Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2003., 20:47   #41
Quote:
Sudden Sid kaže:

Medutim trenutno sam pod dojmom nastavka tog citata:



Evo ti što da radiš:
__________________
Ustahien
Ustahien is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2003., 22:59   #42
Quote:
Sudden Sid kaže:
On fol voli Beatlese, svira u bendu i bas je dobar! Dode mi da odem u Englesku i nabijem tog andelcica njegovom gitarom! Ali (...)
Ma nabij ga sinko, koji to papak jos voli Bitlze.

Side, ti imas srecu da si dobi u kojoj ne moras bit suptilan. Stoga se uputi svojoj srcelomiteljici i izjavi joj da ju sluzbeno vise ne volis jer ti se ne da zajebavat s njom. I ne pisi joj nista, i samo je pozdravi u prolazu. Vidjet ces rezultata.

Evo i citat da me ne izbace odavde:

"when love speaks, the voice of all the gods
Makes heaven drowsy with harmony.
Never durst poet touch a pen to write,
Until his ink were temper'd with love's sighs."

(Sejkspir)

Pardon sta je na americanskom, al nemam prijevoda ovog djela pod rukom a bas mi pase citat uz Sidove muke.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 11:31   #43
yo, sid! yo, sid!

a da ti toj trebi kažeš da si kupi ht hinet hoću internet paket i da se zahakla na ovaj forum da je škvadra skuži? ako igdje ima sjebanih i kompliciranih onda je ovo to mjesto. malo sajber terapije nikom ne škodi. nakon terapije ovdje gora ne bu bila sigurno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 17:01   #44
e moj sid....
vidis tako nesto (ama bas ISTO) se meni dogodi svakih par mjeseci!!! zadnji put sam bio zaljubljen u curu od 31.10 - 07.01 a prije toga cijeli deveti mjesec u jednu drugu.... i tako....
nikad nista!

a u mene se UVIJEK zaljube cure koje mi se ne svidaju!

svaki put kad se nesretno zaljubim (SVAKI PUT) si mislim
"ma, mozda je bolje uopce se ne zaljubiti, nego se zaljubiti pa patiti ko svinja!!" ali onda si mislim "ne treba gubiti nadu...JEDNOG DANA ce doci ona prava..."
ali nikako da dode....

znam kako ti je!!
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 17:45   #45
ja nisam bio zaljubljen već 4 godine... pomalo mi nedostaje ta ovisnost. pomalo.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 20:10   #46
Wuk, e bas je tako i sa mnom. Moja sucut

Gazda, citat ti je sjajan a sta se tice tipa on je neki glumac, stajaznam i zivi u britaniji pa ga necu mlatiti

slafko, nema ti sta faliti, ja se evo odlucujem odljubiti pa nek se pozderu sve zenske ak treba! Prava nikad nece doci i ne treba mi!

I za kraj citat:
Quote:
Origigi by Queen:
...nothing really mathers... to me...
anywhere the wind blows
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 22:05   #47
Quote:
Sudden Sid kaže:
odlucujem odljubiti
kad bi to barem bilo tako jednostavno.....
ako si stvarno bio zaljubljen, neces se tako lako odljubiti....
mozda sam u krivu, ali meni je trebalo duuugo!!
morao sam se ne vidati s njom jedno vrijeme, a poslije smo se udaljili.......
tako je bilo svaki put do sada (4 puta sam se za pravo zaljubio)!!
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 22:24   #48
Ma znam da je tesko ali motiviran losim iskustvima i ogorcenjem lako cu prebroditi sad bilo sta. Glavno da imam frendove a cure su i tako cudna bica
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 23:11   #49
Odlicno Side, pravi korak pravis.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 07:52   #50
wuk se 4 puta zaljubio.. svaka čast. ja imam skor zaljubljenosti 1/12.. a i to jedno je pod velikim upitnikom. sad ćete mi reć da sam bezosjećajan, ali jebiga..

sid, tako je. frendovi su najbitniji. žena ima na tone. ali, onih normalnih, zbog kojih se sve isplati... jako malo. u tragovima.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 10:24   #51
da.....4 puta, ali niti jednom sretno!!!
-prvi put sam joj bio zgodan, ali nista
-drugi put sam se i ja njoj svidao i sve, ali si je obecala da se vise nikad nece zaljubiti zbog neceg kaj je bilo u proslosti (nisam niti pitao) pa mi je rekla : "sorry, ali...."
-treci put je i ona bila ZALJUBLJENA u mene, ali je imala decka kojeg je takoder voljela a nije ga htjela ostaviti, a voljela je i mene pa sam ju poljubio i vise ju nikad nisam vidio (dobro, 2 puta na stanici.....)
-a zadnji put (sad, nedavno) radilo se o curi koju znam vec 6 godina i u tih 6 godina mi se ona jace svidala vec 2. put....kad sam joj rekao sta ja osjecam rekla je da mora razmislit (naime dvoumila se jer joj se ja kao svidam, ali nista ne osjeca prema meni). Naravno da je bilo ne... ali kao ja ona je bila zaljubljena u mene isto onda kad sam i ja prvi put bio u nju (odnosno to je nije bila prava zaljubljenost) ali je sutila jer je mislila da nema sanse (to je isti razlog zbog kojeg sam i ja sutio!!)

eto ti 4 puta.....
da puknes od srece....
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 10:31   #52
a ja mislio da sam ja sjeban

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 13:52   #53
džiii, ovo se pretvara u Usamljena srca

ma dečki.. 'smijte se, sutra će biti gore' -aha, citat!

p.s. wuk, a kaj je bilo s Reebokom? u njega nisi zaljubljen? to je čist onak, pitanje požude?
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 19:32   #54
dobro, to mi je prva prava ljubaf....
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 20:26   #55
Ja imam s curama skor 0/7
Evo mojih psihickih slucajeva:

1. put- ona se meni svidala i ja njoj ali sam tad bio premlad i prezbunjen da bi ista napravio
2. put- cura me doslovce mrzila. Bila je i inace ludakinja koja je voljela psovati i pljuvati u dalj ali nakon kratkog poznanstva samnom pocne pizditi cim me vidi. Zasto sam se zaljubio u nju? Mladost- ludost
3. put- cura nije znala da postojim. A kad je doznala da postojim smatrala me idiotom i nije marila za mene. Bila je nekak plitka i tak i onak
4. put- upoznam ju na natjecanju i kratko pricamo, ona se meni svida ja njoj, medutim poslije natjecanja ju nisam mogao naci
5. put- upoznam ju opet na natjecanju i opet se onak dobro slazemo. i sve je super i ja joj dodem i kazem da mi se svida a ona kaze "dobro" i ode dalje. Nisam ju vise vidio
6. put- u jednu curu koju nisam ni upoznao. Bila je strasno lijepa ali koliko sam vidio karakter joj nije bio jaca strana
7. put- ovo sada. O tome ste se nacitali

Na kraju zakljucujem da jedine 2 zene koje ja razumijem su na ovom forumu pod nickovima Kiki i Gospon Pes. Depresivno
Sudden Sid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 06:55   #56
ma nije....
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 15:55   #57
Quote:
Sudden Sid kaže:
2. put- cura me doslovce mrzila. Bila je i inace ludakinja koja je voljela psovati i pljuvati u dalj ali nakon kratkog poznanstva samnom pocne pizditi cim me vidi. Zasto sam se zaljubio u nju? Mladost- ludost
znaš kaj? DAJ PREKINI VRIJEĐATI LUĐAKEEE!!
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 16:29   #58
e moja ludakinja....nazalost nisu svi ludaci dobri (ko' ti)...ima i ludaka koji su zli!! recimo (jedan) moj profesor(i)!!!
on je ludjak, ali on ne zasluzuje nista drugo, nego redom:
-isusove muke
-muke onog tipa iz seljacke bune kak se zove....
-pa onda tek smrt kupanjem u kadi punoj solne (ili neke druge) kiseline...
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 16:51   #59
čuj, postoji ogromna razlika između luđaka, bolesnika, retardiranih i t d .
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2003., 17:03   #60
hmh
ali ja koristim rijec lud u dva smisla:
"kako je luuuuud, koja legenda..." (pozitivni)!!!
i
"koji jebeni ludak, pizda mu materina, tip je fakat lud" (negativni)!
__________________
POTPIS
wuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.