Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2008., 09:54   #81
Quote:
lolyta20 kaže: Pogledaj post
sta ti nije uspjelo? mislis zadrzati tu strast ili...? kiss
ma da...nije nam uspjelo...eto uzeli smo se zdravno za gotovo i počelo se raspadati...još se uvijek raspada..
TheWho is offline  
Old 20.10.2008., 10:33   #82
Quote:
La Bosanka kaže: Pogledaj post
Glupo pitanje! Ovisi o situaciji, međusobnim odnosima s tom osobom..... Nije to tako jednostavno, kako je tu opisano u uvodu!
pitanje je bas dobro,i zenski odgovori su ful interesantni,i kuzi se na koju je situacuju mislio.
meni je isto neugodno ako mi se to desi,nekako glup osjecaj,kad ovdje vidim zenskama to simpaticno
Carlos is offline  
Old 20.10.2008., 20:02   #83
to mi je super i napali me za dalje!
monthy is offline  
Old 21.10.2008., 10:41   #84
- ako je u gradskom prijevozu ( bus...) - zaurlam i jednom uspjela opaliti šljagu ( obično se prave da nisu oni - gledaju na drugu stranu... )
- ako je od moje bolje polovice- uvijek "dobro mi došel prijatelj"
Evelin is offline  
Old 21.10.2008., 13:41   #85
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
ne znam, ali mogu reći da sam dosta puta doživio da mi neka ženska sjedi u krilu, i nikad mi se kurac nije digo. pa čak ni u vrijeme puberteta

bit će da su bili gabori
moj skromni sud; ili si obična pederčina ili impotentan. ti znaš ipak najbolje!
maca faca is offline  
Old 21.10.2008., 18:09   #86
Quote:
lolyta20 kaže: Pogledaj post
Moram reci da i mene strasno napali kada osjetim da mi se dragom digao zbog mene. Nebitno jesam li nesto "prljavo" rekla ili sam ga dodirnila, kao u prolazu
Tako i on na mene djeluje, jedan dodir i ja gotova
p.s. treba imati na umu i da smo vec cetiri godine u vezi i da smo napaljeni jedno na drugo kao i u prvim mjesecima veze

Čestitam vam oboje iz srca!
Ozri is offline  
Old 17.10.2009., 22:06   #87
neke namjerno vole napalit nase prijatelje samo da ga osjete, pa makar se nikad prije nismo vidjeli...... a jos kada na kraju ne dobis nis osim dugackog erotskog pipkanja popracenim osmijesima s njezine strane.... naravno mislim na ples u disku
marko67 is offline  
Old 18.10.2009., 12:21   #88
Ne registriram bez naočala te rvatske mudonje
leptirica 2 is offline  
Old 18.10.2009., 12:25   #89
Katastrofa. Ne znam šta bih s tim gospodinom!
Svakako, bio bi mu to jebeni minus.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 18.10.2009., 12:27   #90
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Katastrofa. Ne znam šta bih s tim gospodinom!
Svakako, bio bi mu to jebeni minus.
Da mu se diže nasred grada dok šeta ruku pod ruku sa tobom,zamisli
leptirica 2 is offline  
Old 18.10.2009., 13:08   #91
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus
pa, obicno se ne stiscem sa nekim tek tako bzvz, ali kad osetim to kod nekoga sa kojim nesto planiram, onda super, zabrinula bih se da mu se ne dize...
Nooo, bilo mi je u pocetku neprijatno kada sam krenula na ples, sati na treninzima, menjaju se partneri, kontakt jako blizak (verovali ili ne za standardne plesove cak jos blizi ponekad), pa se oseti "svasta", no, naviknu se ljudi posle pa se o tome i ne mozga posebno... Doduse nekad zezamo nase muske da moraju da nose stitnik, posto za latino ima dosta figura gde preti prilicna opasnost da stikla ili koleno zavrse u brzini u njegovoj kriticnoj zoni....
__________________
Vivir con miedo es como vivir a medias!
Ewanna is offline  
Old 18.10.2009., 15:22   #92
Quote:
sowuljaga kaže: Pogledaj post
pa sad da cu sjediti nekome u krilu, sumnjam... ali ako sjednem to mora biti osoba koja mi se svida a ne neki tamo lijevi.. sjedila sam i frendu u krilu al imala sam izbor nakon cijele noci lupanja u 12cm peta stajat sljedecih pol sata ili se sjest njemu, sjela sam se i cerekeli smo se do doma nas jedno sest, i malo mu se digao i sto sad, bio je pijan a ja sam se smijala
Savršeni primjer ženske praktičnosti
__________________
"A bank is a place that will lend you money if you can prove that you don't need it." - Bob Hope
"Ubij čovjeka i ubojica si. Ubij milijune i osvajač si. Ubij sve i bog si." - Jean Rostand
"Real men don't dance. They sit, sweat and curse." - Bill Hicks
chameleon is offline  
Old 18.10.2009., 15:28   #93
Aaauu neš ti....sjedila sam prijateljima u krilu xy-puta, al to je uvijek bilo apsolutno aseksualno. Uostalom svaka žena zna kako će sjest kad joj je netko napet, a kako kad je samo prijateljski Nećemo se pravit blesavi.

Što se tiče potencijalnih dečkiju il slično, e ti bi i bili 'napeti' kad bi sjela ofkors Mislim da bi se uvrijedila da nisu.
miss_marple is offline  
Old 19.10.2009., 00:00   #94
U, to je zaaaaaaaakon! Obožavam kad se tipu digne na mene. To mi laska, znači da ga napaljujem. Ja bih se isto zabrinula da sjedim dečku u krilu i ne digne mu se.

A ak mi se lik ne sviđa onda mu neću ni biti tako blizu da osjetim da se digo.
Leilla is offline  
Old 19.10.2009., 10:15   #95
Mene to izluđuje... Jer ćemo pretpostavit da plešem/sjedim u krilu nekom ko mi se sviđa... I onda kad to osjetim sam luuuda... Obično se i pojebemo tu večer u tom slučaju..
dora5512 is offline  
Old 19.10.2009., 10:35   #96
Quote:
La Bosanka kaže: Pogledaj post
Glupo pitanje! Ovisi o situaciji, međusobnim odnosima s tom osobom..... Nije to tako jednostavno, kako je tu opisano u uvodu!
Hehe, ma kako nije jednostavno... koga briga tko je vlasnik i koja je situacija, glavno da je kita, to je ono sto zene zele
__________________
You and me will all go down in history..
Chocolate Puma is offline  
Old 19.10.2009., 12:16   #97
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus
Ako me privlači to mi je odlično,
ako me ne privlači onda mi je ljigavo i osjećam se ko kad vidim štrigu migu
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 19.10.2009., 13:06   #98
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus
Isto kak bi se i ti osjećal da vidiš da su curi, koja ti se sviđa, nabrekle bradavice....
__________________
Ružan, tužan i do Boga dužan.... traži ženu suprotnih osobina :)
VenoM984 is offline  
Old 19.10.2009., 13:40   #99
Quote:
Tomislav H kaže: Pogledaj post
Znači situacija, ples, disko ili ne mora biti disko, neka druga situacija. Ili cura sjedi u krilu. I dečko se napali da mu se digne. Ali ne ono malo da mu se digne, nego totalka.
Cure kaj si vi mislite onda? A recimo da vam je dečko simpatičan, nije neka ljiga.

- izgubite interes jer vidite da ga lako možete napalit, ak mu se tak lako diže, tak lako će i svršit...

- to vam je odlično i vi se napalite

- neugodno vam je i želite se maknut

- nemate neki poseban dojam, ni plus ni minus
otkud ta konstatacija???
__________________
Jos bez potpisa
Mexican is offline  
Old 19.10.2009., 14:28   #100
Joj najcrnje mi je kada polovnjace od 40+ napisu "kada osjeti dobru zenu u krilu mora mu se dici"

Reakcija muskog tijela na zenski dodir je erekcija, narocito ako je prisniji dodir. A to sto se neke tjese da su dobre jer se digao liku kom su sjele, to je tuzno...
Visoka struja is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger