Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2013., 17:59   #1001
itunes -.-

pozz ekipa,
vjerovatno ima ovo pitanje vec ali nemam vremena stvarno citati pa da napisem nabrzaka.
E pa ovako, imao sam iphone4 na vip pretplati, istekla mi je pretplata i poslao sam im upit za otvaranje moba sa njihove mreze, posto nisam u hrv i nemogu do njihovog centra. nakon par dana poslali su mi odobrenje i neka samo odem na itunes. e sad, problem, ja odem na itunes, ali nema mi one ajmo rec pocetne stranice, ona koja mi prikazuje moj iphone, mozda je to starija verzija (bude onako prikazano sa lijeve strane u sivom stupcu sve), e sad mi daje sve u jednom redu pri vrhu stranice, i glazbu, i fotografije i filmove i neznam sto jos ne..alija ovaj iphone nikako da otkljucam, gdje da odem?sto da radim?
molim vas da mi doslovno nacrtate, iako nisam pocetnik, ovaj itunes ne kuzim nikako..
sto je najbolje niti neznam koja je verzija, samo sam je skinuo s appleovih stranica, bit ce vjerovatno posljednja.
MOLIO BIH VAS NAJLJEPSE ZA POMOC!!!
hvala vam svima unaprijed


lp
lopac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 15:50   #1002
Ako se ne varam moraš stavit karticu nekog drugog operatera i tek onda se spojit na iTunes.


Tapapapatallk
__________________
Hell(o)(t)here
Bllacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 00:12   #1003
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Muke po Appatore-u!!! Pomozite.

Skinu sam jedan dan na iPad (keynote 9,99$, iPhoto 4,99$, bridge const. 1,99$). Fino sam registriral visu electron (ima gore novaca ). i kupio sam bez problema. Instaliral sam i na iPad i na iPhone odma.
Jučer sam skužil da nemogu napraviti upgrade nekih app-ova, kaže da je "payment declined"... Ponovno sam upucao podatke sa kartice i nece i nece da se ubijem.
Provjerio, dali ima love na kartici, ima, i to nekoliko puta vise nego ovi app-ovi kostaju. Primjetio sam da mi je skinuto samo 3€ ,a na appstoreu stoji račun od 16,97$.???

Probao sam sa jos jednom (drugom) visa electron karticom, na kojoj su isključivo $ i niti ona ne prolazi :O , pa koji k...c se desava.

Ima ko kakve ideje?. Dosel sam na ideju, da povucem sav novac, sa ove gdje je skinuto samo 3€, tako da ispada da sam kupio nekaj kaj vrijedi 16,97$ za 3€
Rjeseno, evo info ako se nekome desi isto.
Rijec je o tranasakciji koja traje otprilike 2dana. U ponedjeljak sam kupio, a tek u srijedu sam mogao dalje prijaviti karticu, dok nisu skinuli lovu. Danas (treci dan od kupnje) mi je dosao racun na mail adresu i sve je ok!
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 23:08   #1004
Question

Prebacio sam svoj stari 3G ženi, i sada trebam novi account na iTunesu, naravno bez ikakve kreditne kartice - ne zato jer se nečega bojimo, nego zato jer nemamo niti jednu karticu!! Imamo, naravno, kartice tekućeg računa koje ne prihvaća, traži baš kreditne kartice Visa, Mastercard, AmEx, koje nemamo...

Pisao sam i korisničkoj podršci Applea pred mjesec dana, nitko ništa ni da trepne ni napiše ni objasni....

Kako se nije moglo update ničega, kao i kako je firmware bio zastario (WiFi uopće više nije radio), odem preko svojeg accounta na update, podigne iOS na 4.2.1, neda novi account, neda backup, neda upload bilo čega na iPhone...

Što napraviti, kao i postoji li način da ima account bez kreditne kartice??

Ja otkad imam prvi 3G - od samog izlaska u Hrvatskoj, pa dvije četvorke poslije, nikada nisam kupio ili imao ijednu aplikaciju koja se plaćala, posve zadovoljan sa svime što se nudi for free, pa mi i ne treba ni ubuduće kartica jer nemam namjeru ništa kupovati od programa... moj account još uvijek šljaka bez kartica, valjda jer sam registriran već 5-6 godina, no kako otvoriti novi account bez kartice (ili Apple misli da baš svi na svijetu koji imaju iPhone imaju i kreditne kartice??)...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2013., 23:11   #1005
Quote:
Sledgehammer kaže: Pogledaj post
Prebacio sam svoj stari 3G ženi, i sada trebam novi account na iTunesu, naravno bez ikakve kreditne kartice - ne zato jer se nečega bojimo, nego zato jer nemamo niti jednu karticu!! Imamo, naravno, kartice tekućeg računa koje ne prihvaća, traži baš kreditne kartice Visa, Mastercard, AmEx, koje nemamo...

Pisao sam i korisničkoj podršci Applea pred mjesec dana, nitko ništa ni da trepne ni napiše ni objasni....

Kako se nije moglo update ničega, kao i kako je firmware bio zastario (WiFi uopće više nije radio), odem preko svojeg accounta na update, podigne iOS na 4.2.1, neda novi account, neda backup, neda upload bilo čega na iPhone...

Što napraviti, kao i postoji li način da ima account bez kreditne kartice??

Ja otkad imam prvi 3G - od samog izlaska u Hrvatskoj, pa dvije četvorke poslije, nikada nisam kupio ili imao ijednu aplikaciju koja se plaćala, posve zadovoljan sa svime što se nudi for free, pa mi i ne treba ni ubuduće kartica jer nemam namjeru ništa kupovati od programa... moj account još uvijek šljaka bez kartica, valjda jer sam registriran već 5-6 godina, no kako otvoriti novi account bez kartice (ili Apple misli da baš svi na svijetu koji imaju iPhone imaju i kreditne kartice??)...
Ovdje je objašnjeno
Kod:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=28238419&postcount=2
__________________
2rac - Club mix Funny majice http://www.zazzle.com/jozha_store
Jozha20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 17:26   #1006
ne znam da li je netko već imao takav problem, naime instaliram itunes i kada ga želim pokrenuti uopće mi ga ne otvara..u čemu je problem?
Flumen007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 18:19   #1007
...nisi restartirao računalo,
nakon svakog ažuriranja
- restart je obavezan...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 18:45   #1008
evo i nakon restarta ista stvar..znači dvoklik na itunes i ništa se ne događa
Flumen007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 19:13   #1009
...postoji vjerovatnost kako pokušavate instalirati stariju verziju iTunes-a,
što Apple nikako ne dozvoljava, pa morate instalirati najnoviju verziju (11.0.1)...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 19:57   #1010
instalirao sam ga i sve, ali prilikom pokretanja programa mi ga ne želi otvoriti..inače, skinuo sam ga sa službene stranice apple-a
Flumen007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:12   #1011
...provjeri na ikoni s desnim klikom miša kompaktibilnost,
namjesti na Windows XP (Service Pack 3)
i Promjeni postavke na sve kortisnike,
te u drugom koraku - pokrenite kao administrator...
...ukoliko ne možete, onda vam iTunes nije instaliran
na vašem korisničkom računu osobnog računala,
nego samo na administratorskom računu...
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:22   #1012
Quote:
Jozha20 kaže: Pogledaj post
Ovdje je objašnjeno
Kod:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=28238419&postcount=2
Je, samo unazad dvije godine od tog odgovora iTunes je izbacio tu opciju NONE, pa sada možeš na istom mjestu birati samo 3 kreditne kartice (Master, Visa, AmEx), bez ikakvog NONE...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:30   #1013
Quote:
Sledgehammer kaže: Pogledaj post
Je, samo unazad dvije godine od tog odgovora iTunes je izbacio tu opciju NONE, pa sada možeš na istom mjestu birati samo 3 kreditne kartice (Master, Visa, AmEx), bez ikakvog NONE...
netočno. nađi free app. klikni da je želiš preuzeti i tražit će te kreiranje računa. na drugoj stranici, kad se dođe do odabira načina plaćanja, zadnja je opcija NONE.
dakle, taj se postupak odnosi samo na ljude koji još nemaju račun ili žele kreirati novi, bez mogućnosti kupovine.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2013., 20:34   #1014
Quote:
duba_39 kaže: Pogledaj post
netočno. nađi free app. klikni da je želiš preuzeti i tražit će te kreiranje računa. na drugoj stranici, kad se dođe do odabira načina plaćanja, zadnja je opcija NONE.
dakle, taj se postupak odnosi samo na ljude koji još nemaju račun ili žele kreirati novi, bez mogućnosti kupovine.
tako je, upravo sam isprobao registrirati novi racun i opcija none je tamo....
uostalom, samo treba pratiti kaj u tutorialu piše, cak su i slike stavljene...
__________________
2rac - Club mix Funny majice http://www.zazzle.com/jozha_store
Jozha20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:05   #1015
Molim pomoć-odjednom ne mogu staviti pjesme na iphone

Dakle, imam novi itunes instaliran. Prije sam normalno odvlacila pjesmu unutra i kliknula sync i to je to. Sada više ne znam kako...odvučem pjesmu ali ne mogu syncat. Neki put uopće ne mogu kliknuti na sync, a kad sam i mogla pjesme opet nema na mobitelu. Tudum sam za ove stvari, i ne kužim kako se radi na ovom novom itunesu.

Je li mi može netko u koracima objasniti kako da to napravim? Hvala
*ArWen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:33   #1016
Quote:
*ArWen* kaže: Pogledaj post
Dakle, imam novi itunes instaliran. Prije sam normalno odvlacila pjesmu unutra i kliknula sync i to je to. Sada više ne znam kako...odvučem pjesmu ali ne mogu syncat. Neki put uopće ne mogu kliknuti na sync, a kad sam i mogla pjesme opet nema na mobitelu. Tudum sam za ove stvari, i ne kužim kako se radi na ovom novom itunesu.

Je li mi može netko u koracima objasniti kako da to napravim? Hvala
provjeri da li ti je stavljena kvacica tamo pod music, vjerojatno nije pa zato ni ne synca pjesme...
__________________
2rac - Club mix Funny majice http://www.zazzle.com/jozha_store
Jozha20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:41   #1017
Quote:
Jozha20 kaže: Pogledaj post
provjeri da li ti je stavljena kvacica tamo pod music, vjerojatno nije pa zato ni ne synca pjesme...
Ma ni nema kvačice...ovo je drugačiji itunes nego onaj koji sam imala nekako
*ArWen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 00:41   #1018
i nema više opcije sync sa strane kako je bilo
*ArWen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2013., 01:25   #1019
1. iPhone mora biti kabelom povezan s računalom,
2. gore desno u iTunesu imate dva botuna: "iPhone" i "Tunes Store"
klikom na iPhone ulazite u izbornik iPhone-a,
3. u gornjem redu izaberite "Glazba",
4. kvačicu stavite na "Sinhroniziraj glazbu",
5. kada završite, gore desno klik na "Gotovo".
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 00:02   #1020
pomoc

Moze li netko pomoci pokusavam da obnovim iphone da napravim restore ali nikako ne uspjevam izbacuje samo ovu poruku "This device isn't eligible for the requested build" radi se o iphone 5 iOS 6.1 MF 3.04.25 nije jailbrekovan ali je na njemu instaliran iOS 6.1 za developers instaliran je prije nego je pustan iOS 6.1 moze li se sta uraditi ? Hvala: 503:
kvrcko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.