncije toplije.
Stvari dolaze na svoje mjesto.
A što mi imamo od toga, ne živimo mi u SAD, nama je bitan odnos SAD prema HR i EU, a tu najave nisu dobre. EU je realno kad bi bili složni najjača ekonomska sila, ali očito se radi na tome da ju se rasturi i tu bi trebalo razmišljati o jačem povezivanju EU država ako ima pameti.
Gustavo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.